https://www.citadele.lv/lv/private/c-wealth

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Mēs mājaslapā izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes. Nepieciešamajām sīkdatnēm, ar kuru palīdzību rūpējamies par mājaslapas darbību un drošību, mums nav vajadzīga tava piekrišana. Statistikas, analītisko un mārketinga sīkdatņu izmantošanai mums ir nepieciešama tava piekrišana, lai nodrošinātu tev ērtāku mājaslapas un tiešsaistes pakalpojumu lietošanu un piedāvātu tev interesējošu saturu un pakalpojumus, ņemot vērā tavus paradumus. Tu vari sniegt mums savu piekrišanu šo sīkdatņu izmantošanai, nospiežot “Piekrītu”, kā arī jebkurā brīdī atcelt vai pielāgot to, lietojot saiti Sīkdatņu iestatījumi. Uzzini vairāk Sīkdatņu lietošanas noteikumos.

https://www.citadele.lv/lv/private/c-wealth
brand-full-dark-mobile
WEALTH

TIEM, KURI LIEK NAUDAI STRĀDĀT SAVĀ LABĀ

brand split block brand split block

Zaļais Krājkonts

Dzīvo zaļi – krāj zaļi

Nauda neaug kokos, bet tā var izaugt Zaļajā Krājkontā. Skaties, kā tavi līdzekļi uzplaukst, un elpo viegli, jo katrs tavs cents atbalsta videi draudzīgas iniciatīvas.

Lasīt vairāk

Uzkrājumi

Nauda aug pacietībā

Kad pats jau esi labi pastrādājis, liec to darīt arī savai naudai. Noguldījumi ir drošs veids, kas pārvērš pacietību peļņā bez liekas piepūles.

Lasīt vairāk
brand full width

Noderīgi!

Gudrāks 15 minūtēs – uzzini, kas ir investēšana un kā uzsākt ieguldīšanu vērtspapīros.

Lasīt visu rakstu
brand split block brand split block

Pensiju līmeņi

Dzimšanas gads ir tikai skaitlis

Uzsākot studijas, tu dzīvo un priecājies par katru mirkli. Nodrošini sev arī tikpat piepildītas vecumdienas, izvēloties savam vecumam piemērotākos pensiju 2. līmeņa un pensiju 3. līmeņa plānus.

Vai zināji?

Ceļojot un atpūšoties – tā savas vecumdienas iedomājas 42 % Latvijas iedzīvotāju.

Lasīt visu rakstu

Dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu

Tikai kaķim ir 9 dzīvības

Dzīvības apdrošināšana ir vērtīgs ieguvums ikvienam, kurš nav gaišreģis. Dzīvē var notikt pilnīgi jebkas, tāpēc, lai pēc tam nav jāvaino Merkurs, apdrošinies laicīgi! Un uzkrājums būs kā ķirsītis uz kūkas.
Pakalpojumu nodrošina Citadeles grupas uzņēmums AAS "CBL Life".

Lasīt vairāk
brand-full

Pensiju 2. līmeņa plānu pārvaldīšanu nodrošina Citadeles grupas uzņēmums IPAS “CBL Asset Management”. Pensiju 3. līmeņa plānu pārvaldīšanu nodrošina Citadeles grupas uzņēmums AS “CBL Atklātais pensiju fonds”.


Pensiju plānu līdzšinējais ienesīgums negarantē līdzīgu ienesīgumu nākotnē. Pensiju plānu līdzekļu pārvaldītāji: “CBL Atklātais pensiju fonds” AS un "CBL Asset Management" IPAS, juridiskā adrese un valdes atrašanās vieta: Republikas laukums 2A, Rīga, LV-1010, Latvija. Līdzekļu turētājs: AS “Citadele banka”, Republikas laukums 2A, Rīga, LV-1010, Latvija.