Vēl labāka apdrošināšana

Rūpēs par aizraujošiem un drošiem piedzīvojumiem tavai X Platinum kredītkartei ir spēkā papildu apdrošināšanas segumi.

COVID-19 saslimšanas apdrošināšana
Ceļojot ar X Platinum karti, tu un tava ģimene būsiet pasargāti, ja atrodoties ārzemēs tiks konstatēta saslimšana ar COVID-19.

Ja būsi iegādājies ceļojumu, tomēr Covid-19 saslimšanas dēļ būs jāievēro izolācija un nebūs iespējas atgūt samaksāto naudu vai ceļojumu pārplānot, tad apdrošināšana atlīdzinās izdevumus par nenotikušo ceļojumu limita ietvaros.

Ja Covid-19 saslimšana gadīsies ceļojuma laikā, tiks atlīdzināti izdevumi par ārstēšanos slimnīcā. Ja hospitalizācija nav nepieciešama, tad limita ietvaros tiks kompensēta mājupceļa biļešu maiņa un uzturēšanās izdevumi ārzemēs.

Ja ieceļošanai kādā valstī nav nepieciešams veikt Covid-19 testu, tad tas nav jāveic, lai apdrošināšana darbotos. Tomēr nepieciešams ievērot visus konkrētajā valstī spēkā esošos testēšanās nosacījumius – ja kādā valstī testēšanās ir noteikta kā obligāta, tā ir jāveic. Visi apdrošināšanas nosacījumi ceļojumu apdrošināšanas noteikumos.

Ceļojumu apdrošināšana - tev un tavai ģimenei

 
Tev kā X Platinum kartes lietotājam un tavai ģimenei tiek nodrošināta bezmaksas ceļojumu apdrošināšana, dodoties ceļojumos uz ārzemēm vai pa Latviju (tālāk par 95 km no pastāvīgās dzīvesvietas un apmaksājot viesnīcu ne mazāk kā par 2 diennaktīm).

X Platinum kartes apdrošināšana ceļojumu laikā garantē:
  • Medicīnisko izdevumu segšanu, t. sk. medikamentu iegādi;
  • Ceļojumu neērtību apdrošināšanu, t. sk. ceļojuma atcelšanas, pārtraukšanas vai bagažas aizkavēšanās gadījumā;
  • Nomas auto KASKO pašrisku apdrošināšanu;
  • Juridiskās palīdzības apdrošināšanu;
  • Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

Svarīgi atcerēties

  • Ceļojumu apdrošināšana ir spēkā arī tad, ja ceļojuma apmaksa nav veikta ar tavu X Platinum karti.
  • Apdrošināšana ir spēkā pirmās 90 kalendārās dienas katrā braucienā, savukārt braucienu skaits gada laikā nav ierobežots. Apdrošināšanas summas ir attiecināmas uz maksājumu karšu lietotājiem vecumā līdz 80 gadiem (ieskaitot). Klienti vecumā virs 80 gadiem netiek apdrošināti.

Vairāk par ceļojumu apdrošināšanu

Medicīniskie izdevumi ceļojumu laikā
Dodoties uz ārvalstīm, tev nav jāuztraucas par ceļojumu apdrošināšanas iegādi, jo tava X Platinum karte nodrošina medicīnisko izdevumu segšanu tev un tavai ģimenei. Pēkšņas saslimšanas vai nelaimes gadījumā, tev tiks atlīdzināti ārstēšanās izdevumi ārvalstīs.

Apdrošināšana ir spēkā kartes lietotājam vai ģimenes locekļiem arī slēpojot, braucot ar sniega dēli, peldot ar akvalangu (ne dziļāk par 30 metriem) vai citādi aktīvi atpūšoties ārvalstīs, pie nosacījuma, ka ar šiem un citiem sporta veidiem ārzemēs tu nodarbojies amatieru līmenī un nepiedalies sacensībās.

Apdrošināšanas aizsardzība attiecībā uz medicīnisko un repatriācijas izdevumu riskiem un nelaimes gadījumu risku ir spēkā arī terora akta vai dabas stihiju gadījumā.

