Privāto uzkrājumu konsultanti

Izvēlieties savu privāto uzkrājumu konsultantu, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvātajām ilgtermiņa uzkrājumu iespējām.

 • Brigita Gaile

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010340

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Brigita ļoti mīl savu darbu. Viņu patiesi iepriecina saskarsme un konsultēšana, optimālu risinājumu meklēšana, kā rezultātā apmierināts klients.
  Brīvo laiku viņa velta mazbērniem un dārzam, kā arī viņas dzīvi piepilda ikgadēji ceļojumi. Brigita sapņo aizceļot uz tālo Austrāliju.

 • Nataļja Dankova

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010136

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Nataļjai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu nozarē, no kuriem septiņi gadi uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas sfērā. Viņa ir lieliska speciāliste finanšu industrijā, vienmēr ir lietas kursā par jaunākajām tendencēm tirgū, kas ļauj atrast un radīt nestandarta risinājumus katram klientam.
  Brīvajā laikā Nataļja gūst prieku no klavierspēles. Sapņi, kuri gaida savu piepildījumu - Maroka un akordeona spēle.

 • Ieva Zviedrāne

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010318

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Ieva darbu banku nozarē uzsākusi uzreiz pēc bakalaura grāda iegūšanas studiju programmā Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija. Ievai ir svarīgi veidot stipras, uz abpusēju sadarbību balstītas attiecības ar klientu un vienmēr nodrošināt izcilu servisu.
  Tāpat kā darbā, arī privātajā dzīvē Ievai patīk izbaudīt spēcīgus iespaidus. Darbā atrast risinājumus sarežģītām situācijām, pēc darba - vizināties ar motociklu. Viņas sapnis ir ceļojums pa Eiropu ar motociklu. Ieva ir ļoti dzīvespriecīgs cilvēks un uzskata, ka arī sarežģītākajās situācijās viss ir atrisināms un viss ir iespējams.

 • Inna Gordejeva

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010339

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Innai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze finanšu sektorā. Viņa rūpējas par to, lai klients justos gaidīts, kā arī lai būtu apmierināts ar noslēgto darījumu.
  Pozitīvu komunikāciju, radošu pieeju jebkuram klienta jautājumam un vēlmei Inna apvieno ar ļoti pragmatisku un profesionālu izturēšanos. Brīvā laika aizraušanās ar tādu dejas veidu kā kontakta improvizācija, dod iespēju pilnveidot uztveres spējas un jutīgumu, kas ir ļoti svarīgi darbā ar cilvēkiem.

 • Inese Krole

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010148

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Inese sāka karjeru apdrošināšanas nozarē vairāk nekā pirms 20 gadiem. Šai laikā viņa ir veiksmīgi darbojusies arī ģimenes biznesā. Darbā ar klientiem, pirms piemeklēt piemērotāko risinājumu, Inese vienmēr izzina katra situāciju.
  Brīvajā laikā Inese iecienījusi aktīvu atpūtu kopā ar ģimeni, klavierspēli un matemātikas uzdevumus. Enerģiju Inese gūst kalnos. "Vērojot kā mainās laikapstākļi kalnos, tu mācies nepadoties un tiekties pēc mērķa, tāpat saproti, ka dzīvē visu var izmainīt, nomainot attieksmi," saka Inese.

 • Andrejs Sujetins

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010321

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Individuāla un kompetenta apkalpošana, kas atbilst klienta prasībām un interesēm ir Andreja prioritāte.
  Viņa mērķis ir klienta labklājības pieaugums uz izdevīgu ieguldījumu, drošu uzkrājumu, izdevumu optimizācijas un ilgtermiņa savstarpēju attiecību pamata. Andrejs nodrošina profesionālas konsultācijas par ilgtermiņa investīcijām un garantētiem uzkrājumiem, kā arī apdrošināšanas pakalpojumiem.

 • Aiva Jēgere

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +37167010137

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Kad Aiva sāk runāt par uzkrājumu jautājumu, viņa aizraujas pati un aizrauj arī savus klientus.
  Vairāk nekā 20 gadu darba pieredzē finanšu sektorā Aivai ir izveidojies savs klientu loks, kurus Aiva ne tikai pasveicina, bet satiek kā tuvus draugus.
  Aivai patīk enerģijas aprite ne tikai darbā, bet arī privātajā dzīvē, tāpēc Aiva metas tautas dejās tikpat aizrautīgi kā finanšu tirgus izpētē.

 • Rihards Zivtiņš

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +37167010320

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Klientu vēlmes un vajadzības ir dažādas, tāpēc Riharda galvenais uzdevums ir atrast katram klientam vispiemērotāko risinājumu.
  Rihardam vislielāko gandarījumu sagādā ilgstoša sadarbība ar klientu, jo tas liecina, par labi padarītu darbu. Interese par mūsdienīgiem, inovatīviem risinājumiem dod iespēju palīdzēt arī nestandarta situācijās.
  Rihards uzskata, ka veselā miesā mīt vesels gars, līdz ar to rūpējas ne tikai par prāta, bet arī par fizisko attīstību.