Sadarbības partneru jauno projektu piedāvājumi

Apskati un iepazīsties ar mūsu sadarbības partneru piedāvātajiem jaunajiem projektiem Rīgā un citur Latvijā. Plašs mājokļu piedāvājums tev un tavai ģimenei, radīti dažādām vēlmēm un gaumēm.

Izdevīgi! Jaunie projekti, kuriem vērtējums nav nepieciešams

 • Akācijas, Rīga

  Projektā ir četras deviņstāvu dzīvojamās mājas, kurās izvietoti 216 dzīvokļi ar vienu līdz trim guļamistabām. Ērtākai saimniekošanai, pagrabstāvā katram dzīvoklim ir izvietotas noliktavas telpas. Dzīvojamā kompleksa labiekārtotajā teritorijā atradīsies rotaļu laukums, autostāvvietas, velo novietnes un zaļš pagalms. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Annas parks, Rīga

  Projekta komplekss sastāv no četrām četrstāvu ēkām, kurās izvietoti 1 līdz 4 istabu dzīvokļi. Šajā projektā ir apvienota skandināvu kvalitāte un pārdomāts komforts, kas mijas ar dabas klātesamību. Māju iedzīvotāji spēs novērtēt meža klusumu un mieru, un turpat teritorijā augošo priežu smaržu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Jaunā Teika, Rīga

  Jaunā Teika tuvāko piecu gadu laikā papildinās rajonu ar jaunām telpām dzīvošanai un darbam. Teju 35 000 m2 tiks izbūvēti 500 dzīvokļi ar vienu, divām, trim un četrām istabām. Ērti, gaiši un klusi 35 līdz 115m2 dzīvokļi ar panorāmas logiem un katram savu balkonu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Deglava Gleznotāju rezidence, Rīga

  Iedvesmu šim projektam esam smēlušies no sešiem izciliem gleznotājiem, kas ir mainījuši pasaules skatījumu uz mākslu. Dzīvojamo māju projekts, kuru ieskauj zaļa un sakārtota vide Pļavnieku apkaimē. Pirmajās divās ēkās kopumā būs 152 dažādas platības dzīvokļi ar 1, 2, 3 un 4 istabām, kā arī autostāvvietas, noliktavas un komerctelpas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Divi krasti, Rīga

  Projekts atrodas Ķengaragā minūtes gājienā no Daugavas un Ķengaraga promenādes gar upes krastu. Divas piecstāvu dzīvojamās mājas, katrā no kurām ir 66 dzīvokļi ar 2-4 istabām un platību no 33 līdz 74 m2. Teritorija ir iežogota, tiek veikta videonovērošana. Visiem dzīvokļiem ir balkons, bet pirmā stāva dzīvokļiem - terase. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Dreilinga mājas Trend, Rīga

  Projektā pieejami funkcionāli pārdomāta plānojuma 2 līdz 4 istabu dzīvokļi. Katram dzīvoklim ir terase vai balkons. Pieejama personīgā mantu glabātuve visam nepieciešamajam. Mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Bērniem pieejami vairāki rotaļlaukumi. Gar upi un caur mājām visa projekta garumā vijas gājēju celiņš. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Dzirciema nams, Rīga

  Te satiekas pilsētas ritms ar dabas tuvumu, pārvēršot apkaimi ideāli piemērotu mierpilnai un ērtai dzīvei. Ēku veido četru un piecu stāvu korpusi, piedāvājumā divu līdz piecu istabu mājokļi. Namā ir divas kāpņu telpas, ēka aprīkota ar liftiem. Ap namu izveidots labiekārtots un apzaļumots pagalms, kā arī pazemes autostāvvietas un noliktavu telpas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Pūces iela 19, Rīga

  Projektu veido 5 stāvus augsta dzīvojamā ēka ar 65 dzīvokļiem. Mājā ir pārdomāta plānojuma un platības 1 līdz 4 istabu dzīvokļi. Pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem būs iespēja izbaudīt privātā mazdārziņa burvību. Piemājas teritorija labiekārtota ar piknika zonu, bērnu rotaļu laukumiem. Zonas atdalītas ar mūsdienīgiem apstādījumu risinājumiem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Krasta Kvartāls Trend, Rīga

