Izvēlieties piemērotāko līzinga veidu

Citadele līzings uzklausīs jūs un piedāvās piemērotāko finansējuma veidu

Finanšu līzings

Finanšu līzings būs piemērots, ja vēlaties iegādāties transportlīdzekli, maksājot par to pa daļām noteiktā laika posmā līdz līzinga termiņa beigām. Transportlīdzekli varēsiet sākt lietot uzreiz pēc līzinga darījuma noslēgšanas un pirmās iemaksas veikšanas. Pēc pēdējā līzinga maksājuma veikšanas, transportlīdzeklis tiks pārreģistrēts uz jūsu vārda un pāries jūsu īpašumā.

Priekšrocības:

  • Iespēja izvēlēties līzinga valūtu – EUR vai USD.
  • Transportlīdzekli var sākt lietot uzreiz pēc līguma parakstīšanas un pirmās iemaksas veikšanas.
  • Līzinga perioda beigās, ja līzinga maksājumi veikti atbilstoši noslēgtajam līgumam, transportlīdzeklis pāries jūsu īpašumā.

Atgriezeniskais līzings

Līzinga ņēmējs un pārdevējs ir viena un tā pati persona – SIA “Citadele līzings un faktorings”  nopērk un iznomā jums atpakaļ jūsu transportlīdzekli, bet jūs turpināt tā izmantošanu, iegūstot papildu naudas līdzekļus. Līzinga termiņa laikā jūs maksājat ikmēneša maksājumus un līzinga perioda beigās transportlīdzeklis tiks pārreģistrēts uz jūsu vārda.

Priekšrocības:

  • Iespēja izvēlēties līzinga valūtu – EUR vai USD.
  • Iespēja iegūt papildu finanšu līdzekļus, ja jūsu īpašumā ir neapgrūtināts transportlīdzeklis.
  • Atgriezeniskais līzings dod iespēju iegūt papildu naudas līdzekļus, vienlaikus saglabājot transportlīdzekļa lietošanas tiesības.

Operatīvais līzings

Šis līzinga veids ir atbilstošs, ja priekšroku dodat nevis automašīnas iegādei, bet gan tās iznomāšanai līdz noteiktam termiņam.
SIA “Citadele līzings un faktorings” iegādāsies jūsu izvēlēto automašīnu jūsu vietā, savukārt, jūs automašīnas lietošanas periodā katru mēnesi veiksiet nomas maksājumus. Nomas termiņa beigās Jums būs iespēja automašīnu izpirkt vai atdot to Citadele līzingam, tādā tehniskajā stāvoklī, kas atbilst dabiskam nolietojumam, nedomājot par tās realizāciju. Automašīnas izpirkšanas nosacījumi tiks noteikti pirms līzinga līguma noslēgšanas.

Priekšrocības:

  • Iespēja izvēlēties līzinga valūtu – EUR vai USD.
  • Mazāki ikmēneša maksājumi nekā finanšu līzinga gadījumā.
  • Iespēja izpirkt automašīnu līzinga perioda beigās.
  • Ja vēlaties izmantot automašīnu ilgāk, jums ir iespēja pārformēt darījumu par finanšu līzingu.

 

Citadele brīdina - iegādājoties transportlīdzekli, atcerieties, ka ar to ir saistītas papildus izmaksas: OCTA, KASKO apdrošināšana (ja noteikts līzinga līgumā), reģistrēšana CSDD, tehniskā apskate, degvielas izmaksas, tehniskā apkopes izdevumi u.tml.

Lai uzzinātu vairāk par iespēju saņemt finansējumu jauna vai lietota transportlīdzekļa iegādei, piesakieties bezmaksas konsultācijai Citadele līzingā vai aizpildiet pieteikšanās formu.