Juridisko klientu apkalpošana ārkārtējās situācijas laikā

Stingri ievērojot vīrusa izplatības ierobežošanai noteiktos drošības un piesardzības pasākumus, no 9. jūnija atgriežamies pie iepriekšējās klientu apkalpošanas kārtības – klientiem turpmāk vairs nav nepieciešams veikt pierakstu, lai saņemtu klātienes konsultāciju.
Atgādinām, ka vairums mūsu produktu un pakalpojumu, kā arī klientu atbalsts ir pieejams attālināti, tādēļ aicinām izvērtēt nepieciešamību doties uz filiāli.

Biežāk uzdotie jautājumi

 

Kredītbrīvdienas

Reaģējot uz pieaugošajām bažām par Covid-19 ietekmi uz uzņēmumu ekonomisko situāciju, piedāvājam atlikt pamatsummas atmaksu Mikrokredītam ar grafiku vai LPS līgumam līdz 3 mēnešiem. Katrs gadījums tiks izvērtēts individuāli.

Uzzināt vairāk par kredītbrīvdienām

Maksā rēķinus attālināti

Apmaksā rēķinus ātri, ērti un vienkārši internetbankā, kur visu diennakti pieejami zibmaksājumi – situācijām, kad pārskaitījums nevar gaidīt.

Klientu atbalsts 24/7

Arī ārkārtas situācijā saviem klientiem esam pieejami visu diennakti vairākos kanālos – internetbankas sarakstē, Whatsapp sarakstē (tālr. numurs +371 28660011), soctīklos, zvanot uz 6701 0000 vai rakstot uz info@citadele.lv. Raksti vai zvani, un mēs palīdzēsim risināt jebkuru jautājumu attālināti. Lūdzam būt saprotošiem, ja zvanu rindā nākas gaidīt nedaudz ilgāk, kā ierasts.

Internetbanka

Internetbankā vari ātri, ērti un droši:

  • Veikt maksājumus
  • Noformēt vai mainīt maksājumu plānu (jauniem klientiem tas jānoformē klātienē konta atvēršanas laikā)
  • Pieslēgt Mobilescan

Citi pakalpojumi

  • Ja tirgotājiem nepieciešams iemaksāt skaidru naudu ATM, mēs piedāvājam skaidras naudas iemaksas karti, kā arī inkasācijas pakalpojumus sadarbībā ar mūsu partneri EuroCash
  • Tirgotājiem nepieciešamo POS līgumu var parakstīt elektroniski, savukāt uzstādīšanu nodrošināsim ar saviem partneriem

Video konsultācija

Piedāvājam iespēju pieteikties video konsultācijām ar bankas speciālistu. Sarunas laikā varat uzzināt par jauna konta atvēršanas iespējām, attālināto pakalpojumu izmantošanu, maksājumiem un pakalpojumu tarifiem, karšu pieņemšanas risinājumiem un citām iespējām. Nāciet uz banku, paliekot mājās!

Pieteikties video konsultācijai iespējams, zvanot 67010000 vai arī aizpildot pieteikumu mājas lapā. Video konsultācijas pieejamas darba dienās no 9:00-17:00 un norit ar MS Teams palīdzību.

Sīkāk par pievienošanos videokonsultācijai