https://www.citadele.lv/lv/private/payments/e-invoice

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Mēs mājaslapā izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes. Nepieciešamajām sīkdatnēm, ar kuru palīdzību rūpējamies par mājaslapas darbību un drošību, mums nav vajadzīga tava piekrišana. Statistikas, analītisko un mārketinga sīkdatņu izmantošanai mums ir nepieciešama tava piekrišana, lai nodrošinātu tev ērtāku mājaslapas un tiešsaistes pakalpojumu lietošanu un piedāvātu tev interesējošu saturu un pakalpojumus, ņemot vērā tavus paradumus. Tu vari sniegt mums savu piekrišanu šo sīkdatņu izmantošanai, nospiežot “Piekrītu”, kā arī jebkurā brīdī atcelt vai pielāgot to, lietojot saiti Sīkdatņu iestatījumi. Uzzini vairāk Sīkdatņu lietošanas noteikumos.

https://www.citadele.lv/lv/private/payments/e-invoice

E-rēķinu regulāra apmaksa

Uztici savu rēķinu apmaksu bankai!

Pieslēdzot E-rēķinu regulāras apmaksas pakalpojumu (ERRA), rēķinu apmaksu turpmāk veiks banka, veicot pārskaitījumu no tava konta.

  1. Pieslēdzies savai internetbankai.
  2. Atver sadaļu Maksājumi > E-rēķinu regulāra apmaksa.
  3. Izvēlies veidot rīkojumu par regulāru e-rēķinu apmaksu.
  4. Izvēlies no saraksta pakalpojuma sniedzēju. Ja interesējošais pakalpojuma sniedzējs sarakstā nav, tas nozīmē, ka uzņēmums e-rēķinus nepiedāvā. Tāda gadījumā izmanto bankas piedāvāto Regulārā maksājuma pakalpojumu vai apmaksā rēķinu patstāvīgi savā internetbankā.
  5. Ievadi prasītos datus un saglabājiet, parakstoties ar kodu no savas autorizācijas ierīces.

Turpmāk vairs nav jāuztraucas par šī rēķina savlaicīgu apmaksu!


Ja neesi Citadeles internetbankas lietotājs, šim pakalpojumam vari pieteikties arī jebkurā bankas Citadele filiālē, kā arī ERRA infrastruktūras uzturētāja AS Unifiedpost portālā www.rekini.lv. Tur varat arī apskatīties savus e-rēķinus un nepieciešamības gadījumā arī atcelt kāda rēķina apmaksu.

form-fill Rēķinu regulāras apmaksas noteikumi

Piesakies E-rēķinu regulārai apmaksai internetbankā

Piesakies