  Krasta kvartāls būs atbilstošākā mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Projekta būvniecība uzsākta 2018. gadā – tas tiek realizēts vairākās kārtās, ļaujot topošajiem iedzīvotājiem izvēlēties platības, plānojuma, apdares līmeņa un cenas ziņā sev atbilstošāko mājokli. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Merks Mežpilsēta, Rīga

  Pirmā stāva dzīvokļu iemītniekiem ar skatu uz Dreiliņupīti vai mežu būs privātas zaļās zonas, savukārt visiem pārējiem dzīvokļiem būs balkoni. Visās ēkās būs pieejams lifts, koplietošanas un privātas noliktavas. Blakus ēkām būs bērnu spēļu laukumi un lapenes. Īpaši padomāts par drošību – projekta teritorija būs iežogota ar video novērošanu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • MOHO PARK, Rīga

  Projektā ir divas divpadsmitstāvīgas dzīvojamās mājas ar 77 dzīvokļiem 2-4 istabām, kas atrodas Mežaparkā. Katrā dzīvoklī ir balkons, bet penthausos – jumtu terases. Izcils dizains, izturīgu dabisko materiālu kvalitāte, zemgrīdas apkure. Ventilācija ar rekuperāciju, saules paneļi uz ēkas jumta. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Pagalms 2.0, Rīga

  Projektā plānotas trīs piecstāvu mājas – 189 dzīvokļi, no kuriem lielākā daļa būs divistabu. Pirmo stāvu iedzīvotājiem balkonu vietā veidoti mazdārziņi. Arī citu stāvu iemītnieki varēs nodarboties ar urbāno dārzniecību, jo teritorijā ierīkotas speciālas publisko dārziņu vietas. Nožogotajā teritorijā paredzētas arī speciālas vietas, kur baudīt barbekjū vakarus. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Fjordi, Rīga

  Fjordi ir pārdomāts, funkcionāls un mūsdienīgs projekts, kurā īpaši domāts par ilgtspēju un ekoloģiski atbildīgu saimniekošanu. Projektā ir paredzētas auto elektrouzlādes iespējas, katram dzīvoklim ir balkons, ierīkota zemgrīdas apkures sistēma un ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kas sniegs svaiga gaisa priekšrocības 24 stundas diennaktī. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Green City, Rīga

  Projekta izveidē īpaša uzmanība tiek pievērsta apkārtējās vides labiekārtošanai un apzaļumošanai, rekreācijas zonas izveidei. Iekšpagalmā tiks ierīkots bērnu rotaļu laukums. Ēkai pieguļošā teritorija tiks apzaļumota. Tā būs vieta, kur veidot ģimeni un audzināt bērnus, no kurienes ērti un ātri nokļūt darbā, un kur atgūt spēkus brīvajā laikā. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Trebū home, Rīga

  Projektā izmantoti moderni tehniskie risinājumi, lai sniegtu klasiskās mājokļa vērtības - komfortu, energoefektivitāti un drošu vidi. Īpašas rūpes veltītas ainavas dizainam - plašā teritorija tiks labi izgaismota un labiekārtota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī bagātīgi apzaļumota ar kokiem un ziedošiem augiem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Liepziedi, Rīga

  No ēkas augstākajiem stāviem uz apkārtni paveras neatkārtojams panorāmas skats. Lieliskā atrašanās vieta dabas tuvumā, rūpīgi plānotā teritorijas zaļā zona un labiekārtotie rotaļu laukumi padara “Liepziedus” piemērotus ģimenēm ar bērniem un ikvienam veselīga un sportiska dzīvesveida piekritējam. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Gaiļezera nami, Rīga

  Dzīvokļu projekti ar rūpīgi pārdomātu plānojumu, kas sniedz plašuma sajūtu un vienlaikus ļauj racionāli izmantot visu dzīvojamo telpu. Piedāvājumā ir divistabu līdz četristabu dzīvokļi platībās no 60 līdz 100 m2. Katram dzīvoklim ir balkons, kur vasaras rītos varēsiet malkot kafiju. Balkons ir iestiklots ar bīdāmajiem stikliem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Nordeķu mājas, Rīga

