Izvēlieties piemērotāko līzinga veidu

Citadele līzings uzklausīs jūs un piedāvās piemērotāko finansējuma veidu

Finanšu līzings

Finanšu līzings būs piemērots, ja vēlies iegādāties transportlīdzekli, maksājot par to pa daļām noteiktā laika posmā līdz līzinga termiņa beigām. Transportlīdzekli varēsi sākt lietot uzreiz pēc līzinga darījuma noslēgšanas un pirmās iemaksas veikšanas. Pēc pēdējā līzinga maksājuma veikšanas, transportlīdzeklis tiks pārreģistrēts uz tava vārda un pāries tavā īpašumā.

Priekšrocības:

  • Iespēja izvēlēties līzinga valūtu – EUR vai USD.
  • Transportlīdzekli var sākt lietot uzreiz pēc līguma parakstīšanas un pirmās iemaksas veikšanas.
  • Līzinga perioda beigās, ja līzinga maksājumi veikti atbilstoši noslēgtajam līgumam, transportlīdzeklis pāries jūsu īpašumā.

Atgriezeniskais līzings

Līzinga ņēmējs un pārdevējs ir viena un tā pati persona – SIA “Citadele līzings un faktorings”  nopērk un iznomā atpakaļ tavu  transportlīdzekli, bet tu turpini tā izmantošanu, iegūstot papildu naudas līdzekļus. Līzinga termiņa laikā maksā ikmēneša maksājumus un līzinga perioda beigās transportlīdzeklis tiks pārreģistrēts uz tava vārda.

Priekšrocības:

  • Iespēja izvēlēties līzinga valūtu – EUR vai USD.
  • Iespēja iegūt papildu finanšu līdzekļus, ja tavā īpašumā ir neapgrūtināts transportlīdzeklis.
  • Atgriezeniskais līzings dod iespēju iegūt papildu naudas līdzekļus, vienlaikus saglabājot transportlīdzekļa lietošanas tiesības.

Operatīvais līzings

Šis līzinga veids ir atbilstošs, ja priekšroku dod nevis automašīnas iegādei, bet gan tās iznomāšanai līdz noteiktam termiņam.
SIA “Citadele līzings un faktorings” iegādāsies izvēlēto automašīnu tavā vietā, savukārt, automašīnas lietošanas periodā katru mēnesi veiksi nomas maksājumus. Nomas termiņa beigās būs iespēja automašīnu izpirkt vai atdot to Citadele līzingam, tādā tehniskajā stāvoklī, kas atbilst dabiskam nolietojumam, nedomājot par tās realizāciju. Automašīnas izpirkšanas nosacījumi tiks noteikti pirms līzinga līguma noslēgšanas.

Priekšrocības:

  • Iespēja izvēlēties līzinga valūtu – EUR vai USD.
  • Mazāki ikmēneša maksājumi nekā finanšu līzinga gadījumā.
  • Iespēja izpirkt automašīnu līzinga perioda beigās.
  • Ja vēlies izmantot automašīnu ilgāk, ir iespēja pārformēt darījumu par finanšu līzingu.

 

Citadele brīdina - iegādājoties transportlīdzekli, atceries, ka ar to ir saistītas papildus izmaksas: OCTA, KASKO apdrošināšana (ja noteikts līzinga līgumā), reģistrēšana CSDD, tehniskā apskate, degvielas izmaksas, tehniskā apkopes izdevumi u.tml.

Lai uzzinātu vairāk par iespēju saņemt finansējumu jauna vai lietota transportlīdzekļa iegādei, piesakies bezmaksas konsultācijai Citadele līzingā vai aizpildi pieteikšanās formu.