Kā uzsākt ieguldīšanu fondos, akcijās un obligācijās?*

Pieteikties konsultācijai

*AS "Citadele banka" nesniedz ieguldījumu portfeļu pārvaldīšanas pakalpojumus, fondu un aktīvu pārvaldīšanas pakalpojumus, individuālo konsultāciju par ieguldījumiem finanšu instrumentos un rekomendāciju attiecībā uz kapitāla tirgiem sniegšanu. Šādus pakalpojumus sniedz Citadele grupas uzņēmumi - IPAS "CBL Asset Management", AAS "CBL Life" un AS "CBL Atklātais pensiju fonds".

Īpašs piedāvājums!

Atverot jaunu finanšu instrumentu kontu Citadele bankā** - atlaide komisijas maksai darījumos ar vērtspapīriem- 25%, atlaide vērtspapīru turēšanas maksai mēnesī- 50%. Akcija spēkā: 1.07.2022. – 31.03.2023.

1.solis - noslēdz līgumu ar banku Citadele

Ja esi Citadeles klients, noslēdz līgumu ar banku Citadele par finanšu instrumentu kontu atvēršanu un finanšu instrumentu darījumu veikšanu (saskaņā ar kuru tev Citadelē tiks atvērts finanšu instrumentu un finanšu instrumentu naudas konts). Tajā tiks ieskaitīti iegādātie vērtspapīri un naudas līdzekļi, kuri tiek izmantoti darījumiem ar finanšu instrumentiem.

  • Citadeles internetbankā - Investīcijas > Jauns rīkojums > Iesniegums par finanšu instrumentu kontu un darījumu līguma noslēgšanu

2. solis - papildini finanšu instrumentu naudas kontu

Papildini finanšu instrumentu naudas kontu ar ieguldījumam nepieciešamajiem naudas līdzekļiem sev ērtākā veidā.

  • Citadeles internetbankā: Maksājumi > Maksājumi starp saviem kontiem
  • Citadeles mobilajā lietotnē: Maksāt > Starp kontiem
  • Papildus iespējas - Finanšu instrumentu naudas konta ietvaros ir iespējams veikt arī valūtas maiņu. To var izdarīt Citadeles internetbankā: Maksājumi > Valūtas maiņa.

3. solis - iesniedz vērtspapīru iegādes/pārdošanas rīkojumu

  • Citadeles internetbankā: Investīcijas > Jauns rīkojums > Rīkojums par ieguldījumu fonda daļu pirkšanu vai pārdošanu vai Rīkojums par akciju pirkšanu vai pārdošanu vai Rīkojums par obligāciju pirkšanu vai pārdošanu
  • Zvanot Citadeles brokerim pa tālruni +371 67010555
  • Vērtīgi zināt - ja vēlēsies ieguldīt akcijās, kas tiek tirgotas ASV lielākajās biržās, tad papildus būs nepieciešams aizpildīt un iesniegt W-8BEN nodokļu formas. Vairāk uzzini, zvanot Citadeles brokerim.

Citas iespējas

Uzsākt ieguldīšanu vērtspapīros Tu vari arī piesakot apmeklējumu Citadeles galvenajā birojā Rīgā, Republikas laukumā 2A, iepriekš sazinoties ar brokeri pa tālruni +371 67010555 vai rakstot broker@citadele.lv