Sadarbības partneru jauno projektu piedāvājumi

Apskati un iepazīsties ar mūsu sadarbības partneru piedāvātajiem jaunajiem projektiem Rīgā un citur Latvijā. Plašs mājokļu piedāvājums tev un tavai ģimenei, radīti dažādām vēlmēm un gaumēm.

Izdevīgi! Jaunie projekti, kuriem vērtējums nav nepieciešams

 • Nameja Rezidence, Rīga

  Arhitekta un būvnieku meistarības sakausējums ir Āgenskalna apkaimes jaunā pērle. A+ klases energoefektīva ēka. 38 dažādu platību dzīvokļi veidoti ar plašiem logiem, nodrošinot labu apgaismojumu, savukārt katram dzīvoklim paredzētie balkoni vai lodžijas ļaus izbaudīt dabas tuvumu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ūbeļu Nami, Ādaži

  Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu. Projekta attīstītājs ir īpaši domājis par detaļām un tehniskajiem risinājumiem, lai Ūbeļu Nama iedzīvotāji šeit justos labi un ērti ilgtermiņā. Dzīvokļu platības ir no 40 m2 līdz 62 m2. Katram dzīvoklim ir pieejams balkons. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Heila parks, Rīga

  Pēc skandināvu tehnoloģijas būvētas četrstāvu daudzdzīvokļu ēkas Ķīšezera krastā ar labiekārtotu peldvietu, laivu piestātni, velonovietni, bērnu rotaļlaukumiem un sporta laukumiem. A+ energoefektivitāte, rekuperācijas sistēma katrā dzīvoklī, teicama skaņas izolācija. Ātrgaitas lifts. Pilna iekšējā apdare. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Mežciema mājas, Rīga

  Jaunais daudzdzīvokļu projekts ir vieta, kur baudīt dabas tuvumu, saglabājot visas pilsētas sniegtās priekšrocības. Projektu veido viena 10 stāvu ēka ar 79 dzīvokļiem. Ēkā pieejami divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari plātībā no 40 līdz 82 kvadrātmetriem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Lieplejas, Rīga

  Vēsturisko liepu ieskautais nams Čiekurkalnā ir īstā mītnes vieta, ja vēlies izbēgt no pilsētas kņadas. Divas mājas, 30 dzīvokļi ar ģeotermālo zemes siltumsūkni, kura darbību nodrošina monokristālisko saules paneļu elektrostacija, kas izvietota uz ēkas jumta. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Mežaparka Village, Rīga

  Projektu novērtēs veselīga dzīvesveida piekritēji, jauni pāri un kuplākas ģimenes. 50 jauni mājokļi cilvēkiem, kuri sapņo dzīvot tuvu dabai, saglabājot saikni ar pilsētu. Pilna apdare, estētisks interjers, pārdomāti plānojumi, kvalitatīva santehnika, parketa grīdas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Vertikāles, Rīga

  Vienā no zaļākajiem jaunajiem projektiem, kas nodrošinās īstu harmoniju tā iedzīvotājiem, paredzētas divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā. Dzīvokļos būs augstie logi, zemgrīdas apkures sistēma, individuālās ventilācijas sistēmas (rekuperācijas) un citas priekšrocības. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Merks Magnolijas

  Jauns dzīvojamo namu projekts Pārdaugavā – Šampētera apkaimē. Projektā pieejami 2 – 4 istabu dzīvokļi platībā no 58 – 103 m2. Pārdomāti dzīvokļu plānojumi, augstie griesti – 2,90 m, plaši logi, balkons katram dzīvoklim vai privātā terase 1. stāva dzīvokļiem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Blūmendāles mājas

  Bonava topošajā projektā Blūmendāles mājas, pašā Ķengaraga sirdī, paredzētas četras piecstāvu ēkas ar 58 dzīvokļiem ar divām līdz četrām istabām – kopumā pēc projekta pabeigšanas tajā jaunas mājas varēs rast vismaz 232 iedzīvotāji. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Safrāns, Rīga