Tu un tava ģimene turpmāk ceļojuma laikā būs apdrošināti ne tikai braucot ar nomātu auto, bet arī ar nomātu motociklu, mopēdu, kvadraciklu vai citu mototransportu.

Esam parūpējušies arī par tavu drošību un labsajūtu pilsētās un apdzīvotās vietās, kas atrodas augstāk par 3000 m virs jūras līmeņa. Piemēram, tu būsi apdrošināts, pat aizbraucot ceļojumā uz Čungaras ezeru Čīlē vai uz El Alto pilsētu Bolīvijā.


Ceļojuma neērtību apdrošināšana
Jūties droši arī situācijās, kad ceļojums nenorit kā plānots! X Platinum karte nodrošina ceļojuma neērtību radīto zaudējumu kompensāciju gadījumos, ja tava bagāža aizkavējas vai tiek nozaudēta, aizkavējas vai tiek atcelts lidojums, esi nokavējis saistītos reisus vai ir nepieciešama tavu dokumentu (pase, ID karte, vadītāja apliecība) atjaunošana zādzības vai nozaudēšanas gadījumā.

Bagāžas aizkavēšanas risks stājas spēkā, bagažas izsniegšanai aizkavējoties ilgāk par 3 stundām, ne tikai ierodoties ceļojuma galamērķī, bet arī starpposmā.

Tev nebūs jāsatraucas arī par ceļojuma atcelšanas izmaksām (transporta biļetes un naktsmītnes rezervācija) gadījumos, kad pekšņas saslimšanas dēļ (darba nespējas lapa vismaz uz 10 dienām) nevarēsi doties ceļojumā.

Nomas auto KASKO pašriska apdrošināšana
Tev tiks atlīdzināti zaudējumi par pašrisku, kuru no tevis ieturēs auto nomas uzņēmums par negadījuma rezultātā radītiem fiziskiem bojājumiem īres automašīnai. Apdrošināšana nav attiecināma uz ģimenes locekļu izīrētajām automašīnām.

Juridiskās palīdzības apdrošināšana ceļojumu laikā
Ja ceļojuma laikā netīši pārkāpsi valsts normatīvos aktus tādējādi nodarot zaudējumu trešajai personai un tev ir nepieciešama juridiska palīdzība, X Platinum kartes apdrošināšana atlīdzinās jurista honorāru 1 500 EUR apmērā.

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana ceļojumu laikā
Ja ceļojuma laikā tavas vai tavas ģimenes locekļu darbības rezultātā trešajai personai tiks nodarīti miesas bojājumi vai bojāta trešajai personai piederošā manta, tad tiešos zaudējumus tev segs civiltiesiskās atbildības apdrošināšana.

Apdrošināšanas summas ceļošanai ārvalstīs

Medicīniskie izdevumi*, t. sk. medikamentu iegāde 125 000 EUR
Zobārstniecība 150 EUR
Medicīniskais transports 100 000 EUR
Repatriācija nāves gadījumā 100 000 EUR
Slimnieka repatriācija 100 000 EUR
Izdevumi cietušā pavadītājam 3 000 EUR
Nelaimes gadījumu apdrošināšana 30 000
Medicīniskais transports mītnes zemē 500 EUR
Tuvinieku ierašanās ceļojuma izdevumi 3 000 EUR
Bērna evakuācija 30 000 EUR
Medicīniskie palīglīdzekļi 300 EUR
Bagāžas nozaudēšana, sabojāšana, zādzība 1 000 EUR
Bagāžas aizkavēšanās 250 EUR
Ceļojumu dokumentu apdrošināšana (pase, ID karte, vadītāja apliecība) 200 EUR
Lidojuma aizkavēšanās, nokavētais savienotais reiss, vietas atteikums lidmašīnā 250 EUR
Ceļojuma atcelšana, pārtraukšana 700 EUR
Ceļojuma nokavēšana ceļu satiksmes negadījuma dēļ 500 EUR
Apdrošinātā aizstāšana 500 EUR
Telefonu sarunu apmaksa 50 EUR
Nomas auto KASKO pašriska apdrošināšana 1500 EUR
Automašīnas atslēgu zādzība 500 EUR
Naudas zādzība un laupīšana ceļojumā 100 EUR
Juridiskā palīdzība 1 500 EUR
Civiltiesiskā palīdzība 10 000 EUR

