Interaktīvais palīgs

Ar kādiem maksājumiem nepieciešama palīdzība?

Kāda veida darbību vēlies veikt ar standarta maksājumiem?

Kurā kanālā vēlies veikt maksājumu?

Kāda veida maksājumu mobilajā lietotnē vēlies veikt?

Kā veikt SEPA maksājumu mobilajā lietotnē?

SEPA maksājums ir maksājums EUR valūtā uz banku Eiropas Ekonomiskajā Zonā (skatīt valstu sarakstu), un ir veikts uz IBAN. IBAN ir starptautiski atzīta konta numuru sistēma, kas nekļūdīgi identificē saņēmēja kontu. IBAN konta numura garums dažādās valstīs ir atšķirīgs. Latvijā IBAN numurs ir 21 zīmi garš un sākas ar LV. Lai pārliecinātos, ka maksājums tiks veikts korekti, lauks Saņēmēja konts ir pārbaudāms lauks.

Lai veiktu SEPA maksājumu, pēc pieslēgšanās mobilajai lietotnei, 

tev tiks pieprasīta autorizācija ar tavu autorizācijas ierīci.

Pēc veiksmīgas autorizācijas tu automātiski nonāksi lietotnes sadaļā, kur vari redzēt savu kontu atlikumus.

Lai nonāktu sadaļā, kur varēsi izveidot SEPA maksājumu, ir nepieciešams ekrāna apakšā izvēlēties sadaļu Maksāt. Ekrāna apakšā, labajā pusē atradīsi sarkanu ikonu uz kura uzspiežot atvērsies ekrāns. Tajā varēsi veikt jaunu maksājumu.

Maksājuma uzdevumā ir nepieciešams aizpildīt visus pieprasītos laukus, lai varētu veikt maksājumu. Atsevišķiem laukiem ir iestrādāti kontroles mehānismi, un neprecīzas informācijas gadījumā tev tiks uzrādīts brīdinājums. Šādā situācijā precizē informāciju un veic labojumus. Pēc maksājuma informācijas norādīšanas noformēto maksājumu nepieciešams parakstīt un nosūtīt izpildei. Uzklikšķini Turpināt un apstiprini maksājumu ar autorizācijas ierīci. 

Ņem vērā:

  • veicot maksājumu līdz 15 000 EUR, maksājums izpildīsies kā zibmaksājums;
  • ja maksājuma summa ir virs 10 000 EUR, tad jānorāda saņēmēja rezidences valsts, kā arī  ārējā maksājuma kods, ja saņēmēja rezidences valsts nav Latvija;
  • Detalizētāk par Autorizācijas ierīču darījumu limitiem skaties šeit. Informāciju par tev pieslēgtiem autorizācijas ierīču darījumu limitiem vari aplūkot Citadeles internetbankā, sadaļā Darījumu limiti

Maksājumu būs jāparaksta ar autorizācijas ierīces kodu (piemērā maksājums tiek parakstīts ar MobileSCAN PIN)

Šajā ekrānā, vari pārliecināties, ka maksājums ir nosūtīts Bankā.

Informāciju par maksājumu komisijas maksām vari apskatīt Cenrādī.

 

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?