Atlaide kartes mēneša maksai

Piesakoties X prime kartei, pirmie 6 kartes lietošanas mēneši ir bez maksas.
100% atlaidi kartes mēneša maksai par pamata karti saņem, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izdošanas datuma.

Aktīvi norēķinoties ar X prime karti ikdienā, ir iespēja saņemt atlaidi pamata kartes mēneša maksai 50% vai 100% apmērā.

Pamata un papildu kartes kopējā iegrāmatoto pirkumu summa kartes lietošanas pusgadā*: Atlaides apjoms pamata kartes mēneša maksai nākamiem 6 (sešiem) mēnešiem, skaitot no kartes lietošanas pusgada sākuma datuma:
6 000 EUR (ieskaitot) 100% atlaide maksai par pamata karti mēnesī
4 500 EUR (ieskaitot) 50% atlaide maksai par pamata karti mēnesī


Piemērs: ja karte izdota 2020. gada decembrī, pilnu 6 mēnešu periods beidzas 2021. gada 30. jūnijā. Ja šajā laika posmā ar X prime karti veikto pirkumu summa ir 6161,12 EUR, tad turpmākajos 6 mēnešos, sākot ar 2021. gada jūliju, X prime karte būs bez mēneša maksas.

Vairāk par kartes mēneša maksu iepazīsties sadaļā Cenrādis.

* Par kartes lietošanas pusgadu uzskatāms katrs 6 mēnešu periods, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izdošanas datuma.

_______________________________
Akcijas nosacījumus un pirkumu apjoma kritērijus banka ir tiesīga pārskatīt reizi pusgadā.
Informāciju par kartes lietošanas gada periodu varat saņemt, zvanot uz bezmaksas klientu atbalsta servisa tālruni +37167010000.

Priority Pass

Priority Pass Lounge telpas – lieliska vieta, kur atpūsties vai strādāt, pirms izlidošanas baudot bezmaksas uzkodas un atspirdzinošus dzērienus. Neatkarīgi no tā, vai galamērķī jūs gaida atpūtas ceļojums vai darba tikšanās, šeit varēsiet atgūties no lidostas kņadas un atjaunot enerģiju.

Ar Priority Pass karti vari apmeklēt vairāk nekā 1 300 VIP atpūtas zonas vairāk nekā 500 pilsētās 143 valstīs.

Piesakies Priority Pass kartei Internetbankā vai jebkurā Citadeles filiālē un saņem to bez maksas.

Cenu par katru VIP telpas apmeklēšanas reizi vari apskatīt cenrādī.