  Ar savu izteiksmīgo arhitektūru un košajiem akcentiem Safrāns lieliski iekļaujas apkaimes dzīvīgajā noskaņā. Izteiksmīgā deviņstāvu ēka tiek būvēta ar rūpēm par pilsētnieku, kurš novērtē komfortu. Piedāvājumā mūsdienīgi, funkcionāla plānojuma 2 - 4 istabu mājokļi platībā no 32 līdz 88 m2ar pilnu apdari. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Silvas nami, Rīga

  Atrodas rosīgās Dzelzavas ielas klusākajā un tālākajā punktā. Svaiga gaisa piepildītā Purvciema daļa Silvas namu būvniecībai izvēlēta ar domu par miera ostas meklētājiem un ģimenes ligzdiņas vijējiem – prom no pilsētas trokšņiem, vienlaikus pietiekami tuvu pilsētas centram un kaimiņu apkaimēm. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Parka Kvartāls, Rīga

  Projektā plānotas 4 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas un katrai no tām būs četri stāvi. Dzīvokļos daudz dabīgās gaismas un privātais dārzs vai balkons, kur baudīt koku sniegto dabas tuvumu, labiekārtoto teritoriju un patīkamu skatu uz apkaimi. Tas ir harmoniska dzīvesveida simbols. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Deglava Gleznotāju rezidence, Rīga

  Iedvesmu šim projektam esam smēlušies no sešiem izciliem gleznotājiem, kas ir mainījuši pasaules skatījumu uz mākslu. Dzīvojamo māju projekts, kuru ieskauj zaļa un sakārtota vide Pļavnieku apkaimē. Pirmajās divās ēkās kopumā būs 152 dažādas platības dzīvokļi ar 1, 2, 3 un 4 istabām, kā arī autostāvvietas, noliktavas un komerctelpas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Divi krasti, Rīga

  Projekts atrodas Ķengaragā minūtes gājienā no Daugavas un Ķengaraga promenādes gar upes krastu. Divas piecstāvu dzīvojamās mājas, katrā no kurām ir 66 dzīvokļi ar 2-4 istabām un platību no 33 līdz 74 m2. Teritorija ir iežogota, tiek veikta videonovērošana. Visiem dzīvokļiem ir balkons, bet pirmā stāva dzīvokļiem - terase. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Dreilinga mājas Trend, Rīga

  Projektā pieejami funkcionāli pārdomāta plānojuma 2 līdz 4 istabu dzīvokļi. Katram dzīvoklim ir terase vai balkons. Pieejama personīgā mantu glabātuve visam nepieciešamajam. Mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Bērniem pieejami vairāki rotaļlaukumi. Gar upi un caur mājām visa projekta garumā vijas gājēju celiņš. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Krasta Kvartāls Trend, Rīga

  Krasta kvartāls būs atbilstošākā mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Projekta būvniecība uzsākta 2018. gadā – tas tiek realizēts vairākās kārtās, ļaujot topošajiem iedzīvotājiem izvēlēties platības, plānojuma, apdares līmeņa un cenas ziņā sev atbilstošāko mājokli. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Merks Mežpilsēta, Rīga

  Pirmā stāva dzīvokļu iemītniekiem ar skatu uz Dreiliņupīti vai mežu būs privātas zaļās zonas, savukārt visiem pārējiem dzīvokļiem būs balkoni. Visās ēkās būs pieejams lifts, koplietošanas un privātas noliktavas. Blakus ēkām būs bērnu spēļu laukumi un lapenes. Īpaši padomāts par drošību – projekta teritorija būs iežogota ar video novērošanu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • MOHO PARK, Rīga

  Projektā ir divas divpadsmitstāvīgas dzīvojamās mājas ar 77 dzīvokļiem 2-4 istabām, kas atrodas Mežaparkā. Katrā dzīvoklī ir balkons, bet penthausos – jumtu terases. Izcils dizains, izturīgu dabisko materiālu kvalitāte, zemgrīdas apkure. Ventilācija ar rekuperāciju, saules paneļi uz ēkas jumta. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Fjordi, Rīga

