Private Banking pakalpojumi

Iepazīstieties ar mūsu privātbaņķieru komandu

Concierge serviss

Runā, ka vienīgā lieta, ko nevar nopirkt, ir laiks. Kopā ar mums to nevar nopirkt, bet var iegūt. Izbaudiet labākās lietas dzīvē un atklājiet no jauna laika ekskluzīvo vērtību. Neaizmirstamas brīvdienas, perfektas romantiskās vakariņas, izcila atpūta ģimenes lokā, laikā pasniegts pārsteigums – mēs uzburam vienreizēju pieredzi visā pasaulē. Izcils serviss, uzmanība ik sīkākajai detaļai un patiesa degsme sniegt mūsu klientiem labāko – tāds ir Citadeles Concierge serviss.

Uzziniet vairāk

Aktīvu pārvaldīšana

Mūs iedvesmo Jūsu pieredze un panākumi. Tamdēļ, rūpēs par Jūsu kapitāla pieaugumu, mūsu komandā strādā tikai nozares labākie eksperti, kas izveidos piemērotāko finanšu instrumentu portfeli.

Uzziniet vairāk

Brokeru pakalpojumi

Ļaut naudai strādāt  – tā ir gudra pieeja biznesam! Veiksmīgi investori ir pierādījuši, ka ieguldījumi finanšu aktīvos ir labs veids, kā pelnīt un diversificēt uzkrājumus. To apstiprina arī mūsu brokeru ilgstoši sekmīgā pieredze finanšu tirgos.

Uzziniet vairāk

Vai zinājāt, ka Citadelei ir labākais klientu serviss Latvijā?

DIVE, vadošais klientu servisa novērtēšanas uzņēmums reģionā, 2019. gadā atzinis, ka Citadeles klientu serviss ir pirmajā vietā Latvijā. Klientu sūdzības un ierosinājumus izskatām visaugstākajā līmenī. Palīdziet arī turpmāk mums būt labākajiem.

Sniedziet atsauksmi

Individuālie seifi

Svarīga informācija seifu glabātavas klientiem! Ja plānojat apmeklēt seifu glabātavu, lūdzam iepriekš vienoties par apmeklējuma laiku, zvanot uz tālruņa numuru 67010000 vai 67778913 (darba laikā no 8.30 līdz 17.30). Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī, seifu apmeklējuma uzturēšanās laiks tiks ierobežots. Pateicamies par sapratni!

Uzzināt vairāk

Ieguldījumi zeltā

Zelts rosināja cilvēku prātus un iztēli jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu. Tas bija statusa, varenības un labklājības simbols. Tāds tas ir vēl šodien. Un ir droša sajūta, ka zelts turpinās būt ilgtermiņa investīcija arī nākotnē.

 • Zeltu var iegādāties filiālē "Citadele", Republikas laukumā 2A.

Filiāles darba laiki

Sazinieties ar mums

Rakstiet mums

Jaunumi

Skatīt vairāk

 • • Banka Citadele (Latvija)

  Pirku lēti, bet samaksāju dārgi. Padomi, lai muita un papildus PVN nepārsteidz nesagatavotu

  Lasīt vairāk

 • • Banka Citadele (Latvija)

  Iedzīvotāji krāj vairāk, bet neracionāli – uzkrājumus draud apēst pieaugošā inflācija

  Lasīt vairāk

 • • Banka Citadele (Latvija)

  “Domina Shopping” saņem refinansējumu 42 miljonu eiro apmērā

  Lasīt vairāk

 • • Banka Citadele (Latvija)

  Z/S “Lācīši” Gulbenes novadā atklāj vienu no modernākajām piensaimniecībām Latvijā

  Lasīt vairāk