Pirkumu apdrošināšana: vai tas ir tā vērts?

Dzīvē gadās visādi – kafija uz jaunā datora, mobilais tālrunis uz asfalta vai saskrāpētas jaunās brilles. Nepatīkami. Šajos gadījumos nav spēkā ražotāja garantija, jo manta sabojājusies nevis ražotāja, bet paša vainas dēļ. Vēl nepatīkamāk. Un, ja vēl izrādās, ka vakar pirktā jaunā jaka šodien maksā divreiz lētāk, garastāvoklis nokrīt kaut kur lejā pie nulles. Bet visu vēl var labot pirkuma apdrošināšana.  

Kam noderīga? 

Pirkumu apdrošināšana būs noderīga tehnoloģiju entuziastiem, kuri regulāri iegādājas jaunāko elektroniku, profesionāliem mūziķiem, fotogrāfiem, sportistiem un citiem, kuriem viņu profesionālās darbības dēļ nepieciešami dārgi instrumenti vai ekipējums. Šī apdrošināšana varētu būt vērtīga ģimenēm ar bērniem, ceļotājiem un piedzīvojumu meklētājiem, un arī jauno mājokļu īpašniekiem, kuri vēlas papildu aizsardzību mājas iekārtai vai jauniem mājas priekšmetiem. Galvenā motivācija parasti ir vēlme aizsargāt savu ieguldījumu un mazināt finansiālos zaudējumus gadījumā, ja kaut kas notiek ar iegādāto lietu. 

Pirkuma apdrošināšana segs zaudējumus, ja iegādātās preces tiks bojātas vai nozagtas 180 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas. Turklāt atšķirībā no veikalā piepērkamās apdrošināšanas, piemēram, sadzīves tehnikai, Citadeles apdrošināšana aizsargās visu, ko iegādājies jebkur pasaulē. Ja 30 dienu laikā pēc pirkuma preces cena kritīsies par vairāk nekā 20 eiro, apdrošināšana segs šo starpību

Veicot pirkumus no sava Citadeles konta, tev ir nodrošināta papildu drošība. Neatkarīgi no tā, vai izmanto karti, iepērcies interneta veikalos, apmaksā rēķinus tieši piegādātājam vai izmanto mūsu internetbanku un mobilo lietotni – tavi pirkumi ir aizsargāti! 

Previous
Previous

Kur bērns ir iztērējis visu naudu? 

Next
Next

Zagļiem patīk velosipēdi. Kā pasargāt sevi no zaudējumiem?