Uzzini savu kredītreitingu

Noskaidro, cik lielu aizdevumu vari saņemt un kāda būs tava procentu likme

Noskaidrot

  • Dažādu banku klientiemPiesakies arī tad, ja neesi Citadeles klients
  • Ātra atbildeSaņem atbildi ar individuāli aprēķinātu aizdevuma piedāvājumu jau pēc brīža
  • Piedāvājums bez maksasUzzini tev pieejamos labākos aizdevuma nosacījumus bez maksas un bez līgumu noslēgšanas

Kas ir kredītreitings?

Kredītreitings ir rīks sava individuālā kreditēšanas piedāvājuma saņemšanai. Tas nosaka gan maksimālo aizdevuma summu, gan aizdevuma procentu likmi un atmaksas termiņu. To veido vairāku faktoru kopums.

  • Noskaidro savu kredītreitingu. Aizpildot pieteikumu, dažu minūšu laikā saņemsi individuāli aprēķinātu informāciju par tev pieejamo maksimālo aizdevuma summu un procentu likmi, kā arī pieejamajiem aizdevuma piedāvājumiem.
  • Apskati bankas piedāvājumus. Atbildīgi izvērtē, ar cik lielu aizdevuma summu nepieciešamības gadījumā vari rēķināties no bankas puses, cik liels būtu ikmēneša maksājums par aizdevumu un vai tev to būtu viegli atmaksāt, kā arī – kāda būtu kopējā summa, kas jāatmaksā bankai.
  • Izvēlies piemērotāko. Ja kāds no mūsu aizdevuma piedāvājumiem tevi ir ieinteresējis, to varēsi ērti noformēt mobilajā lietotnē, internetbankā vai jebkurā filiālē. Patēriņa kredīta gadījumā pēc aizdevuma noformēšanas naudu savā kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Mājokļa kredīta un citu lielāku aizdevumu gadījumā ar tevi sadarbosies zinošs bankas speciālists, kas palīdzēs noslēgt darījumu maksimāli ātri un vienkārši.

Noskaidrot