Saņem vairāk no savas kartes

Vai tu vēlies vēl labāku karti? X prime nodrošinās virkni priekšrocību taviem dzīvesveida un iepirkšanās paradumiem.

photo
photo

Vēl vairāk C REWARDS punktu

Ja šobrīd izmanto X smart karti, tad nopelni 1 X REWARDS punktu par katriem 2 eiro. Taču kādēļ apstāties pie esošā, ja vari saņemt vairāk? Veicot pirkumus ar X prime, nopelnīsi divreiz vairāk X REWARDS punktu, salīdzinot ar X smart – 1 X REWARDS punktu par katru samaksāto eiro.

Iepērkoties ar X prime pie mūsu īpašajiem partneriem, pelni 10 X vairāk punktu nekā ar X smart un 5 X vairāk nekā ar X supreme – saņem 5 punktus par katru eiro pirkumiem ar X prime karti.

photo
photo
photo

Piedzīvo vairāk, uztraucies mazāk

Izbaudi plašu X prime ceļojumu apdrošināšanu sev un tavai ģimenei, ceļojot kopā:

  • X prime apdrošināšana segs ceļojuma atcelšanas vai aizkavēšanās riskus, bagāžas nozaudēšanu, medicīniskos izdevumus, nelaimes gadījumus un citus biežākos riskus.
  • Droši brauci ar kvadraciklu vai nirsti, lai apskatītu koraļļu rifus, jo X prime ceļojumu apdrošināšanā ietilpst arī paaugstināta riska sporta aktivitātes.
  • Velopolise pasargās tavu velosipēdu no bojājumu un zādzības riska, tevi pašu – no nelaimes gadījumu riska, kā arī tavus ģimenes locekļus un viņu velosipēdus, ja izbraucienā dosieties kopā.
Vairāk par apdrošināšanu
photo

Izmēģini X prime bez maksas

  • Ja pieteiksi X prime karti tagad, nākamo 6 mēnešu laikā varēsi to izmantot bez maksas*, lai izmēģinātu visas priekšrocības
  • Atved draugu un turpini lietot karti bez maksas līdz pat 24 mēnešiem – 6 mēnešus par katru atvesto draugu

* Standarta mēneša maksa X prime kartei sākas no 5,99 eiro mēnesī (sākot ar 7. mēnesi, ja nav kredītlimita vai tas ir līdz 5000 eiro)

photo

Kādēļ gaidīt? Piesaki savu X prime karti jau tagad!


Ja mobilās lietotnes karšu sadaļā neredzi pogu “Uzlabot karti”,

lūdzam atjaunināt lietotnes versiju.