Atved savējo!

Atved savējo, un izbaudi X smart kartes priekšrocības līdz 24 mēnešiem bez kartes mēneša maksas! Turklāt katrs atvestais draugs saņems 6 mēnešu X smart kartes bezmaksas periodu. Abu ieguvums, piedaloties akcijā.

Ja vēlies ieteikt draugam X smart karti:

 • Izstāsti draugiem, ģimenes locekļiem, paziņām par X smart karti un iedod akcijas kodu. Piedalīties var visi, kas vēl nav Citadeles klienti.
 • Par katru atvesto draugu, kurš pieteiksies X smart kartei ar akcijas kodu, saņemsi 6 mēnešu bezmaksas periodu kartes mēneša maksai. Maksimālais atlaides periods – 24 mēneši.
 • Tu saņemsi apstiprinājuma sms tiklīdz tavs draugs būs saņēmis X smart karti, izmantojot akcijas kodu.
 • Ja tev vēl nav koda, raksti mums mobilās lietotnes čatā, internetbankā vai zvani uz 67010000. Unikālo akcijas kodu saņemsi īsziņā. 
 • Akcijas kodu vari izmantot neierobežotam “savējo” skaitam, jo arī katrs ieteiktais draugs saņems 100% atlaidi X smart kartes mēneša maksai 6 mēnešu periodam.

Ja vēlies pieteikties X smart kartei

 • Piesakies X smart kartei Citadeles mobilajā lietotnē vai mājaslapā. Mēs ar tevi sazināsimies pa tālruni vai mobilās lietotnes čatā, lai precizētu kodu. Kodu vari izmantot vienu reizi.
 • Saņem X smart karti pa pastu, piesakoties Citadeles lietotnē, vai arī filiālē, ja pieteikumu kartei aizpildīsi mājaslapā.
 • Lieto X smart karti turpmākos 6 mēnešus bez mēneša maksas.
 • Atlaidi mēneša maksai saņem tikai jaunie Citadeles klienti.
 • Izmanto iespēju lietot X smart karti bez maksas arī turpmāk. Tev tikai jāpiesaka savs unikālais akcijas kods mobilās lietotnes čatā, internetbankā.

Piesakies mājaslapā

Vispārīgi noteikumi:

 • Citadele patur tiesības mainīt akcijas noteikumus.
 • Akciju "Atved savējo!" nevar apvienot ar citiem bankas piedāvājumiem.
 • Atvedot savējos, maksimālais atlaides periods 24 mēneši. Piemērojas tikai vienai X smart kartei.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atlaides saņemšana

Kur ir jānorāda akcijas kods, lai saņemtu atlaidi X smart kartes mēneša maksai?
Nosauc savu kodu bankas darbiniekam mobilās lietotnes čatā, filiālē vai telefonsarunā pēc veiksmīga pieteikuma aizpildīšanas mobilajā lietotnē. Kodu vari izmantot vienu reizi.

Vispārīgi par akcijas noteikumiem

Vai esošie bankas klienti, piesakoties X smart kartei ar akcijas kodu, var saņemt atlaidi kartes mēneša maksai?
Nē, atlaidi X smart kartes mēneša maksai saņem tikai tie ieteiktie draugi, kas vēl nav Citadeles klienti. 

Vai ir ierobežojums atvesto draugu skaitam?
Savu unikālo kodu vari izmantot neierobežotam draugu skaitam, taču ataidi savas X smart kartes mēneša maksai saņemsi par pirmajiem 4 draugiem, kas kļūs par Citadeles klientiem un pieteiksies X smart kartei. Kopā vari saņemt atlaidi kartes maksai 24 mēnešiem (par katru draugu 6 mēneši).
Par nākamajiem – piekto, sesto un citiem atvestajiem draugiem – atlaidi nesaņemsi, bet ieguvēji būs tavi draugi. Kļūstot par klientiem ar tavu kodu, viņi lietos X smart kartes priekšrocības bez maksas 6 mēnešus. 

Vai kods būs derīgs ieteiktajam draugam, kurš vēl ir nepilngadīgs?
Tu vari ieteikt draugam kļūt par Citadeles klientu neatkarīgi no viņa vecuma. Taču X smart karte bērniem un jauniešiem no 7 līdz 21 gadam jau ir bez maksas, tāpēc šīs abas atlaides nesummēsies. Neatkarīgi no tā, tu kā ieteicējs par atvesto draugu X smart karti varēsi lietot 6 mēnešus bez maksas. 

Vai kodu var izmantot, lai saņemtu atlaidi citas maksājumu kartes mēneša maksai (piemēram, X hero, Mastercard Debit u.c.)?
Nē, atlaide piemērojama tikai X smart kartes mēneša maksai. Atlaide nav spēkā arī kontam piesaistītai X smart papildkartei. 

Par akcijas noteikumu izmaiņām 3. augustā

Vai pēc akcijas noteikumu maiņas mans iepriekš saņemtais kods ir derīgs?
Tavs izsniegtais unikālais akcijas kods ir derīgs un paliek nemainīgs arī pēc akcijas noteikumu izmaiņām. Izmanto to, lai ieteiktu draugiem pieteikties X smart kartei un kļūt par Citadeles klientiem. Ja esi piemirsis savu kodu, raksti mums mobilās lietotnes čatā, internetbankā vai zvani uz 67010000. Kodu saņemsi sms īsziņā.

Ja pirms noteikumu izmaiņām (2020.gada 3. augusts) biju ieteicis vismaz 2 draugus kļūt par Citadeles klientiem, vai varu saņemt atlaidi kartes maksai arī par viņu ieteikšanu?
Nē, par iepriekš atvestajiem draugiem netiks piemērota atlaide, jo to neparedzēja iepriekšējie akcijas noteikumi, kas bija spēkā līdz 2020.gada 3. augustam. 

Ja līdz akcijas noteikumu izmaiņām jau biju ieteicis vismaz 1 draugam kļūt par Citadeles klientu, vai varu ieteikt jaunus draugus un saņemt atlaidi kartes mēneša maksai?
Jā, vari izmantot savu unikālo akcijas kodu neierobežotam savējo skaitam. Par 4 nākamajiem draugiem, kas pieteiksies X smart un kļūs par Citadeles klientiem, varēsi lietot X smart karti vēl 24 mēnešus bezmaksas papildus jau spēkā esošajai 12 mēnešu atlaidei, kuru saņēmi par pirmo atvesto draugu.

Ja akcijas kods ir saņemts līdz 2020.gada 3.augustam, vai uz to attiecas jaunie akcijas “Atved savējo” noteikumi?
Jaunie akcijas noteikumi ir ieviesti 2020. gada 3. augustā Ja kodu esi saņēmis laika periodā no 2020. gada 1. jūnija līdz 2020. gada 3. augustam un vēl neesi paspējis ieteikt draugu, tu to vari pagūt izdarīt līdz 2020. gada 31. augustam. Šajā gadījumā  par pirmo atvesto draugu saņemsi 12 mēnešu atlaidi savai X smart kartei. Sākot ar 1.septembri par katru atvesto draugu saņemsi 6 mēnešu atlaidi X smart kartes mēneša maksai. 
Ja akcijas kodu esi saņēmi līdz 2020. gada 31.maijam, spēkā ir jaunie akcijas noteikumi (no 2020. gada 3. augusta).