brand-full-dark-mobile
Lifestyle

Tiem, kuri veido tendences, kurām seko citi

brand split block brand split block

Maksā stilīgi – maksā ar gredzenu

Arī tik ikdienišķu lietu kā maksājumu veikšanu var pārvērst par interesantu sarunu ar kasieri. Izvēlies savam stilam piemērotāko gredzena krāsu un maksā ar to tāpat kā ar bezkontakta maksājumu karti.

Pasūtīt gredzenu

Noderīgi!

Svarīgākie principi, lai neapjuktu ilgtspējīgas elektroierīces izvēlē.

Lasīt visu rakstu

Patēriņa kredīts

Kurš gan cits realizēs tavas idejas, ja ne tu?

Ne visas idejas ir kā sapņu pilis – pārspīlēti lielas un neīstenojamas. Un ne visas idejas ir jāatliek ar domu "gan jau kādreiz". Ar patēriņa kredītu īsteno ieceres, kuras ir nozīmīgas tev un kuras piepildīs tavu ikdienu.

brand split block brand split block

Interesanti!

X, Y un Z paaudžu finanšu paradumi

63 % vecāka gadagājuma cilvēku labprātāk veic maksājumus internetbankā, savukārt 66 % X paaudzes izvēlas maksāt ar mobilo lietotni. Vēl izteiktāk tas ir Z paaudzei, kur šo maksājumu veidu izmanto 97 %.

Lasīt visu rakstu

C REWARDS lojalitātes programma

Iegūsti vairāk nekā citur

Ar labiem cilvēkiem notiek labas lietas. Kad izvēlies un lieto C karti, jebkurš pirkums atmaksājas, un tu tiec apbalvots. C REWARDS programmā atradīsi balvas un atlaides katrai gaumei.

Apskatīt balvas
cutout-image cutout-image
cutout-image cutout-image
brand split block brand split block

Mobilā lietotne

Mums patīk tevi satikt, bet tas nav obligāti

Dzīvē ir daudz aizraujošāku lietu par bankas apmeklējumu. Visas savas finanšu lietas vari paveikt esot kustībā. Esi savas dzīves noteicējs, kamēr banka ir tepat – tavā kabatā. Ja nepieciešama palīdzība, atliek vien uzrakstīt ziņu čatā.

Lasīt vairāk

Elektroauto līzings

Esi daļa no pozitīvām pārmaiņām

Baudi dzīvi un dodies piedzīvojumos ar dabai draudzīgu auto. Uzliec saulesbrilles, ieslēdz mūziku un brauc pretī zaļākai nākotnei jau šodien!

Lasīt vairāk
brand full width