X Infinite pārskaitījumi un skaidras naudas izņemšana

Bezmaksas pārskaitījumi Eiropā

Ar X Infinite karti bez maksas varat veikt neierobežotu skaitu elektronisko maksājumu eiro valūtā Latvijā un visā Eiropā vienotās eiro maksājumu telpas ietvaros (Single Euro Payment Area).

Single Euro Payment Area (SEPA) maksājumi ir maksājumi Eiropas Savienības dalībvalstīs un Eiropas Ekonomikas zonas valstu robežās eiro valūtā. Lai tiktu veikts šāda veida maksājums, tā izpildei maksājuma rīkojumā obligāti jānorāda:  

  • saņēmēja IBAN konta numurs,  
  • Komisijas veids – SHA (dalīti), 
  • Maksājuma veids – Standarta

SEPA ietver šādas 28 Eiropas Savienības dalībvalstis: Apvienotā Karaliste, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, kā arī Islande, Lihtenšteina, Norvēģija un Šveice.

Zibmaksājumi

Tā kā Citadele atbalsta zibmaksājumu veikšanu, tad no sava X Infinite kartes konta varat veikt zibmaksājumu uz banku, kas arī atbalsta zibmaksājumus. Nauda tiks pārskaitīta dažu sekunžu laikā.

Zibmaksājumi - eiro pārskaitījumi 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā, ieskaitot svētku dienas. Saņēmēja kontā nauda būs jau pēc 10 sekundēm. Zibmaksājums ir maksājums EUR valūtā, kas tiek veikts uz banku, kura ir SEPA Inst shēmas dalībniece. Dalībnieku sarakstu var skatīt šeit.

Bezmaksas skaidras naudas izņemšana visā pasaulē

Līdz 2000 EUR bez komisijas maksas
Citadeles bankomātos Latvijā neierobežotu reižu skaitu
Citos bankomātos Latvijā un visā pasaulē neierobežotu reižu skaitu
Virs 2000 EUR – komisijas maksa
Citadeles bankomātos Latvijā 1% no summas
Citos bankomātos visā pasaulē 2% no summas (min. 3.50 EUR)

Komisijas maksas atlaide citu banku bankomātos attiecas tikai uz bankas Citadele noteiktajām komisijas maksām.

Ja Jūs izmantojat citu banku/organizāciju bankomātu, atcerieties pievērst uzmanību brīdinājumam bankomātu ekrānā!

Ja bankomāta ekrānā ir paziņojums par komisijas maksu, to piemēros tā banka/organizācija, kuras bankomātu Jūs izmantojat.

Ja izņemsiet naudu citā valūtā, maksa par valūtas konvertāciju būs saskaņā ar Cenrādi.