Private Banking pakalpojumi

Iepazīstieties ar mūsu privātbaņķieru komandu

Concierge serviss

Runā, ka vienīgā lieta, ko nevar nopirkt, ir laiks. Kopā ar mums to nevar nopirkt, bet var iegūt. Izbaudiet labākās lietas dzīvē un atklājiet no jauna laika ekskluzīvo vērtību. Neaizmirstamas brīvdienas, perfektas romantiskās vakariņas, izcila atpūta ģimenes lokā, laikā pasniegts pārsteigums – mēs uzburam vienreizēju pieredzi visā pasaulē. Izcils serviss, uzmanība ik sīkākajai detaļai un patiesa degsme sniegt mūsu klientiem labāko – tāds ir Citadeles Concierge serviss.

Uzziniet vairāk

Aktīvu pārvaldīšana

Mūs iedvesmo Jūsu pieredze un panākumi. Tamdēļ, rūpēs par Jūsu kapitāla pieaugumu, mūsu komandā strādā tikai nozares labākie eksperti, kas izveidos piemērotāko finanšu instrumentu portfeli.

Uzziniet vairāk

Brokeru pakalpojumi

Ļaut naudai strādāt  – tā ir gudra pieeja biznesam! Veiksmīgi investori ir pierādījuši, ka ieguldījumi finanšu aktīvos ir labs veids, kā pelnīt un diversificēt uzkrājumus. To apstiprina arī mūsu brokeru ilgstoši sekmīgā pieredze finanšu tirgos.

Uzziniet vairāk

Vai zinājāt, ka Citadelei ir labākais klientu serviss Latvijā?

DIVE, vadošais klientu servisa novērtēšanas uzņēmums reģionā, 2019. gadā atzinis, ka Citadeles klientu serviss ir pirmajā vietā Latvijā. Klientu sūdzības un ierosinājumus izskatām visaugstākajā līmenī. Palīdziet arī turpmāk mums būt labākajiem.

Sniedziet atsauksmi

Individuālie seifi

Svarīga informācija seifu glabātavas klientiem! Ja plānojat apmeklēt seifu glabātavu, lūdzam iepriekš vienoties par apmeklējuma laiku, zvanot uz tālruņa numuru 67010000 vai 67778913 (darba laikā no 8.30 līdz 17.30). Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, seifu apmeklējuma uzturēšanās laiks tiks ierobežots. Pateicamies par sapratni!

Uzzināt vairāk

Ieguldījumi zeltā

Zelts rosināja cilvēku prātus un iztēli jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu. Tas bija statusa, varenības un labklājības simbols. Tāds tas ir vēl šodien. Un ir droša sajūta, ka zelts turpinās būt ilgtermiņa investīcija arī nākotnē.

 • Zeltu var iegādāties filiālē "Citadele", Republikas laukumā 2A.

Filiāles darba laiki

Sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Jaunumi

Skatīt vairāk

 • • Banka Citadele (Latvija)

  Piensaimniecība Tārgalīte atklāj teju 2 miljonus eiro vērto jauno robotizēto fermu

  Lasīt vairāk

 • • Banka Citadele (Latvija)

  Lauksaimnieki paliek bez naudas un iecerētās tehnikas – padomi, kā droši iegādāties lauksaimniecības tehniku

  Lasīt vairāk

 • • Banka Citadele (Latvija)

  Neformālās ekspertu un vietējo uzņēmēju brokastis: pieredze un saruna par digitālo potenciālu biznesa attīstībai

  Lasīt vairāk

 • • Banka Citadele (Latvija)

  Vēlme ceļot neapsīkst, bet Covid-19 situācija mainīga: padomi drošākai rudens ceļojumu plānošanai

  Lasīt vairāk