Interaktīvais palīgs

Kā mēs varam palīdzēt ar Citadeles internetbanku?

Vai tu vēlies veikt maksājumu eiro valūtā?

Kurā valūtā vēlies veikt maksājumu?

Maksājums ASV dolāros

Lai izveidotu maksājumu ASV dolāros, ieej internetbankas sadaļā "Maksājumi" un izvēlies "Jauns maksājums".

Atverot sadaļu Jauns maksājums, pieprasītie ievades lauki būs tādi paši kā SEPA maksājumam. Tiklīdz maksājuma uzdevumā tiks norādīts, ka maksājumu veiksi ASV dolāros, obligāti būs jānorāda saņēmēja adrese.

Lai varētu veikt maksājumu, aizpildi visus pieprasītos laukus. Obligātie lauki ir atzīmēti ar zvaigznīti. Atsevišķiem laukiem ir iestrādāti kontroles mehānismi, un neprecīzas informācijas gadījumā tev tiks uzrādīts brīdinājums. Šādā situācijā precizē informāciju un veic labojumus.

Ja maksājums tiek veikts uz EEZ valstīm, ievadi IBAN numuru sadaļā “Saņēmēja konts, un informācija par SWIFT kodu un saņēmēja banku tiks aizpildīta automātiski.

 

 

 

 

Ja maksājums tiek veikts uz ASV, jānorāda viens no zemāk minētajiem punktiem: 

 – Saņēmēja konts un SWIFT kods, un jāizvēlas Atrast banku pēc SWIFT – tādējādi informācija par saņēmēja banku tiks aizpildīta automātiski.

 – Saņēmēja konts un koda paraugs, izvēloties ABA/FEDWIRE (rounting number), un jāaizpilda sadaļa “Aizpildiet pēc parauga”. Kad tas izdarīts, izvēlies Atrast banku pēc koda, un informācija par SWIFT kodu un saņēmēja banku tiks aizpildīta automātiski.

Pēc maksājuma informācijas norādīšanas noformēto maksājumu nepieciešams parakstīt un nosūtīt izpildei. Uzklikšķini uz Tālāk un apstiprini maksājumu ar autorizācijas ierīci. Vienmēr vari pārliecināties par maksājuma izpildes statusu sadaļā Maksājumu vēsture. Ja ir nepieciešams, sadaļā Maksājumu vēsture vari maksājuma uzdevumu saglabāt arī PDF formātā.

Informāciju par maksājumu komisijas maksām vari apskatīt Cenrādī.

Ja nevari pieslēgties internetbankai, piem., nepareizs lietotājvārds, parole, aicinām ieskatīties sadaļā Traucējumi piekļūt internetbankai.

Kā noskaidrot savas autorizācijas ierīces (kodu kartes, kodu kalkulatora vai MobileSCAN) maksājumu limitus skaties šeit.

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?