Privātbaņķieri

Individuālā pieeja, balstīta uz Jūsu vajadzībām, mērķiem un prasībām Jums piemērotajā laikā.

 • Līga Matuseviča

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  Privātbaņķiere

  Līga uzskata, ka attiecībās ar cilvēkiem nav jāmeklē izdevīgums, tieši uzticība un patiesums ir ilgstošu un noturīgu attiecību pamatā.
  Viņa pārvalda klientu finanses kā savējās, rūpējas par naudas līdzekļiem un pieskata to apriti. Līga savu darbu salīdzina ar ķirurģiju, tajā nav mazsvarīgu sīkumu - katrai detaļai ir nozīme - lēmumi jāpieņem ātri, jo laikam un precizitātei ir liela vērtība.

 • Kaspars Subers

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  Vecākais privātbaņķieris

  Pat, ja līdzās kāds kliedz: “Ugunsgrēks!” Kaspars nekad nezaudē vēsu prātu un pašsavaldīšanos.
  Par visu vairāk viņš mīl komfortu un mieru kā mājās, tā darbā. Tādēļ vienmēr ir līdzsvarots, nosvērts un pārliecināts par sevi – gluži kā latviešu strēlnieka figūra Vecrīgas piemineklī. Šāda dzīves nostāja nodrošina autoritāti kolektīvā un klientu lojalitāti. Perfekcija profesionālajā darbā apvienojumā ar spēju strādāt nākotnei, Kasparu droši ļauj dēvēt par klasiska privātbaņķiera etalonu.

 • Oļegs Čalijs

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  Vecākais privātbaņķieris

  Būdams banku jomas profesionālis, Oļegs lielāko daļu savas karjeras ir veltījis private banking segmentam. Viņš uzskata, ka galvenais privātbaņķiera darbā ir uzticība.
  Tas vienlīdz attiecas gan uz klientiem, gan kolēģiem. Oļega sapnis ir doties ceļojumā ar jahtu apkārt pasaulei. Kopā ar domubiedru komandu viņš aktīvi gatavojas šo ieceri īstenot. Jūra ir iemācījusi Oļegam vienkāršu patiesību: „Viss būs labi, ja uzticēsies savai ekipāžai.”

 • Normunds Aņisimovs

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu, Latgaļu

  Vecākais privātbaņķieris

  Normunds ir ieguvis augstāko izglītību finanšu un uzņēmējdarbības specialitātē, kā arī doktora grādu biznesa administrēšanas jomā.
  Patlaban Normunds turpina mācības banku augstskolas doktorantūrā, kur izvēlējies biznesa vadības programmu. Ilggadējais pieradums likt eksāmenus ir padarījis Normundu par vienu no stresa izturīgākajiem mūsu komandas locekļiem. Normunda mīļākais teiciens ir - “Viss, kas notiek, notiek uz labu.” Un tā pareizību viņš katru dienu apliecina, strādājot ar saviem klientiem.

 • Juris Cīrulis

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu, Vācu

  Vecākais privātbaņķieris

  Privātbaņķieris savā darbā spēj apvienot augsta līmeņa saskarsmes kultūru, mobilitāti un sportisko azartu.
  Šīs prasmes lieti noder, strādājot ar sarežģītiem private banking produktiem, kā arī veidojot stabilas ilgtermiņa attiecības ar klientiem. Jura panākumu ķīla visos privātbaņķiera “daudzcīņas” veidos ir godīgs un atklāts dialogs, bagāta darījumu pieredze un teicama teorētiskā bāze.

 • Raimonds Kovaļevs

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  Vecākais privātbaņķieris

  Soli pa solim, pieņemot izaicinājumus jaunajās profesijās un nozarēs ir ieguvis nopietnu pieredzi finanšu sektorā.
  No vienas puses Raimonds ir ļoti racionāls un mērķtiecīgs, tiecas kļūt par vienu no labākajiem savā profesijā, kas neapšaubāmi palīdz sasniegt augstāko līmeni – uzticību un ilgtermiņa sadarbību ar klientiem. Bet pamanot viņa dziļo skatienu ir saprotams, ka Raimonds ir savā ziņā romantiķis, jo skatoties perspektīvā redz spilgtas un dzīves pilnas gleznas.

 • Iveta Rundāne

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  Jaunākā privātbaņķiere

  Veiksmīgas attiecības un sadarbību var izveidot tikai tad, ja visas puses ir atklātas un rīkojas godīgi. Ivetai piemīt izcila atbildības sajūta, rīkojoties klienta interesēs, un svarīgs ir ne tikai panāktais rezultāts, bet arī viss process, katra detaļa.