Informācija Ukrainas pilsoņiem

Konta atvēršana Ukrainas pilsoņiem un maksājumi uz Ukrainas kontiem – bez maksas

Solidarizējoties ar Ukrainu un Ukrainas tautu, esam atvieglojuši kārtību, kādā Ukrainas pilsoņi var atvērt kontu un saņemt maksājumu karti Citadelē. Ukrainas pilsoņi ir laipni gaidīti Citadeles filiālēs Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā, lai pieteiktos bankas konta atvēršanai bez maksas. 

Jaunie klienti saņems Mastercard Debit karti, kas ļauj veikt bezkontakta norēķinus un izņemt skaidru naudu bez komisijas maksas līdz 750 EUR mēnesī - neierobežotu reižu skaitu Citadeles bankomātos un vienu reizi mēnesī citos bankomātos jebkur pasaulē.

Lai atvērtu kontu, lūdzam filiālē ierasties personīgi, līdzi ņemot Ukrainā izdotu personu apliecinošu dokumentu - pasi vai ID karti. Filiāles apmeklējumam nepieciešams pieteikties telefoniski, zvanot +371 67010000.
Nepieciešamības gadījumā piesaistīsim papildu resursus konta atvēršanas pieprasījumu apstrādei.

Arī veikt maksājumus uz Ukrainas kontiem ikviens mūsu klients var bez komisijas maksas. Lai arī no komisijas maksas ir atbrīvoti maksājumi jebkurā valūtā, aicinām ziedojumus un pārskaitījumus veikt eiro valūtā, ja iespējams, jo šādus maksājumus varam apstrādāt visātrāk. Lūdzam arī ņemt vērā, ka bankas sistēmu pielāgošana prasa laiku, tādēļ komisijas maksa maksājuma brīdī tiks ieturēta, taču atgriezīsim to atpakaļ kontā pēc iespējas ātrāk.

Biežāk uzdotie jautājumi