  Fjordi ir pārdomāts, funkcionāls un mūsdienīgs projekts, kurā īpaši domāts par ilgtspēju un ekoloģiski atbildīgu saimniekošanu. Projektā ir paredzētas auto elektrouzlādes iespējas, katram dzīvoklim ir balkons, ierīkota zemgrīdas apkures sistēma un ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kas sniegs svaiga gaisa priekšrocības 24 stundas diennaktī. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Trebū home, Rīga

  Projektā izmantoti moderni tehniskie risinājumi, lai sniegtu klasiskās mājokļa vērtības - komfortu, energoefektivitāti un drošu vidi. Īpašas rūpes veltītas ainavas dizainam - plašā teritorija tiks labi izgaismota un labiekārtota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī bagātīgi apzaļumota ar kokiem un ziedošiem augiem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Rīgas vārti, Salaspils

  Jauns un mūsdienīgs daudzdzīvokļu projekts Nometņu ielā 11, Salaspilī. 1 – 4 istabu dzīvokļi platībā no 38 līdz pat 118 kvadrātmetriem. Kopumā jaunajā piecstāvu ēkā, kas atrodas Salaspils centra tiešā tuvumā, bet vienlaikus ir nomaļā un klusā vietā, ir 93 praktiski plānoti un kvalitatīvi dzīvokļi. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Merks Duntes Zīles, Rīga

  Projekts atradīsies vienā no vismazāk apbūvētajām vietām Rīgā, pie Skanstes apkaimes. Tā ir iecienīta vieta ģimenēm un cilvēkiem, kuriem patīk gan pilsētas ērtības, gan dabas klātbūtne. Projekta ietvaros ir plānots uzbūvēt divas ēkas, četrstāvu un piecstāvu, ar 84 dzīvokļiem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Harmony Home Teika, Rīga

  Piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu. Šajā projektā ir viena četru stāvu māja ar 48 dzīvokļiem – ar pusotru, trim , četrām istabām – un pārdomātu ergonomisku plānojumu. Jaunajam projektam ir stiklotas lodžijas, personiska mantu glabātuve, velonovietnes ērtai un organizētai videi. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Kuldīgas Parks, Rīga

  Jauns, zaļš dzīvojamais kvartāls, kur aiz sliekšņa norimst pilsētas ikdienas steiga un sākas mierpilna dzīve. Kuldīgas parku veido divas septiņstāvu dzīvojamās ēkas bagātīgā zaļā koku ietvarā. Ēkās paredzēti 116 komfortabli divu, triju un četru istabu dzīvokļi ar mūsdienīgiem risinājumiem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Mārupes Dārzs, Mārupe

  Jauns dzīvojamo ēku projekts ar krāšņu dārzu. Projekta arhitektūras pamatā ir konceptuāli spēcīgs, mūsdienīgs un oriģināls krāsu savienojums, ko veido gaiši pelēka, tumši sarkana, olīvu zaļa un tumši zila krāsa. Projektam ir A klases energoefektivitātes sertifikāts, ko veido 4 korpusi ar 92 komfortabliem dzīvokļiem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Merks Viesturdārzs, Rīga

  Izcili sabalansēta zaļa vide, centra tuvums, apkārtnes šarms, mūsdienīgums un komforts. Projekts ir lielākais dzīvojamais kvartāls klusajā centrā. Tas tiks realizēts trijās kārtās, kopā 350 dažādas platības dzīvokļu, kurus vienos augsta būvniecības kvalitāte un moderns plānojums. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Tekstiliana, Rīga

  Jauna, ērta mājvieta modernas pilsētas dzīves cienītājiem vietā, kurp nākotnē vērsta Rīgas centra attīstība – Torņakalnā. 1-5 istabu dzīvokļi ar daudzveidīgu plānojumu un lieliem panorāmas logiem. Terases, balkoni un jumta dārzi 5,7 m2 – 60 m2 platībā, kā arī drošs, slēgts privātais iekšpagalms. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Saliena Park Apartments, Piņķi

  Dzīvokļu projekts veidots ar skatu uz apzaļumotajām teritorijām - mazstāvu ēkas ar lieliem logiem, plašām terasēm pirmajā stāvā un balkoniem - lieliski harmonizē ar apkārtējo vidi. Jaunais dzīvokļu projekts atrodas starp diviem skaistiem Salienas parkiem, veidojot mierpilnu vidi drošā un zaļā dzīvojamajā kompleksā. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Dižozoli, Mārupe

