Interaktīvais palīgs

Kā mēs varam palīdzēt saistībā ar maksājumu kartēm?

Kāda informācija par karti ir jāievada, lai veiktu pirkumu internetā?

Lai pirkumi internetā būtu droši, mēs izmantojam Verified by Visa/MasterCard® SecureCode™ tehnoloģijas, kas nodrošina maksājumu kartes lietotāja papildu identifikāciju interneta vidē pirkuma veikšanas brīdī, novēršot krāpniecības gadījumu iespējamību interneta veikalos. Šīs tehnoloģijas nodrošina arī naudas un datu aizsardzību.


Interneta veikals jeb tirgotājs pats nosaka, vai viņa mājaslapā būs 3D secure tehnoloģija. Tirgotājs, kas piedalās programmā SecureCode/Verified by Visa/SafeKey, pieprasa bankai apstiprināt pircēja tiesības izmantot šo karti. Banka savukārt lūdz personu, kas veic maksājumu, ievadīt slepenu kodu, kas ir zināms tikai bankai un likumīgam kartes lietotājam. Ja kods ir ievadīts nepareizi, maksājums tiek atcelts. Līdz ar to citai personai piederošas kartes izmantošana interneta veikalā, kas piedalās programmā SecureCode/Verified by Visa/SafeKey, kļūst neiespējama.

 

Vispirms ir jāpārbauda vai ir aktivizēta iespēja veikt pirkumus internetā. To var izdarīt mobilajā lietotnē sadaļā "Kartes" izvēlēties ierakstu "Pirkumi internetā" un aktivizēt, pabīdot uz labo pusi, lai iedegas zilā krāsā. Ja ir pelēkā krāsā, tas nozīmē, ka nav aktivizēta iespēja veikt pirkumus internetā.

Veicot pirkuma apmaksu internetā, jāaizpilda informācija par maksājumu karti. Lai apstiprinātu maksājumu, ievadi sekojošu informāciju par maksājumu karti:

 – Vārds, uzvārds;
 – Maksājumu kartes numurs;
 – Maksājumu kartes derīguma termiņš;
 – CVV2/CVC2 - 3 cipari, kas redzami maksājumu kartes otrā pusē.

 

Pēc informācijas ievadīšanas nospied Turpināt un, ja tirgotājam ir 3D secure, nākamajā solī tev automātiski tiks piedāvāts ievadīt Citadeles internetbankas pieslēgšanās vārdu un autorizācijas kodu īpaši izveidotajā un aizsargātajā lapā ar Citadeles logotipu. Ja tirgotājam nav 3D secure, pietiks ar kartes datiem un nebūs jāpieslēdzas internetbankai.

Ievadi savu Citadeles internetbankas pieslēgšanās vārdu.
Atceries, ka tas vienmēr ir rakstāms ar lielajiem burtiem.

Ja izvēlējies apstiprināt maksājumu ar MobileSCAN/Digipass 780, telefonā automātiski parādīsies informācija, kas prasīs ievadīt PIN kodu.

Ja izvēlējies apstiprināt maksājumu ar Kodu karte/Kodu kalkulators, tev būs jāievada pieslēgšanās vārds un parole, ko izmanto, pieslēdzoties Citadeles internetbankai. 
Atceries, ka pieslēgšanās vārds vienmēr ir rakstāms ar lielajiem burtiem.

Pēc Turpināt nospiešanas atvērsies logs, kur būs jāievada kods no kodu kartes un 5 ciparu kods, ko saņemsi īsziņā.
 

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?