  Nordeķu parka klātesamība, miers, vēstures elpa padara projektu unikālu. Moderna arhitektūra, mūsdienu dzīves standarti un augsta būvniecības kvalitāte. Trīsstāvu dzīvojamā māja ar 20 dzīvokļiem, veido privātu, mierpilnu un ērtu noskaņu. Projekts, kurā spoguļojas ziemeļnieciskais raksturs, materiālu dažādība, jaunākās būvtehnoloģijas un mājīgums. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ūbeļu Nami, Ādaži

  Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu. Projekta attīstītājs ir īpaši domājis par detaļām un tehniskajiem risinājumiem, lai Ūbeļu Nama iedzīvotāji šeit justos labi un ērti ilgtermiņā. Dzīvokļu platības ir no 40 m2 līdz 62 m2. Katram dzīvoklim ir pieejams balkons. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Rīgas vārti, Salaspils

  Jauns un mūsdienīgs daudzdzīvokļu projekts Nometņu ielā 11, Salaspilī. 1 – 4 istabu dzīvokļi platībā no 38 līdz pat 118 kvadrātmetriem. Kopumā jaunajā piecstāvu ēkā, kas atrodas Salaspils centra tiešā tuvumā, bet vienlaikus ir nomaļā un klusā vietā, ir 93 praktiski plānoti un kvalitatīvi dzīvokļi. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

Apskati arī pārējos projektus, kuriem vērtējums ir nepieciešams

 • Mežaparka Rezidences, Rīga

  Projekts ir unikāls ar to, ka varam izmantot pēdējo iespēju papildināt tradicionālo Mežaparku ar jaunu, saulainu un zaļu dzīvojamo rajonu 31 hektāra platībā. Iespējams iegādāties gan dzīvokļus un rindu mājas, gan plašākas savrupmājas un divģimeņu mājas, kā arī apbūves zemes gabalus privātmāju būvniecībai. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Z-Towers, Rīga

  Daudzfunkcionālais komplekss Z-Towers atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā uzreiz aiz Vanšu tilta. North Tower tiks piedāvāti 199 apartamenti no 4. līdz 30. stāvam platībā no 35 līdz 302 kvadrātmetriem. Premium klases iekšējā apdare (ar iebūvētu virtuvi), A klases biroji, pēdējā stāvā – penthauss ar plānojumu līdz pat 900 kvadrātmetriem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Club Central Residence, Rīga

  Elegantā un mūsdienīgā Club Central Residence ēka atrodas Rīgas centrā, mazajā un klusajā Baznīcas ielā. Noslēpumainā un aktīvā Vecrīga, izsmalcinātais Klusais centrs ar skaistām jūgendstila pērlēm, labiekārtotie pilsētas parki, augstākās klases restorāni, tirdzniecības centrs Galleria Riga un visi ikdienā nepieciešamie pakalpojumi - viss atrodas tepat līdzās. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Alfrēda, Rīga

  Divu soļu attālumā no Rīgas vēsturiskā centra atrodas viens no UNESCO pasaules mantojuma objektiem, kurš ar saudzīgiem ēku restaurācijas paņēmieniem ir pārvērsts par luksusa klases kluba tipa dzīvojamo māju. Grezni, ar kamīniem un balkoniņiem rotāti brīvā plānojuma apartamenti jau gaida savus īpašniekus. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Riverstone Residence, Rīga

  Dzīvojamo māju komplekss, kuru veidos sešas ēkas. Jaunajā projektā pieejami mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli divu, trīs, četru un piecu istabu dzīvokļi ar platību, sākot no 56.1 m2 līdz 143.6 m2, ar lielām terasēm vai balkoniem. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar baltu vai pilnu apdari. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • River Breeze Residence, Rīga

  Patiešām neatkārtojams elements pilsētas siluetā, kas atrodas Daugavas krastā. Augstas klases dzīvokļi piedāvā skatu uz Vecrīgas panorāmu un tās torņiem. Pieejama pazemes autostāvvieta divos stāvos un diennakts durvju apsardze. Visiem 47 dzīvokļiem ir plašas terases, no vairākuma paveras elpu aizraujošs skats uz Daugavu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Magdelēnas kvartāls, Rīga