  Jauns projekts ar modernu arhitektūru, stikla fasādēm un plašāko labiekārtoto teritoriju. Īpaši pārdomāta apdares materiālu izvēle – kvalitatīvas koka grīdas, santehnika un gudrie risinājumi. Projektā paredzēti 82 divu līdz četru istabu dzīvokļi. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ezera SOLO, Rīga

  Ezera SOLO ir atbilstoša mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā Rīgas pilsētas daļā. Projektā ir 105 vienistabas un divistabu dzīvokļi. Ēka atrodas klusā, zaļā, norobežotā teritorijā ar bruģētiem celiņiem, bērnu rotaļu laukumu un zaļo zonu atpūtai. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ezerjugla, Rīga

  Dzīve Ezerjuglā ir kā atpūta pašiem uz savas salas mežu ielokā, vērojot, kā ezers spoguļo gadalaiku maiņas. Tas ir namu kvartāls, ko veido astoņas četrstāvu ēkas Juglas ezera krastā, vienā no zaļākajiem Rīgas rajoniem, kur saspringtas dienas izskaņā piedzīvot dabas tuvumu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Kaivas kvartāls, Rīga

  Jaunais dzīvojamais kvartāls Kaivas ielā ar savu mierīgo arhitektūru papildinās Dreiliņu zaļāko apvidu, kas kā radīts harmoniskai un vienlaikus daudzpusīgai ikdienai. Sešstāvu ēka ar 72 dzīvokļiem, kur būs 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Mārpagalmi, Rīga

  Vienā no klusākajiem Āgenskalna stūrīšiem starp Māras dīķa skvēru un Svētā Alberta baznīcu, pasargāts no Mārupes ielas trokšņiem, top jauns dzīvojamais kvartāls – Mārpagalmi. Projekta pirmās kārtas ietvaros būs pieejams 101 dzīvoklis. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

Apskati arī pārējos projektus, kuriem vērtējums ir nepieciešams

 • Kaigan villas, Spuņciems

  Villu ciemats atrodas pie Babītes ezera, kas nodrošina privātumu un komfortu augstākajā līmenī. Tā ir vieta, kur viedās tehnoloģijas un izsmalcināts dizains satiekas ar dabu. Ciematā tiks uzbūvētas 26 villas platībā 165-300 m2, zemesgabalu platība 2500-5000 m2. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Privātmāju ciemats "Poķi", Valmieras pagasts

  Teicamas kvalitātes divstāvu dzīvojamās mājas netālu no Valmieras. Mājas pirmajā stāvā plaša viesistaba ar virtuves zonu, kabinets, vannas istaba, saimniecības telpa un garāža. Otrajā stāvā trīs guļamistabas un plaša vannas istaba. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Rezidences Līčukrasti, Līči

  Jauna koncepta mājas nekustamo īpašumu tirgū Pierīgā. Tā ir vieta priežu meža ielokā, pie ūdenskrātuves ar savu pussalu, piedāvājot mājas mūsdienīgiem, progresīviem cilvēkiem, kuri vēlas baudīt dzīvi saskaņā ar dabu, bet nezaudējot saikni ar lielpilsētas kustību un dzīvesstilu. Vairāk par projektu.  

  Finansēšanas piedāvājums

 • Hoffmann Rezidence, Rīga

  Projekta ēka atrodas iecienītā rajonā - Klīversalā, no kuras paveras panorāmas skats uz Rīgas vecpilsētu. 5 stāvu ēka ar lielu atsavināmo platību, kas tiks sadalīta 50 mājīgos dzīvokļos, 8 loftos un 7 ekskluzīvos jumta stāva penthouse dzīvokļos. Ērtie 1-4 istabu dzīvokļi būs ar augstiem griestiem, skatu uz Daugavu vai pagalmu un tikai 5 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Mežaparka Rezidences, Rīga

