https://www.citadele.lv/lv/private/customer/bank-transfer

Paziņojums par sīkdatņu izmantošanu

Mēs mājaslapā izmantojam savas un trešo pušu sīkdatnes. Nepieciešamajām sīkdatnēm, ar kuru palīdzību rūpējamies par mājaslapas darbību un drošību, mums nav vajadzīga tava piekrišana. Statistikas, analītisko un mārketinga sīkdatņu izmantošanai mums ir nepieciešama tava piekrišana, lai nodrošinātu tev ērtāku mājaslapas un tiešsaistes pakalpojumu lietošanu un piedāvātu tev interesējošu saturu un pakalpojumus, ņemot vērā tavus paradumus. Tu vari sniegt mums savu piekrišanu šo sīkdatņu izmantošanai, nospiežot “Piekrītu”, kā arī jebkurā brīdī atcelt vai pielāgot to, lietojot saiti Sīkdatņu iestatījumi. Uzzini vairāk Sīkdatņu lietošanas noteikumos.

https://www.citadele.lv/lv/private/customer/bank-transfer

Vienotie fizisko personu norēķinu kontu maiņas principi

Sākt saņemt ienākumus Citadelē ir viegli


Vienotos fizisko personu norēķinu kontu maiņas principus (Vienotie Principi) ir izstrādājusi Eiropas banku sektora komiteja (The European Banking Industry Committee jeb EBIC), to ieviešanu un izpildi Latvijā koordinē Latvijas Komercbanku asociācija.


Vienotie principi piedāvā kārtību, kādā klients var pieteikt pilnīgu vai daļēju maksājumu attiecību (norēķinu konti, maksājumu karšu konti, regulārie maksājumi, automātiskā rēķinu apmaksa) pārcelšanu no vienas bankas (iepriekšējā banka) uz citu banku (jauno banku), izmantojot jauno banku kā klienta pārstāvi kontaktos ar iepriekšējo banku.


Vienotie principi jāievēro Eiropas Savienības bankām, kuras ir pasludinājušas savu pievienošanos Vienotajiem principiem. Latvijā Vienotos principus var izmantot fiziskas personas maksājumu attiecību pārnešanai starp tām Latvijā reģistrētām bankām vai citā valstī reģistrētu banku filiālēm Latvijā, kuras ir pievienojušās Vienotajiem principiem.