brand-full-dark-mobile
WEALTH

TIEM, KURI LIEK NAUDAI STRĀDĀT SAVĀ LABĀ

brand split block brand split block

Zaļais Krājkonts

Dzīvo zaļi – krāj zaļi

Nauda neaug kokos, bet tā var izaugt Zaļajā Krājkontā. Skaties, kā tavi līdzekļi uzplaukst, un elpo viegli, jo katrs tavs cents atbalsta videi draudzīgas iniciatīvas.

Lasīt vairāk

Uzkrājumi

Nauda aug pacietībā

Kad pats jau esi labi pastrādājis, liec to darīt arī savai naudai. Noguldījumi ir drošs veids, kas pārvērš pacietību peļņā bez liekas piepūles.

Lasīt vairāk
brand full width

Noderīgi!

Gudrāks 15 minūtēs – uzzini, kas ir investēšana un kā uzsākt ieguldīšanu vērtspapīros.

Lasīt visu rakstu
brand split block brand split block

Pensiju līmeņi

Dzimšanas gads ir tikai skaitlis

Uzsākot studijas, tu dzīvo un priecājies par katru mirkli. Nodrošini sev arī tikpat piepildītas vecumdienas, izvēloties savam vecumam piemērotākos pensiju 2. līmeņa un pensiju 3. līmeņa plānus.

Vai zināji?

Ceļojot un atpūšoties – tā savas vecumdienas iedomājas 42 % Latvijas iedzīvotāju.

Lasīt visu rakstu

Dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu

Tikai kaķim ir 9 dzīvības

Dzīvības apdrošināšana ir vērtīgs ieguvums ikvienam, kurš nav gaišreģis. Dzīvē var notikt pilnīgi jebkas, tāpēc, lai pēc tam nav jāvaino Merkurs, apdrošinies laicīgi! Un uzkrājums būs kā ķirsītis uz kūkas.
Pakalpojumu nodrošina Citadeles grupas uzņēmums AAS "CBL Life".

Lasīt vairāk
brand-full

Pensiju 2. līmeņa plānu pārvaldīšanu nodrošina Citadeles grupas uzņēmums IPAS “CBL Asset Management”. Pensiju 3. līmeņa plānu pārvaldīšanu nodrošina Citadeles grupas uzņēmums AS “CBL Atklātais pensiju fonds”.


Pensiju plānu līdzšinējais ienesīgums negarantē līdzīgu ienesīgumu nākotnē. Pensiju plānu līdzekļu pārvaldītāji: “CBL Atklātais pensiju fonds” AS un "CBL Asset Management" IPAS, juridiskā adrese un valdes atrašanās vieta: Republikas laukums 2A, Rīga, LV-1010, Latvija. Līdzekļu turētājs: AS “Citadele banka”, Republikas laukums 2A, Rīga, LV-1010, Latvija.


* Ar plānu pārskatiem un vēsturisko ienesīgumu vari iepazīties https://www.citadele.lv/lv/private/3rd-pension/plans/. Pensiju plāna ieguldījumi tiek veikti ar mērķi nest peļņu, tomēr ienesīgums nav garantēts un pastāv iespēja arī ciest zaudējumus un samazināt papildpensijas kapitālu. Lūdzu, ņem vērā, ka vēsturiskais ienesīgums negarantē līdzīgu ienesīgumu nākotnē. Sniegtajai informācijai ir vispārīgs raksturs, tā nav pielāgota konkrētiem mērķiem un nav uzskatāma par ieguldījumu konsultāciju.

Pensiju plāni: CBL Aktīvais, CBL Aktīvais USD, CBL Sabalansētais, CBL Indeksu.
Pensiju plānu līdzekļu pārvaldītājs: IPAS “CBL Asset Management”, juridiskā adrese: Republikas laukums 2A, Rīga, LV-1010.
Pensiju plānu līdzekļu turētājs: AS “Citadele banka”, juridiskā adrese: Republikas laukums 2A, Rīga, LV-1010.
Informācija par pensiju plāniem un to ieguldījumu politikām var iepazīties AS “Citadele banka” mājas lapā www.citadele.lv sadaļā „Pensiju 3.līmenis”.
Tālrunis informācijai: 6701 0147.


** Reklamētā 2. līmeņa pensiju plāna CBL Indeksu spēkā esošais prospekts, plāna dalībniekiem paredzētās pamatinformācijas dokuments (t.sk. par maksājumiem par ieguldījuma plāna pārvaldi (maksājumu pastāvīgā un mainīgā daļa)) un cita informācija ir atrodama, nospiežot uz attiecīgā plāna nosaukuma šajā tekstā.
Līdzekļu pārvaldītājs: "CBL Asset Management" IPAS, juridiskā adrese un valdes atrašanās vieta: Republikas laukums 2a, Rīga, LV-1010, Latvija.
Līdzekļu turētājs: AS “Citadele banka”, Republikas laukums 2a, Rīga, LV-1010, Latvija.