  Pirmajā kārtā tapušas divas sešstāvu ēkas ar 116 dzīvokļiem un septiņām unikālām Live-Work telpām. Dzīvokļiem ir lieli logi. 2,95m augstie griesti ļauj telpām elpot, savukārt ēkas saulainajā dienvidu pusē ir lieli balkoni un plašas terases. Starp mājām labiekārtots plašs dārzs, zem kura atrodas slēgta autostāvvieta un noliktavu telpas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • LOFT&ROSEGOLD, Rīga

  Dzīvojamais kvartāls, kur dzīvesstils nosaka visu. Projekts sastāv no jaunas 7-stāvu daudzdzīvokļu ēkas un arhitektūras pieminekļa četrstāvu ēkas, kas apvienotas ar stikla galeriju. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi, sākot no 50,2 m2 līdz 171,4 m2. Griestu augstums 2,96 m, 7. Stāvā - 3,00 m. Ēkas pirmajā stāvā atrodas komerclatības. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • HOFT, Rīga

  Projektam ir divas daudzdzīvokļu mājas ar 7 stāviem, kuras ir savienotas ar pazemes autostāvvietu. Projektā ir 42 dzīvokļi, dzīvokļu platības: no 76 m2 līdz 232 m2, ar apvienošanas iespēju. Visiem dzīvokļiem ir balkoni, kuru platība ne mazāk par 1,80 m, lieli gaiši logi un logi līdz grīdai. Griestu augstums 2,90 m, jumta stāvos – 3,00 metri. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Katoļu, Rīga

  Sešu stāvu māja atrodas pašā ērtākajā Maskavas priekšpilsētas daļā. Ēkas 1. stāvā izvietotas sabiedriska rakstura telpas. No 2. līdz 6. stāvam izvietoti 17 dzīvokļi ar platībām 44 - 125 m2. Katrā stāvā tiek veidoti 3-4 dzīvokļi. Gandrīz viesiem dzīvokļiem ir plašas terases vai balkoni. Ēkai ir sava pazemes autostāvvieta. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Felicity Apartments, Rīga

  Projekta īpašā priekšrocība ir privātie dārzi pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem. Katru dzīvokli šarmantāku padara franču balkons. Ēkā ir diennakts apsardze, videonovērošana, inovatīvs rotaļu laukums bērniem. Nama romantiskais pagalms – vēsturiskā Upīša pasāžas gājēju iela – ir labiekārtota, apgaismota un apzaļumota. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Filozofu Rezidence, Rīga

  Filozofu rezidence - tas ir vienreizēji skati no panorāmu logiem, balkoniem un terasēm uz Daugavu, Vecrīgu un zaļo Ķīpsalu. Mūsdienīga intelektuāla arhitektūra, augstākās prasības būvniecības un apdares kvalitātei, enerģijas un siltuma taupīšanas sistēmām. Projektā ir 2 dzīvokļu ēkas (22 stāvu un 23 stāvu), ko savieno pazemes stāvvieta. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Silmaču Nami, Rīga

  Dzīvokļu komplekss Silmaču ielā 1 ir mūsdienu prasībām atbilstošs mājokļa risinājums. Lieliska infrastruktūra, ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota ēka, pārdomāts dzīvokļu plānojums. Ēkas teritorija ir iežogota, apgaismota un aprīkota ar videonovērošanas sistēmu. Pagalmā izveidota apzaļumota atpūtas vieta un velonovietne. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Lāčplēša iela 13, Rīga

  Greznais nams ar izbūvētu jumta stāvu ir celts 1900. gadā. Ēka gadsimta laikā ir saglabājusi ielas fasādes kompozīciju ar ļoti greznu neorenesanses apdari, kuras visi elementi ir saudzīgi restaurēti. Ēkā ir 28 dažādu platību dzīvokļi no 36 līdz 128 m² platībā. Ēkas pirmajā stāvā ir izveidotas komerctelpas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Lāčplēša iela 11, Rīga

  Jaunais projekts apvieno labākās vēsturiskās apbūves tradīcijas un jaunākās pilsētu attīstības tendences pasaulē. Dzīvokļi ir ar divām līdz četrām istabām, modernu un plašu virtuvi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari - ekoloģiskas koka grīdas un augstas kvalitātes santehnika. Ir pazemes autostāvvieta un mantu glabātuves. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ezerparka Nami, Rīga

