Maksājumu kartes

Bērna vai aizbilstamā C smart komplekta pieteikums internetbankā

Ja esi mūsu bankas klients ar derīgu, Latvijā izdotu pilsoņa ID karti vai pasi, pieteikumu bērna konta atvēršanai vari iesniegt attālināti internetbankā.

Lai atvērtu bērnam vai aizbilstamajam kontu, dodies uz internetbankas sadaļu “Sarakste ar banku” un izvēlies rīkojuma formu “Atvērt C smart KIWIE komplektu bērnam”.

Ņem vērā! Ar šo pieteikumu, tavs bērns (vai aizbilstamais) kļūs par AS “Citadele Banka” klientu un saņems šādus bankas produktus:

  • C smart karti, kurai piesaistīts norēķinu konts;
  • pieeju internetbankai ar autorizācijas ierīci MobileSCAN;
  • iespēju piedalīties bankas lojalitātes programmā un saņemt balvas.

Citu pakalpojumu noformēšana šī pieteikuma ietvaros nav iespējama!

Pieteikuma formā saņemsi informāciju par pakalpojumiem, kurus, iesniedzot šo iesniegumu, saņems tavs bērns (vai aizbilstamais).

Pieteikuma formā ir jānorāda informācija par bērnu (vai aizbilstamo), kurā lūdzam sniegt precīzu informāciju.

Lūdzam pievienot šādus personu identificējošus (ID) dokumentus:

  • Bērna (vai aizbilstamā) ID dokumenta attēls (obligāti jāpievieno, ja bērns (vai aizbilstamais) ir sasniedzis 15 gadu vecumu). Attēlā lūdzam neaizklāt ne bildi, ne citu informāciju;
  • Bērna (vai aizbilstamā) dzimšanas apliecības orģināls;  
  • Vecāka pases lapaspuses attēls, kurā ir ieraksts par bērnu (to var pievienot tikai gadījumā, ja bērna ID dokuments ir pievienots);
  • Aizbildnim ir jāiesniedz Bāriņtiesas lēmums par aizbildniecības statusa piešķiršanu vai cits bērna aprūpes tiesības pamatojošs dokuments.

Pieteikumu mēs izskatīsim 2 darba dienu laikā. Internetbankas pieslēgšanās lietotājvārdu un paroli mēs nosūtīsim uz tava bērna tālruņa numuru.
C karti un tās PIN kodu saņemsiet pa pastu nedēļas laikā. Par pieteikuma apstrādi mēs informēsim tevi nosūtot īsziņu uz tavu telefona numuru.

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?