  Projekts ir unikāls ar to, ka varam izmantot pēdējo iespēju papildināt tradicionālo Mežaparku ar jaunu, saulainu un zaļu dzīvojamo rajonu 31 hektāra platībā. Iespējams iegādāties gan dzīvokļus un rindu mājas, gan plašākas savrupmājas un divģimeņu mājas, kā arī apbūves zemes gabalus privātmāju būvniecībai. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Zunda Towers, Rīga

  Daudzfunkcionālais komplekss Zunda Towers atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā uzreiz aiz Vanšu tilta. North Tower tiks piedāvāti 199 apartamenti no 4. līdz 30. stāvam platībā no 35 līdz 302 kvadrātmetriem. Premium klases iekšējā apdare (ar iebūvētu virtuvi), A klases biroji, pēdējā stāvā – penthauss ar plānojumu līdz pat 900 kvadrātmetriem. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Alfrēda, Rīga

  Divu soļu attālumā no Rīgas vēsturiskā centra atrodas viens no UNESCO pasaules mantojuma objektiem, kurš ar saudzīgiem ēku restaurācijas paņēmieniem ir pārvērsts par luksusa klases kluba tipa dzīvojamo māju. Grezni, ar kamīniem un balkoniņiem rotāti brīvā plānojuma apartamenti jau gaida savus īpašniekus. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • River Breeze Residence, Rīga

  Patiešām neatkārtojams elements pilsētas siluetā, kas atrodas Daugavas krastā. Augstas klases dzīvokļi piedāvā skatu uz Vecrīgas panorāmu un tās torņiem. Pieejama pazemes autostāvvieta divos stāvos un diennakts durvju apsardze. Visiem 47 dzīvokļiem ir plašas terases, no vairākuma paveras elpu aizraujošs skats uz Daugavu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • LOFT&ROSEGOLD, Rīga

  Dzīvojamais kvartāls, kur dzīvesstils nosaka visu. Projekts sastāv no jaunas 7-stāvu daudzdzīvokļu ēkas un arhitektūras pieminekļa četrstāvu ēkas, kas apvienotas ar stikla galeriju. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi, sākot no 50,2 m2 līdz 171,4 m2. Griestu augstums 2,96 m, 7. Stāvā - 3,00 m. Ēkas pirmajā stāvā atrodas komerclatības. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • HOFT, Rīga

  Projektam ir divas daudzdzīvokļu mājas ar 7 stāviem, kuras ir savienotas ar pazemes autostāvvietu. Projektā ir 42 dzīvokļi, dzīvokļu platības: no 76 m2 līdz 232 m2, ar apvienošanas iespēju. Visiem dzīvokļiem ir balkoni, kuru platība ne mazāk par 1,80 m, lieli gaiši logi un logi līdz grīdai. Griestu augstums 2,90 m, jumta stāvos – 3,00 metri. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Filozofu Rezidence, Rīga

  Filozofu rezidence - tas ir vienreizēji skati no panorāmu logiem, balkoniem un terasēm uz Daugavu, Vecrīgu un zaļo Ķīpsalu. Mūsdienīga intelektuāla arhitektūra, augstākās prasības būvniecības un apdares kvalitātei, enerģijas un siltuma taupīšanas sistēmām. Projektā ir 2 dzīvokļu ēkas (22 stāvu un 23 stāvu), ko savieno pazemes stāvvieta. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Lāčplēša iela 11, Rīga

  Jaunais projekts apvieno labākās vēsturiskās apbūves tradīcijas un jaunākās pilsētu attīstības tendences pasaulē. Dzīvokļi ir ar divām līdz četrām istabām, modernu un plašu virtuvi. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari - ekoloģiskas koka grīdas un augstas kvalitātes santehnika. Ir pazemes autostāvvieta un mantu glabātuves. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Rēdera nami, Rīga

  Rēdera nami ir atjaunots trīs ēku komplekss ar 78 dzīvokļiem Daugavas krastā, dažu minūšu gājienā no Vecrīgas. Daļai dzīvokļu ir skats uz Daugavu, pēdējā stāvā izveidoti divstāvīgi dzīvokļi ar terasi. Ēkas kompleksa iekšpagalms labiekārtots ar apstādījumiem, sienu gleznojumu, pergolu, smilšu kasti bērniem un šūpolēm. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Jurmala Park House, Jūrmala

