Bezkontakta maksājumi

Kā noņemt bankas karti vai apturēt tās darbību Google Pay lietotnē?

Lai noņemtu bankas karti Google Pay lietotnē:
Ierīcē atver Google Pay lietotni, izvēlas karti, kuru vēlas noņemt, pieskaras ikoniņai ar trim punktiem ekrāna augšējā labajā stūrī un izvēlas “Remove payment method” [Noņemt maksājuma veidu]. Ekrānā parādās apstiprinājuma paziņojums. Nospiež uz “Yes, remove” [Jā, noņemt]. Tava mobilā karte tiks noņemta no Google Pay lietotnes maciņa.

Vēl viens veids: var neatgriezeniski izdzēst visus ierīcē esošos datus, izmantojot Google funkciju Find my Device [Atrast manu ierīci]. Funkcijas Atrast manu ierīci izmantošanai būs nepieciešams savienojums ar internetu.

Plašāku informāciju skatīt Google Pay Help Center [Palīdzības centrā].

Gadījuma, ja tava fiziskā karte ir slēgta, tā tiks automātiski noņemta no Google Pay lietotnes, un tu nevarēsi savā ierīcē veikt darījumus ar šo karti.

Lai uz laiku apturētu kartes darbību Google Pay, jāveic turpmāk norādītās darbības.
Lai apturētu maksājumus Google Pay, Google Pay lietotnes maciņā var atspējot bezkontakta maksājumus ar mobilo karti.

Ierīcē atver Google Pay lietotni, izvēlas karti, kuras darbību vēlas apturēt, pieskaras ikoniņai ar trim punktiem ekrāna augšējā labajā stūrī un nospiež uz “Disable contactless” [Atspējot bezkontakta pakalpojumus]. Ekrānā parādās apstiprinājuma ziņojums. Nospiež uz “Yes, disable” [Jā, atspējot]. Turpmāk “Google Play” lietotnē veikt bezkontakta maksājumus vairs nevarēs, iekams nebūs atkārtoti iestatīta bezkontakta maksājumu veikšanas iespēja.

Iepriekš minētās darbības neietekmē fizisko karti un to var turpināt izmantot maksājumiem. Ja fiziskā karte ir īslaicīgi bloķēta, tās darbība Google Pay pakalpojumā tiks automātiski apturēta, un veikt darījumus ar šo karti ierīcē vairs nevarēs.

Turklāt joprojām būs iespējams veikt pirkumus tiešsaistē, izmantojot Google Pay lietotni, jo lietotnē būs atspējoti tikai bezkontakta maksājumi veikalos.

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?