*Ja apdrošināšanas gadījums ir iestājies Turcijā, Ēģiptē, Grieķijā, Spānijā, Bulgārijā, Taizemē vai Krievijā, ir jāizmanto AAS BTA Baltic Insurance Company Klientu atbalsta dienesta pakalpojumi palīdzības organizēšanai, ņemot vērā atbalsta dienesta ieteikumus medicīnas iestādes izvēlei.

Apdrošināšanas summas ceļošanai mītnes zemē

Ceļojumu dokumentu apdrošināšana (pase, ID karte, vadītāja apliecība) 200 EUR
Slimnieka repatriācija 3 000 EUR
Repatriācija nāves gadījumā 3 000 EUR
Ceļojuma atcelšana 300 EUR
Ceļojuma atcelšana, ja ceļojuma mērķis ir teātra izrādes vai koncerta apmeklējums 300 EUR
Nelaimes gadījumu apdrošināšana 5 000 EUR
Naudas zādzība un laupīšana ceļojumā mītnes zemē 100 EUR

Kopējā ceļojumu risku apdrošinājuma summa - 200 000 EUR

Pirkumu apdrošināšana

 
Iepērcies droši! Ikviens tavs pirkums, kas apmaksāts ar X Platinum karti, ir apdrošināts pret zādzības vai bojājumu risku 120 dienas no pirkuma brīža. Tavi X Platinum kartes pirkumi ir apdrošināti arī pret cenas aizsardzības risku un garantē pagarinātu garantiju elektroierīcēm.

Tagad ir apdrošināti arī zaudējumi, kas tev var rasties maksājumu kartes zādzības gadījumā.

Cenas aizsardzība

Ja 30 dienu laikā no pirkuma iegādes brīža identiskas preces iegāde pie alternatīva tirgotāja iespējama par zemāku cenu nekā tu par to samaksāji un cenas starpība ir lielāka par 20 EUR, tad pirkumu apdrošināšanas ietvaros cenas starpība tev tiks atmaksāta. Cenas aizsardzības apdrošināšana darbojas Latvijā (Latvijas rezidentiem) vai kartes lietotāja mītnes zemē.

Pagarinātā garantija elektroierīcēm

Pagarinātās garantijas ilgums ir viens gads pēc ražotāja garantijas termiņa beigām. Garantijas ietvaros tiek kompensēti preces remonta vai aizstāšanas izdevumi uz tādiem pašiem nosacījumiem, kā norādīts konkrētās preces ražotāja rūpnīcas garantijā.

Preces nepiegādāšanas risks

Ja pasūtot preci ar piegādi tā netiks piegādāta 90 dienu laikā no preces iegādes un apmaksas brīža, tad pirkumu apdrošināšanas ietvaros tev tiks kompensēta preces pirkuma maksa. Apdrošināšanas aizsardzība darbojas precēm, kuru cena pārsniedz 20 EUR, un tu esi saņēmis apliecinājumu par preces izsūtīšanu un pārdevēja sniegtu atteikumu preces pirkuma maksas atgriešanai.

 

Kur zvanīt, ja noticis negadījums?

Ja tev ir nepieciešams apdrošināšanas speciālista padoms, konsultācijā vai vēlies pieteikt negadījumu, jebkurā laikā sazinies ar AAS “BTA Baltic Insurance Company” Klientu atbalsta dienestu, zvanot uz bankas Citadele klientiem paredzēto diennakts tālruni +371 27774492 vai raksti assist@bta.lv

Katru dienu 24 stundas diennaktī tavā rīcībā ir bankas Citadele zvanu centrs, kas izskaidros apdrošināšanas nosacījumus un palīdzēs rast atbildi uz ikvienu jautājumu. Vienkārši piezvani +371 67010000.