Atlaide kartes mēneša maksai

Piesakoties X Platinum kartei, pirmie 6 kartes lietošanas mēneši ir bez maksas.
100% atlaidi kartes mēneša maksai par pamata karti saņem, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izdošanas datuma.

Aktīvi norēķinoties ar X Platinum karti ikdienā, ir iespēja saņemt atlaidi pamata kartes mēneša maksai 50% vai 100% apmērā.

Pamata un papildu kartes kopējā iegrāmatoto pirkumu summa kartes lietošanas pusgadā*: Atlaides apjoms pamata kartes mēneša maksai nākamiem 6 (sešiem) mēnešiem, skaitot no kartes lietošanas pusgada sākuma datuma:
6 000 EUR (ieskaitot) 100% atlaide maksai par pamata karti mēnesī
4 500 EUR (ieskaitot) 50% atlaide maksai par pamata karti mēnesī


Piemērs: ja karte izdota 2018. gada aprīlī, pilnu 6 mēnešu periods beidzas 2018. gada 31. oktobrī. Ja šajā laika posmā ar X Platinum karti veikto pirkumu summa ir 6161,12 EUR, tad turpmākajos 6 mēnešos, sākot ar 2018. gada novembri, X Platinum karte būs bez mēneša maksas.

Vairāk par kartes mēneša maksu iepazīsties sadaļā Cenrādis.

* Par kartes lietošanas pusgadu uzskatāms katrs 6 mēnešu periods, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izdošanas datuma.

_______________________________
Akcijas nosacījumus un pirkumu apjoma kritērijus banka ir tiesīga pārskatīt reizi pusgadā.
Informāciju par kartes lietošanas gada periodu varat saņemt, zvanot uz bezmaksas klientu atbalsta servisa tālruni +37167010000.

Saņem dāvanā līdz 1500 lojalitātes punktus

Piedāvājums ir spēkā kartēm, kas ir izgatavotas no 03.04.2018. līdz 31.05.2020., sasniedzot noteikto apgrozījumu 6 (sešu) mēnešu laikā no kartes izgatavošanas brīža.

Saņem papildu 500 punktus pēc pirmajiem ar pamata vai papildu karti iztērētajiem 500 eiro un vēl 1000 punktus, kad ar karti būsi norēķinājies vismaz par 1500 eiro pirmo 6 mēnešu laikā no kartes izgatavošanas brīža.

Lai saņemt papildus punktus, nepieciešams būt X REWARDS punktu programmas dalībniekam. Ja vēl neesi reģistrējies, vari to izdarīt šeit.

Pirkumu apgrozījums aprēķinās un punkti ieskaitās atsevišķi katram lietotājam.

Priority Pass

Priority Pass Lounge telpas  – lieliska vieta, kur atpūsties vai strādāt, pirms izlidošanas baudot bezmaksas uzkodas un atspirdzinošus dzērienus. Neatkarīgi no tā, vai galamērķī jūs gaida atpūtas ceļojums vai darba tikšanās, šeit varēsiet atgūties no lidostas kņadas un atjaunot enerģiju.

Ar Priority Pass karti vari apmeklēt vairāk nekā 1 300 VIP atpūtas zonas vairāk nekā 500 pilsētās 143 valstīs.

Piesakies Priority Pass kartei Internetbankā vai jebkurā Citadeles filiālē un saņem to bez maksas.

Cenu par katru VIP telpas apmeklēšanas reizi vari apskatīt cenrādī.

Visa Luxury Hotel Collection

Viena lieta ir apskatīt vairāk nekā 900 pasaulē labākās viesnīcas. Pavisam cita ir tajos apmesties un izbaudīt X Platinum kartes lietotāja īpašās priekšrocības.

Veicot viesnīcas rezervāciju, kas ietilpst Visa Luxury Hotel Collection, tu iegūsi:

  • iespēju, ierodoties viesnīcā, nomainīt istabu pret ērtāku (ja tāda ir brīva);
  • katru dienu brokastis divām personām uz viesnīcas rēķina;
  • ērtu izrakstīšanās laiku līdz plkst. 15:00;
  • bezmaksas internetu viesnīcas numurā;
  • $25 kuponu ēdieniem un dzērieniem.