  Viens no pēdējā laika lielākajiem dzīvojamo namu kompleksiem, kas tapis Mežaparka un Čiekurkalna apkaimē. Pārdomāti un mūsdienīgi dzīvokļu plānojumi aktīviem cilvēkiem. Ikvienam ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko no 1 līdz 3 istabu dzīvokļiem, kuru platība ir no 31 līdz 70 m2.Katram dzīvoklim ir balkons vai franču tipa balkons vai terase. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Imanta Garden dvīņu mājas, Rīga

  Ēku komplekss iekļauj sevī trīsstāvu dzīvojamo māju ar 15 dzīvokļiem un 8 dvīņu māju sekcijas, katra ar savu privāto zemes gabalu. Dzīvokļu mājai ir paredzētas pazemes un virszemes autostāvvietas. Labiekārtotā slēgtā teritorijā ir izveidota īpaša dārza ainava ar piknika un atpūtas zonu un bērnu laukumu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Imanta Garden dzīvokļi, Rīga

  Ēku komplekss iekļauj sevī trīsstāvu dzīvojamo māju ar 15 dzīvokļiem un 8 dvīņu māju sekcijas, katra ar savu privāto zemes gabalu. Dzīvokļu mājai ir paredzētas pazemes un virszemes autostāvvietas. Labiekārtotā slēgtā teritorijā ir izveidota īpaša dārza ainava ar piknika un atpūtas zonu un bērnu laukumu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • IRIS Shampeteris Apartments, Rīga

  Projektā būs 72 moderni pilsētas dzīvokļi ar privātmājas priekšrocībām. Projekta autoru vēlme pietuvināt cilvēku dabai, ir radījusi vietu, kur baudīt dabas ainavas un arhitektūras harmoniju. Katrā dzīvoklī būs savs balkons, terase vai patio. Panorāmas tipa logi piešķirs plašumu un ļaus sajust dabas klātbūtni galvaspilsētā. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Rēdera nami, Rīga

  Rēdera nami ir atjaunots trīs ēku komplekss ar 78 dzīvokļiem Daugavas krastā, dažu minūšu gājienā no Vecrīgas. Daļai dzīvokļu ir skats uz Daugavu, pēdējā stāvā izveidoti divstāvīgi dzīvokļi ar terasi. Ēkas kompleksa iekšpagalms labiekārtots ar apstādījumiem, sienu gleznojumu, pergolu, smilšu kasti bērniem un šūpolēm. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Rietumu apartamenti, Liepāja

  Projektā tiek piedāvāti 34 mājīgi dzīvokļi pilnībā rekonstruētā ēkā ar jau veiktu augstvērtīgu iekšējo apdari. Pircēju ērtībām par papildu maksu iespējams iegādāties vietu pagalma autostāvvietā, kā arī kādu no pagrabstāvā izbūvētajām mantu glabātuvēm. Projekts nodots ekspluatācijā 2020. gada oktobrī. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Jurmala Park House, Jūrmala

  Jaunais projekts atrodas Jūrmalas prestižākajā daļā - Dzintaros. Projektam ir modernās arhitektūras dizains, plašas terases, no kurām paveras gleznains skats uz Baltijas jūru un priežu mežu. Pārdošanā tiek piedāvāti 56 apartamenti. Ēkas pirmajā stāvā atrodas plaša un eleganta halle ar atpūtas zonu un trenažieru zāli. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Jaunlazdu mājas, Ķekavas pag.

  Jaunlazdu mājas ir mūsdienīga un draudzīga dzīvesvieta ģimenes dzīvei ārpus pilsētas. 10 jaunie māju projekti izvietoti priežu mežu ielokā. Patīkamai dzīves videi labiekārtota 3,5 ha teritorija ar zaļiem apstādījumiem, labiekārtotu teritoriju un plašu bērnu laukumu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Saliena Park Apartments, Piņķi

  Dzīvokļu projekts veidots ar skatu uz apzaļumotajām teritorijām - mazstāvu ēkas ar lieliem logiem, plašām terasēm pirmajā stāvā un balkoniem - lieliski harmonizē ar apkārtējo vidi. Jaunais dzīvokļu projekts atrodas starp diviem skaistiem Salienas parkiem, veidojot mierpilnu vidi drošā un zaļā dzīvojamajā kompleksā. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Sky Garden, Jūrmala

