Digifirma

Digifirma ir bankas Citadele elektronisko norēķinu sistēma, kas ļauj veikt bankas operācijas no uzņēmuma biroja un ir īpaši piemērota vidēju un lielu uzņēmumu prasībām.

Izmantojot Digifirma, ir iespējams iegūt informāciju par kontu bilanci un veiktajiem darījumiem, veikt maksājumus, nosūtīt bankai skaidras naudas izmaksas pieprasījumus un citus rīkojumus, kā arī sarakstīties ar savu bankas operatoru.

Pieslēgšanās bankas serverim, izmantojot internetu, ir nepieciešama tikai sagatavoto dokumentu nosūtīšanai uz banku un aktuālās informācijas saņemšanai.

Galvenās Digifirma priekšrocības ir sekojošas:

  • Viegli apstrādāt lielu maksājumu apjomu: ir pieejami dažādi palīglīdzekļi un funkcijas, piemēram, banku SWIFT kodu katalogs ar meklēšanas funkciju, maksājumu saņēmēju reģistrs, maksājumu dokumentu automātiska numerācija, ievadīto datu automātiska pārbaude un vairāku maksājumu vienlaicīga parakstīšana.
  • Savietojamība ar uzņēmumu vadības sistēmām (UVS): iespējams importēt uzņēmumu vadības sistēmās sagatavotus maksājumus un eksportēt kontu pārskatus atbilstoši Latvijas Komercbanku asociācijas izstrādātajam Finansiālu datu apmaiņas vienotajam standartam (FiDAViSta).
    Informāciju par UVS, kurās realizēts interfeiss ar sistēmu Digifirma, var uzzināt sadaļā "Savietojamība ar uzņēmumu vadības sistēmām".
  • Elastīga vairāku līmeņu parakstu sistēma: iespējams noteikt vairāku līmeņu parakstu kategorijas, pielāgojot sistēmu uzņēmumā noteiktajai dokumentu apstiprināšanas kārtībai. Uzņēmums var pilnvarot neierobežotu skaitu darbinieku strādāt ar Digifirma, piešķirot tiem dažādas parakstu kategorijas atbilstoši darbinieku pilnvarām.
  • Ātrdarbība, stabilitāte un drošība: to nodrošina izmantotie progresīvie tehniskie risinājumi, tādi kā MySQL datu bāze, OpenSSL kriptogrāfija un QT programmēšanas valoda. Ir izveidota daudzpakāpju drošības sistēma, kas ietver lietotāju autorizācijas mehānismu, lietotāju tiesības, dokumentu parakstu pietiekamības nosacījumus, dokumentu elektronisko parakstīšanu ar lietotāja privāto atslēgu un datu šifrēšanu. Sīkāk par sistēmas drošību varat uzzināt sadaļā "Dokumentu parakstīšana un drošība".
  • Uzņēmumu grupas pārvaldība un kontrole: uzņēmumu grupas vadība var operatīvi iegūt informāciju par konsolidētajiem kontu atlikumiem un katra uzņēmuma veiktajiem darījumiem.
  • Ērts, mūsdienīgs un intuitīvi saprotams lietotāja interfeiss: lietotājam ir iespējams brīvi izvēlēties vienu no trīs interfeisa valodām (latviešu, krievu vai angļu), vienmēr lietotājam ir pieejama interaktīva palīdzība izvēlētajā valodā.

Lai uzsāktu sistēmas Digifirma lietošanu, nepieciešams noslēgt līgumu par Digifirma pieslēgšanu un apkalpošanu, līguma pielikumu par sistēmas lietotājiem, kā arī veikt sistēmas instalāciju. Detalizētāku informāciju par Digifirma pieslēgšanu, lūdzu, skatiet sadaļā "Kā pieslēgties?".

Digifirma bankas sertifikātu atjaunošana

Informācija klientiem, instrukcija

Sertifikāti

Digifirma versiju uzturēšana

Īss versiju izmaiņu apraksts Statuss Instalācija
5.9.6.
Release notes
Tiek uzturēta no 04/02/2014 Lietotāja rokasgrāmata
Instalācijas / atjaunināšanas instrukcija
Instalācija (.exe)

Demo versija

Jebkurš interesents var iepazīties un izmēģināt sistēmās Digifirma lietošanu, izmantojot demo versiju. Demo versijā iespējams izmantot visu sistēmas Digifirma piedāvāto funkcionalitāti, izņemot iespēju iesniegt bankā maksājumus izpildei.

Demo versiju nepieciešams uzinstalēt uz sava datora un izmanot šādu pieslēgšanās vārdu un paroli: