Minūte bankā ir minūti par daudz

Bankas pakalpojumi un piedāvājumi attālināti – ātri, ērti un izdevīgi.

photo

Savu mērķu sasniegšanai izvēlies piemērotāko aizdevuma veidu – patēriņa kredītu, mazo mājokļa kredītu, kredītu mājokļa energoefektivitātei vai auto kredītu.

 • Aizpildi pieteikumu tiešsaistē, saņem piedāvājumu 10 minūšu laikā un pēc līguma parakstīšanas naudu kontā dažu minūšu laikā.
 • Pieteikties aizdevumam
photo

Plānojot iegādāties jaunu mājokli, piedāvājam izvēlēties atbilstošu kredīta veidu ar izdevīgiem nosacījumiem – hipotekārais kredīts noskatītā mājokļa iegādei, būvniecībai vai remontam, kredīts apbūves zemes iegādei vai Zaļais hipotekārais kredīts mājokļa iegādei, kas atbilst augstākajiem energoefektivitātes standartiem.

 • Zemāka aizdevuma procentu likme pirmos 12 mēnešus hipotekārā kredīta un kredīts zemes iegādei gadījumā, iesniedzot jauna kredīta pieteikumu 01.04.-30.06.2024.1
 • Zemāka aizdevuma procentu likme pirmos 12 mēnešus, kā arī kredīta noformēšana 0  EUR Zaļā hipotekārā kredīta gadījumā, iesniedzot jauna kredīta pieteikumu 01.04.-30.06.2024.2
 • Pirmajā līguma darbības gadā ieķīlātā dzīvojamā īpašuma apdrošināšana bez maksas.
 • Piesakies kredītam tiešsaistē, seko līdzi procesam un saņem piedāvājumu elektroniski.
photo

Iegūsti X prime un lieto to veselu gadu bez mēneša maksas! Ceļojumu apdrošināšana visai ģimenei, skaidras naudas izņemšana līdz 1500 EUR mēnesī jebkur pasaulē un īpašie X REWARDS piedāvājumi tikai X prime lietotājiem – tas viss būs tavs.

 • Piesaki savu X prime no šī gada 13. līdz 30. novembrim (ieskaitot).
 • Ja vēl neesi klients, kļūsti par klientu mobilajā lietotnē un izvēlies X prime.
 • Esi mūsu klients, bet tev vēl nav X prime kartes? Uzlabo savu esošo karti, aizstājot to ar X prime mobilajā lietotnē, sadaļā Kartes, vai internetbankā. Piedāvājums nav spēkā, aizstājot X Platinum, kā arī klientiem, kas bijuši X prime lietotāji pēdējo 6 mēnešu laikā.
 • Akcijas laikā atlaides nesummējas.
Pieteikties
photo

Saņem no savas kartes vēl vairāk – C karte atalgo tevi par iepirkšanos!

 • Reģistrējoties C REWARDS programmā (tā ir bez maksas), krāj punktus par katru pirkumu savai izvēlētajai balvai.
 • Maini punktus pret bezmaksas kafiju, kino vai restorāna apmeklējumu, Wolt kuponiem vai citām balvām no iepirkšanās, gardēžu un atpūtas balvu piedāvājuma.
 • Ik mēnesi saņem īpašos piedāvājumus un izmanto izdevīgas atlaides pie mūsu sadarbības partneriem veikalos, kafejnīcās un izklaides vietās.
photo

Termiņdepozīts ir precīzs kā pulkstenis - noteikta likme, konkrēts termiņš, izvēlēta valūta un skaidrība, cik termiņa beigās saņemsi.

photo

Kā uzkrāt naudu un vienlaikus rūpēties par zaļāku vidi? Zaļais Krājkonts apmierinās abas vajadzības – tu palielināsi savus uzkrājumus un reizē palīdzēsi iniciatīvām, kas ļauj dzīvot videi draudzīgāk.

Ieskaties noguldījumu procentu likmēs un cenrādī.

photo

Izmanto bezmaksas tiešsaistes rīku Finoterapija.lv3 savu personīgo finanšu sakārtošanai un uzreiz saņem personalizētu plānu uzkrājumu veidošanai un ieguldīšanai.

Sākt finoterapiju

3 Pakalpojumus sniedz Citadele grupas uzņēmumi - IPAS "CBL Asset Management", AAS "CBL Life" un AS "CBL Atklātais pensiju fonds".

photo

Kļūsti par klientu attālināti

Kļūsti par klientu Citadeles mobilajā lietotnē sev ērtā laikā un vietā.

