https://www.citadele.lv/lv/private/c-business

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Mēs mājaslapā izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes. Nepieciešamajām sīkdatnēm, ar kuru palīdzību rūpējamies par mājaslapas darbību un drošību, mums nav vajadzīga tava piekrišana. Statistikas, analītisko un mārketinga sīkdatņu izmantošanai mums ir nepieciešama tava piekrišana, lai nodrošinātu tev ērtāku mājaslapas un tiešsaistes pakalpojumu lietošanu un piedāvātu tev interesējošu saturu un pakalpojumus, ņemot vērā tavus paradumus. Tu vari sniegt mums savu piekrišanu šo sīkdatņu izmantošanai, nospiežot “Piekrītu”, kā arī jebkurā brīdī atcelt vai pielāgot to, lietojot saiti Sīkdatņu iestatījumi. Uzzini vairāk Sīkdatņu lietošanas noteikumos.

https://www.citadele.lv/lv/private/c-business
brand-full-dark-mobile
BUSINESS

TIEM, KURI DARA, KAMĒR SANĀK

brand split block brand split block

Maksājumu plāni

Velti laiku tikai svarīgākajam

Ir sajūta, ka visu nevar paspēt? Izvēlies risinājumu, kas ietaupa gan laiku, gan naudu, lai varētu koncentrēties uz svarīgāko – sava biznesa attīstību.

Izvēlēties piemērotāko plānu

Vai zināji?

69 % no uzņēmumiem, kuri atver bankas kontu attālināti, ir jaunuzņēmumi.

Lasīt visu rakstu
brand full width

Kredīts uzņēmumiem

Būsim raķešu degviela tavam biznesam

Ieliec savu biznesu nākamajā ātrumā! Izvēlies biznesam un tā vajadzībām piemērotāko finansēšanas veidu, nodrošinot uzņēmuma attīstību un mērķu sasniegšanu jau tuvākajā nākotnē.

Apskatīt kredītu iespējas

Uzkrājumi

Tavs bizness strādā, bet vai nauda dara to pašu?

Ja visa nauda apgrozās ikdienas kontā, uzkrāt ir grūti, jo ikdienas tēriņi nepazīst robežu. Noguldi līdzekļus gudri un iegūsti bonusu nākotnes iespējām.

Apskatīt noguldījumu veidus
brand-full

Vai zināji?

Pusotra gada laikā visā Baltijā ar Citadele Phone POS termināli ir veikti maksājumi vairāk nekā 5 milj. eiro apmērā.

Pēdējo gadu laikā aizvien vairāk mainās maksāšanas paradumi.

Svarīgi, lai par pirkumu arī amatnieku tirdziņā būtu iespējams samaksāt ar mūsdienīgiem bezskaidras naudas maksāšanas veidiem – ātri, ērti un droši.

Lasīt visu rakstu

Citadele Phone POS

Ja klients grib pirkt, ļauj to darīt

Kad dari lietas no sirds, tu kļūsti neapturams. Lai tavs bizness augtu un būtu viegli sasniedzams ikvienam, sāc pieņemt arī karšu maksājumus un maksājumus telefonā. Taču, ja vēlies nojaukt visas maksājumu barjeras, uzsāc savu e-biznesu.

Pieteikties Phone POS
cutout-image cutout-image
cutout-image cutout-image