  Sky Garden ir dzīvojamo māju komplekss ar pilnībā izveidotu infrastruktūru. Dzīvojamo kompleksu ieskauj labiekārtots dārzs, blakus ir priežu mežs un jūra. Sky Garden ir padomāts par visu ģimenes locekļu vajadzībām, labsajūtu un ērtībām. Komplekss būvēts no kvalitatīviem un ekoloģiskiem materiāliem, dzīvokļiem ir ergonomisks plānojums. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ciemats Dailas, Ādaži

  Ciematā iegādei pieejami labiekārtoti zemes gabali apbūvei ar savu projektu. Tiem nodrošināti visi pilsētas komunikāciju pieslēgumi. Ja nav vēlme būvēt, tad var izvēlēties kādu no gatavajām rindu vai privātmājām ar ērtu plānojumu, kvalitatīvu pilnu apdari. Ciemata ielas ir asfaltētas un apgaismotas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ciemats Lapsas, Babītes novads

  Ideāla vieta, kur realizēt savu sapni par privātmāju. Iegādei pieejami labiekārtoti apbūves zemes gabali ar nodrošinātiem komunikāciju pieslēgumiem un privātmājas pilnā apdarē. Ciemata ielas un gājēju asfaltētas un apgaismotas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ciemats Mežavēji, Mārupe

  Privātmāju ciemats atrodas klusā un zaļā privātmāju rajonā, vienā no iecienītākajiem dzīvojamajiem rajoniem Pierīgā. Katram zemesgabalam nodrošināti visi komunikāciju pieslēgumi – elektrība, gāze, pilsētas ūdens un kanalizācija. Ciemata ielas un gājēju celiņi ir bruģēti un apgaismoti. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ciemats Jaunzemes, Salaspils

  Privātmāju ciemats atrodas ainaviskā un ērti piebraucamā vietā, kur saplūst pilsētas priekšrocības ar dabas klātbūtni. Iegādei pieejamas energoefektīvas rindu mājas un privātmājas pilnā apdarē, apbūves zeme ar nodrošinātiem komunikāciju pieslēgumiem - elektrība, pilsētas ūdens un kanalizācija. Ciemata ielas un gājēju asfaltētas un apgaismotas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ciemats Ziedlejas, Carnikava

  Piejūras ciemats ir lieliska vieta, kur būvēt savu māju. Labiekārtoti zemes gabali apbūvei ar savu projektu - nodrošināti visi pilsētas komunikāciju pieslēgumi: elektrība, gāze, pilsētas ūdens un kanalizācija. Ja nav vēlme būvēt, tad var izvēlēties kādu no gatavajām rindu vai privātmājām ar ērtu plānojumu, kvalitatīvu pilnu apdari. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Rīgas iela 49, Jūrmala

  Projekts atrodas Jūrmalā, Dzintaros slēgtā, apzaļumotā teritorijā. Kopā ir trīs četrstāvu mājas, kurās ir pieejami 2-3 istabu dzīvokļi platībā no 45 līdz 95 m2. Dzīvokļiem ir pelēkā apdare, līdz ar to projektā izvietotos dzīvokļus var iekārtot pēc savas patikas un dzīvot dzīvoklī, kas pilnīgi atbilst Jūsu stilam un gaumei. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • The Pearl, Ādaži

  Elitāru dzīvokļu komplekss Pērle atrodas labiekārtotā Mazā Baltezera krastā priežu sila ielokā. Ēkas terases, kā pakāpieni noslīd uz ezera krastu, nodrošinot maksimālu privātumu katram dzīvoklim un skatu uz ezeru. Plaši fojē, stikloti lifti, panorāmas stiklojums visos dzīvokļos. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Zeltiņu 82b, Mārupe

  2020. gadā būvēta mūsdienīga, kvalitatīva dvīņu māja ar pilnu apdari un mēbelēm. Gandrīz 0 enerģijas ēka. 5 istabas, 150 m2; t. sk. terase 24 m2 un lievenis 6 m². Zeme 991 m2. Izcils mikroklimats, rūpnieciski ražotas konstrukcijas, zemas uzturēšanas izmaksas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums