Elastīga kredītlikme un kredītlimits

X Platinum karte palīdzēs elastīgāk plānot tavas finanses. Kredītlimits sniedz drošības un atbalsta sajūtu, veicot lielākus pirkumus vai saskaroties ar neplānotiem izdevumiem.

Izmanto iespēju saņemt individuāli piemērotu kredīta procentu likmi ar kredītlimitu līdz 10 000 EUR, kas tiek pielāgots atbilstoši tavām vēlmēm un iespējām.

Bez piesaistīta kredītlimita

Ja kredītlimits pašlaik nav nepieciešams, noformē un lieto X Platinum kredītkarti arī nepiesaistot kredītlimitu. Tev būs pieejamas visas kredītkartes priekšrocības gan ikdienas pirkumiem, gan ceļojumos. Piesakies kredītlimitam tad, kad tas būs vajadzīgs.

Bezprocentu periods līdz 45 dienām

Tā ir iespēja izmantot kredītlīdzekļus bez maksas!

Bezprocentu periods līdz 45 dienām – ir laiks, kurā par izlietoto kredītlimitu procenti netiek ieturēti. Ja atmaksāsi izmantotos kredīta līdzekļus pilnā apmērā līdz nākamā mēneša 15. datumam, kredīta procenti nebūs jāmaksā.

Kredīta minimālā atmaksa – tikai 5% mēnesī

Tu varat plānot izmantoto līdzekļu atmaksu kā tev ir visērtāk:

  • izlietoto kredītlimita summu vari atmaksāt pamazām, katru mēnesi līdz 15. datumam veicot minimālo iemaksu 5% apmērā no izlietotās kredītlimita summas, un procenti tiks aprēķināti tikai no atlikušās izlietotās summas;
  • ja iztērēto līdzekļu atmaksu plāno veikt konkrētā laika periodā, tev ērti varētu būt maksājumi ar vienādu summu katru mēnesi;
  • ja izlietoto kredītlimita summu atmaksāsi līdz nākamā mēneša 15. datumam, procenti par kredītlimita izmantošanu netiks ieturēti.

Lai saņemtu X Platinum karti, tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, ar pozitīvu kredītvēsturi un ikmēneša ienākumiem 350 EUR apmērā vai vairāk pēc nodokļu nomaksas. Minimālā kredītlimita summa 700 EUR.