 • Nepieciešamas vien 7 minūtes.
 • Karti saņemsi pa pastu 3 darba dienās.
 • Digitālos bankas pakalpojumus vari izmantot uzreiz.
photo

Iepazīsties ar tiešsaistes piedāvājumiem uzņēmumiem

 • Viena maksa par visu, kas vajadzīgs biznesa ikdienai - konta atvēršana un uzturēšana, bezmaksas EUR pārskaitījumi Latvijā un Eiropā, C Business karte, autorizācijas ierīces, kā arī Citadeles biznesa portāls datu analīzei un e-rēķinu izrakstīšanai.
 • IZDEVĪGĀK - kļūsti par klientu līdz 31.12.2024. un lieto jebkuru maksājumu plānu pirmos 12 mēnešus bez maksas.
photo
 • Īpašs piedāvājums - lieto jebkuru POS termināli pirmos 12 mēnešus bez nomas maksas.
 • Piedāvājums spēkā gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem, parakstot līgumu līdz 01.12.2024., kuriem nav bijis aktīvs šī pakalpojuma līgums Citadelē pēdējo 6 mēnešu laikā.
photo
 • VISA, MasterCard karšu maksājumi - apkalpo maksājumu karšu lietotājus visā pasaulē.
 • Ātrā apmaksa ar Klix - nodrošini ērtu un ātru pirkuma apmaksu ar telefona numuru.
 • MultiLink internetbanku maksājumi - ļauj pircējiem veikt apmaksu tieši no bankas konta.
photo

Piesakies aizdevumam līdz 70 000 EUR ar ALTUM garantiju veiksmīgai uzņēmuma saimnieciskās darbības attīstībai, kā arī dažādām uzņēmuma vajadzībām. Bez nekustamā īpašuma ķīlas.

 • Piesakies tiešsaistē, lēmumu saņem 30 minūšu laikā un līgumu paraksti elektroniski.
 • Pēc līguma parakstīšanas naudu uzņēmuma kontā saņem pāris stundu laikā.
photo

Kļūsti par biznesa klientu attālināti

Laiks ir nauda, tāpēc nevienam nepatīk tērēt laiku lietām, ko var paveikt ātri. Aizpildi pieteikumu un anketu attālināti, ja vari pārstāvēt savu uzņēmumu vienpersoniski. Kļūsti par klientu 20 minūtēs un izbaudi priekšrocības, ko sniedz uzņēmuma konts Citadelē!

Kļūt par klientu
photo
photo

Biznesa portāls

Pārvaldi darījumus un izraksti e-rēķinus vienuviet bez maksas.

Uzzināt vairāk

1 Piemērs: ja kredīta, kas nodrošināts ar nekustamā īpašuma hipotēku, summa ir 80 000 EUR, līguma termiņš 30 gadi un kredīta procentu likme gadā ir 1.69 % + 6 mēnešu EURIBOR (šajā aprēķinā tiek izmantota 6 mēnešu EURIBOR likme uz 12.04.2024., kas ir 3.865  %), tad ikmēneša maksājums ir 457.00 EUR apmērā (kopā – 360 maksājumi). GPL 6.06 %. Kopējā summa, kas jāsamaksā klientam (t. sk. kredīta atmaksa, procentu samaksa, komisijas maksa par darījuma noformēšanu 800.00 EUR, valsts nodeva 0.1 % no hipotēkas summas par hipotēkas reģistrāciju zemesgrāmatā, un ikgadējā apdrošināšanas prēmija ieķīlātajam nekustamajam īpašumam (pieņemot, ka tā ir 100 EUR, sākot ar otro gadu pēc aizdevuma līguma noslēgšanas)), ir 169 447.09 EUR. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt aizdevumu.
2 Piemērs: ja kredīta, kas nodrošināts ar nekustamā īpašuma hipotēku, summa ir 80 000 EUR, līguma termiņš 30 gadi un kredīta procentu likme gadā ir 1.55 % + 6 mēnešu EURIBOR (šajā aprēķinā tiek izmantota 6 mēnešu EURIBOR likme uz 05.01.2024., kas ir 3.912 %), tad ikmēneša maksājums ir 452.33 EUR apmērā (kopā – 360 maksājumi). GPL 5.86 %. Kopējā summa, kas jāsamaksā klientam (t. sk. kredīta atmaksa, procentu samaksa, komisijas maksa par darījuma noformēšanu 0 EUR, valsts nodeva 0.1 % no hipotēkas summas par hipotēkas reģistrāciju zemesgrāmatā, un ikgadējā apdrošināšanas prēmija ieķīlātajam nekustamajam īpašumam (pieņemot, ka tā ir 100 EUR, sākot ar otro gadu pēc aizdevuma līguma noslēgšanas)), ir 166 892.31 EUR. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt aizdevumu.