Maksājumi

Plašas maksājumu iespējas atbilstoši taviem paradumiem un iespējām.

photo
icon

Maksā, kā ērtāk

Veic maksājumus internetbankā, mobilajā lietotnē vai bankomātā.

icon

Zibmaksājumi

Maksā zibenīgi uz vairāk nekā 1900 Eiropas Savienības bankām.

icon

Pārskaitījumi bez maksas

Esi C kartes lietotājs un nemaksā komisiju par veiktajiem EUR pārskaitījumiem Eiropā.

Maksājumu veidi


Kur vēl vienkāršāki norēķini! Lai veiktu pārskaitījumu, pietiek ar mobilā tālruņa numuru – bankas konta numurs nav jāzina.

 • Maksājumus vari veikt uz tālruņa numuriem, kas ir reģistrēti Latvijas Bankas Zibsaišu reģistrā.
 • Maksājuma komisija ir tāda pati kā veicot maksājumu uz konta numuru. C kartes lietotājiem pārskaitījumi EUR valūtā ir bez komisijas maksas Eiropas Savienības robežās.
 • Citadeles klienti ērti var reģistrēt savu tālruņa numuru Latvijas Bankas Zibsaišu reģistrā, izmantojot Citadeles mobilo lietotni (sadaļā Vairāk > Iestatījumi > Zibsaite).
Lejupielādēt mobilo lietotni
photo

Zibmaksājumi ir eiro pārskaitījumi 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā, ieskaitot svētku dienas.

 • Zibenīgi pārskaiti līdz 15 000 EUR (juridiskas personas - līdz 100 000 EUR) uz citām bankām Latvijā vai uz vairāk nekā 1900 Eiropas Savienības bankām.
 • Zibmaksājumus veic gan mobilajā lietotnē, gan internetbankā.
 • Sekmīgi izpildīts zibmaksājums saņēmēja kontā ir jau pēc 10 sekundēm.
 • Ja saņēmējbanka maksājumu nevar pieņemt kā zibmaksājumu vai tā izpildei ir nepieciešamas papildu pārbaudes, zibmaksājums var tikt noraidīts un apstrādāts kā standarta eiro maksājums Eiropas Savienības ietvaros.
photo

Ja tev ir fiksētas summas regulāri maksājumi, piemēram, par elektrību, līzingu, internetu, īri vai televīziju – uztici to izpildi Citadelei.

 • Noformē regulāro maksājumu, un banka parūpēsies par maksājumu veikšanu no tava konta uz norādīto kontu ar noteiktu regularitāti.
 • Regulāros maksājumus noformē gan uz citu kontu Citadelē, gan uz citām Latvijas bankām.
 • Regulāros maksājumus pieslēdz, maini vai apturi internetbankā bez maksas.
Uzzināt vairāk
photo
 • Pieslēdz E-rēķinu regulāras apmaksas pakalpojumu (ERRA), un turpmāk tavu rēķinu apmaksu nodrošinās Citadele, veicot pārskaitījumus no tava konta. Maksājuma limitu nosaki pats.
 • Vairāk nekā 120 uzņēmumu rēķinus apmaksā Citadeles bankomātos. E-rēķiniem seko līdzi šeit.
 • Ja neesi Citadeles internetbankas lietotājs, ERRA pakalpojumam piesakies jebkurā mūsu filiālē vai zvanot uz 6701 0000.
photo

Kādi pārskaitījuma veidi vēl ir pieejami?

Iekšbankas pāskaitījumi

Pārskaitījumi starp taviem Citadeles kontiem, kā arī starp dažādiem Citadeles klientiem visā Baltijā.

SEPA maksājumi

Eiro maksājumi uz bankām Latvijā vai uz citām Eiropas valstu (Eiropas Savienības valstis, kā arī Apvienotā Karaliste, Islande, Lihtenšteina, Norvēģija, Šveice, Monako, Andora, Sanmarīno) bankām, kur saņēmēja konts ir IBAN. SEPA maksājums tiek izpildīts kā standarta maksājums. Iesniegšanas un izpildes termiņi apskatāmi šeit.

Starptautiskie maksājumi

Maksājumi eiro vai ārvalstu valūtā uz bankām, kas atrodas valstīs ārpus Eiropas Savienības. Svarīgi atcerēties, ka, veicot maksājumus uz atsevišķām valstīm, maksājumam var tikt piemērota paaugstināta komisijas maksa. Aicinām iepazīties ar šo valstu sarakstu un komisijas apmēru, pirms maksājuma veikšanas.

Bezskaidras naudas valūtas maiņa

photo

Iespējams veikt Citadeles internetbankā arī valūtā, kas nav tava konta valūta. Ja valūtas maiņu veic multivalūtu konta ietvaros, automātiski tiek piedāvāts uzlabotais valūtas kurss, ņemot vērā maināmo summas apmēru.


Valūtas kalkulators

Darījuma konts

Ja plāno nozīmīgu darījumu, bet vēlies samazināt risku, ka otra puse var neizpildīt savas saistības, noformē darījuma kontu. Izmantojot darījuma kontu, tiek nodrošināts, ka nauda par darījumu tiek saņemta tikai pēc tam, kad otra puse ir izpildījusi savas saistības.

 • Veic nekustamā īpašuma un citus darījums.
 • Var tikt ieturēta paaugstināta komisijas maksa gadījumos, ja darījumā ir iesaistītas vairāk nekā trīs puses, līgums ir jāsagatavo citā valodā, darījuma konts jānoformē steidzami vai pēc klienta pieprasījuma tiek mainīti darījuma konta standarta noteikumi.
 • Iesniedzot pieteikumu darījuma konta noformēšanai, tas ir jāparaksta abām darījumā iesaistītajām pusēm.
 • Elektroniski parakstītu pieteikumu darījuma kontam sūti uz info@citadele.lv vai aizpildi brīvas formas rīkojumu internetbankā un pievieno pieteikumu. Pieteikumu iesniegt vari arī kādā no Citadeles filiālēm klātienē.
photo
c cards
c cards

Pārskaitījumi bez komisijas maksas!

C kartes lietotājiem (C smart, C supreme, C prime un X Infinite) nav jāmaksā komisijas maksa par veiktajiem iekšbankas maksājumiem, zibmaksājumiem un standarta eiro maksājumiem Eiropas Savienības ietvaros, neatkarīgi no veikto maksājumu daudzuma.


Vairāk par C kartēm

Tev noderēs

Vēl vairāk iespēju

photo

Internetbanka

Ērts un drošs veids, kā pārvaldīt savas finanses, pieteikties dažādiem aizdevumiem vai noformēt izvēlēto produktu līgumus.
Uzzināt vairāk
photo

Mobilā lietotne

Izmanto bankas pakalpojumus sev ērtā vietā un laikā. Maksājumus apstiprini ar seju vai pirksta nospiedumu.
Uzzināt vairāk
photo

C kartes

Bezmaksas pārskaitījumi Eiropā un bezmaksas naudas izņemšana no jebkura pasaules bankomāta. C REWARDS balvas un atlaides.
Uzzināt vairāk