  Jaunais projekts atrodas Jūrmalas prestižākajā daļā - Dzintaros. Projektam ir modernās arhitektūras dizains, plašas terases, no kurām paveras gleznains skats uz Baltijas jūru un priežu mežu. Pārdošanā tiek piedāvāti 56 apartamenti. Ēkas pirmajā stāvā atrodas plaša un eleganta halle ar atpūtas zonu un trenažieru zāli. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Jaunlazdu mājas, Ķekavas pag.

  Jaunlazdu mājas ir mūsdienīga un draudzīga dzīvesvieta ģimenes dzīvei ārpus pilsētas. 10 jaunie māju projekti izvietoti priežu mežu ielokā. Patīkamai dzīves videi labiekārtota 3,5 ha teritorija ar zaļiem apstādījumiem, labiekārtotu teritoriju un plašu bērnu laukumu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Harmony Home Sky Garden, Jūrmala

  Harmony Home Sky Garden ir dzīvojamo māju komplekss ar pilnībā izveidotu infrastruktūru. Dzīvojamo kompleksu ieskauj labiekārtots dārzs, blakus ir priežu mežs un jūra. Sky Garden ir padomāts par visu ģimenes locekļu vajadzībām, labsajūtu un ērtībām. Komplekss būvēts no kvalitatīviem un ekoloģiskiem materiāliem, dzīvokļiem ir ergonomisks plānojums. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ciemats Dailas, Ādaži

  Ciematā iegādei pieejami labiekārtoti zemes gabali apbūvei ar savu projektu. Tiem nodrošināti visi pilsētas komunikāciju pieslēgumi. Ja nav vēlme būvēt, tad var izvēlēties kādu no gatavajām rindu vai privātmājām ar ērtu plānojumu, kvalitatīvu pilnu apdari. Ciemata ielas ir asfaltētas un apgaismotas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Ciemats Ziedlejas, Carnikava

  Piejūras ciemats ir lieliska vieta, kur būvēt savu māju. Labiekārtoti zemes gabali apbūvei ar savu projektu - nodrošināti visi pilsētas komunikāciju pieslēgumi: elektrība, gāze, pilsētas ūdens un kanalizācija. Ja nav vēlme būvēt, tad var izvēlēties kādu no gatavajām rindu vai privātmājām ar ērtu plānojumu, kvalitatīvu pilnu apdari. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Stabu iela 2A, Rīga

  Vienistabas un divistabu dzīvokļi jaunā Premium klases projektā jaunā un vēsturiskā centra satikšanās punktā. Funkcionāls dizains, moderni risinājumi un daudz dabīgās gaismas, kas padara īpašumu par ērtu mājvietu. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • Tūja – ELEMENTS, Tūja

  Jauna dzīvojamā apbūve, ko veido četras unikālas mājas, kas atrodas starp mežu un jūru. Atrašanās vieta ir ideāls dabas elementu sajaukums: sens mežs, jūra, sapņainas debesis un smilšainas pludmales. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • MYCABIN, Latvija

  MYCABIN savu darbību uzsāka 2020. gadā, piedāvājot mazās koka karkasa brīvdienu mājas dažādos izmēros, ko iespējams kombinēt kā komplektu. MYCABIN mājām ir pārdomāts, funkcionāls skandināvu stila dizains, ko atzinīgi novērtējis arhitektūras un dizaina žurnāls "Dwell". Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums

 • IlumHouse, Latvija

  Visi projekti tiek pilnībā izgatavoti “IlumHouse” rūpnīcā un nogādāti zemesgabalā jau gatavi. Pārdomātās konstrukcijas un tehnoloģijas palīdzēs būtiski ietaupīt par apkuri ziemā un gaisa kondicionēšanu vasarā. Mājas ir piemērotas dzīvošanai visu gadu, tām ir pilna iekšējā un ārējā apdare, kā arī dažādas komplektācijas iespējas. Vairāk par projektu.

  Finansēšanas piedāvājums