Kredīti un līzings

Vai līdz ar Citadeles līzinga un faktoringa nosaukuma maiņu man būs jāmaina līzinga objekta tehniskā pase CSDD vai VTUA?

Transportlīdzekļa tehniskā pase nav jāmaina, ja ar transportlīdzekli pārvietojaties ES vai EEZ teritorijā. Transportlīdzekļa tehniskā pase jāmaina tikai tādā gadījumā, ja Jums nepieciešama pilnvara izbraukšanai uz NVS valstīm vai citu ne ES valsti ar Citadeles līzingam un faktoringam piederošu transportlīdzekli. Šādā gadījumā transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības maiņa veicama pirms izbraukšanas no valsts ar šo transportlīdzekli, un šos izdevumus segs Citadele Factoring. Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības maiņas gadījumā aicinām sazināties ar mums, zvanot +371 27898545, lai precizētu atmaksas kārtību.

Vienlaicīgi vēršam uzmanību, ka 2018. gada septembrī spēkā stājās izmaiņas Krievijas Federācijas normatīvajos aktos, kas nosaka Krievijas robežas šķērsošanas kārtību ar līzingā iegādātu vieglo transportlīdzekli. Šķērsojot robežu, jāiemaksā ķīlas depozīts, kura apmērs atkarīgs no auto vecuma, dzinēja apjoma un tirgus vērtības. Ņemot to vērā, pirms plānojat doties uz Krieviju ar līzingā iegādātu auto, aicinām iepriekš sazināties ar Krievijas Federācijas Muitas dienestu, lai noskaidrotu nodevas apmēru un tās samaksas kārtību. Izsniedzot pilnvaru izbraukšanai uz NVS pēc klienta pieprasījuma, līzinga kompānija negarantē Krievijas Federācijas robežas šķērsošanu.

Krievijas Federācijas Muitas dienests
http://www.customs.ru
+7 (499) 449-7771

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?