Citadeles mobilā lietotne

Kā uzstādīt Citadeles mobilo lietotni, ja tev ir iOS (Apple) tālrunis?

Lai lejuplādētu lietotni atver AppStore un meklētājā ieraksti "Citadeles mobilā lietotne".

1. Atver Citadeles mobilo lietotni un nospied pogu “Pieslēgties”.
 

2. Ievadi savu internetbankas pieslēgšanās vārdu un paroli un nospied pogu “Turpināt”.

Ja neatceries savu lietotājvārdu, ieskaties šeit.
Ja neatceries savu internetbankas paroli un tev ir cita autorizācijas ierīce (kodu karte vai kodu kalkulators), ieskaties šeit. 

Lai ērtāk izmantotu lietotni, aicinām uzinstalēt MobileSCAN autorizāciju, aktivizācijas pamācību skaties šeit

Citadeles mobilo lietotni var lejupielādēt uz vairākām mobilajām ierīcēm. MobileSCAN iespējams aktivizēt ne vairāk kā uz 3 ierīcēm vienlaicīgi.

Biežāk sastopamās problēmas, uzstādot Citadeles mobilo lietotni iOS ierīcē:

Problēmas situācija: Lietotni vēlos uzstādīt iPad, bet nevaru atrast Citadeles lietotni AppStore.
Risinājums: Noņemt "iPad only" atzīmi iestatījumos, lai AppStore parādītu arī tās lietotnes, kas nav īpašipielāgotas planšetdatoriem.

Problēmas situācija: Lietotni uzstādot, uzrādās paziņojums, ka mana ierīce nav savietojama ar Citadeles lietotni.
Risinājums: Pārbaudīt, vai ierīcei ir pieejami iOS versijas atjauninājumi, un atjaunināt uz jaunāko telefona operētājsistēmu. Citadeles lietotne tiek atbalstīta, sākot ar Apple iOS (sākot no 16.0) operētājsistēmu mobilo ierīču lietotājiem.

Problēmas situācija: Nospiežot uz "Get", nekas nenotiek, lietotne nelejuplādējas telefonā, vai arī lietotnes ielāde tiek uzsākta, bet tā "uzkaras" un neturpinās.
Risinājums: Pārbaudi savienojumu vai Wi-Fi - lietotnes ielādei ir nepieciešams stabils interneta savienojums. Ja ar interneta savienojumu viss ir kārtībā, vari apstādināt un no jauna atsākt lietotnes lejuplādi, nospiežot un paturot ilgāk uz Citadeles lietotnes ikonas (long-press). Ja arī šis nepalīdzēja, restartē savu viedierīci un tad mēģini lejupielādēt lietotni vēlreiz.

Problēmas situācija: Lai uzstādītu lietotni, AppStore pieprasa reģistrēt arī maksājumu karti.
Risinājums: Citadeles mobilās lietotnes lejuplāde un izmantošana ir bez maksas, tomēr atsevišķu valstu AppStore noteikumi paredz, ka lietotņu lejuplādei ir nepieciešams reģistrēt derīgu maksājumu karti, lai būtu iespējams lejuplādēt jebkādu lietotni. Šādā gadījumā ir iespējams vai nu lietot kādas citas valsts AppStore, vai arī pievienot derīgu maksājumu karti. 

 

Ieskaties šeit, ja traucējumi piekļūt mobilajai lietotnei (piem., nepareizs lietotājvārds, identifikācija nav atļauta u.c.)

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?