Interaktīvais palīgs

Norādi klienta tipu

Kļūsti par klientu

Kas jāzina pirms pieteikšanās 
Mobilās lietotnes pieteikuma soļi
Esmu pabeidzis pieteikumu, kas jādara tālāk?
 

Kas jāzina pirms pieteikšanās 
Ja vēl neesi mūsu klients, vari pievienoties mums, nenākot uz banku! Tagad pietiek ar mobilo lietotni – uztaisi “selfiju”, un karti bez maksas piegādāsim tev pa pastu.
Lai kļūtu par klientu, izmantojot Citadeles mobilo lietotni, tev jābūt:

 • pilngadīgam –  vismaz 18 gadus vecam
 • Latvijas Republikas izdotai pilsoņu vai nepilsoņu pasei vai personas apliecībai
 • telefona numuram, kas ir reģistrēts Latvijā;
 • patstāvīgās dzīvesvietas adresei Latvijā;
 • tikai vienai nodokļu rezidencei – arī Latvijā.

Ja kāds no augstāk minētajiem punktiem neizpildās, gaidīsim tevi jebkurā no mūsu bankas filiālēm (veic pierakstu šeit) , ņemot līdzi personas apliecinošu dokumentu. Ja neesi pilngadīgs, bet tev ir jau 7 gadi, pieteikties klātienē varēsi, ņemot līdzi vienu no vecākiem.
Pieteikuma aizpildīšana mobilajā lietotnē aizņem vidēji 7 minūtes.
Ņem vērā, ka, kļūstot par bankas klientu Citadeles mobilajā lietotnē, sākotnēji tavam kontam maksimālā ienākošo maksājumu kopsumma būs 3000 EUR mēnesī. Šo nosacījumu vari mainīt, ierodoties bankas filiālē.

Pietiekties  

Mobilās lietotnes pieteikuma soļi

Radās jautājumi par pieteikuma aizpildīšanu? Esam sagatavojuši tev nelielu aprakstu par mobilas lietotnes pieteikuma soļiem:

Lai uzsāktu izpildi, spied uz “Kļūt par bankas klientu” un iepazīsties ar pamatinformāciju.Pārliecinies, ka esi ievadījis korektu tālruņa numuru un e-pastu, jo turpmāk pieteikšanās procesā e-pasta un SMS veidā saņemsi svarīgu informāciju, kā arī nepieciešamības gadījumā mēs ar tevi sazināsimies. 

Adreses laukā norādi to adresi, uz kuru vēlies saņemt savu karti. Ņem vērā –  ja tu dzīvo ārpus pilsētas, izvēlies sadaļu “Novads”, šajā sadaļā varēsi norādīt novadu un pagastu.Solī Nr.4. tev ir iespēja izvelēties atbilstošāko karti – izšķirsti un apskati visus piedāvājumus.


     
Kad esi izvēlējies karti, apstiprini savu telefona numuru un izveido PIN kodu. Ņem vērā, ka šis PIN kods tev būs nepieciešams arī pēc tam, kad būsi kļuvis par klientu, lai pieslēgtos un veiktu maksājumus.Sniedz atbildes uz turpmākiem jautājumiem par sevi.Norādi, kāds būs tavs vidējais ienākošo maksājumu apjoms mēnesī. Ņem vērā, ka kļūstot par bankas klientu Citadeles mobilajā lietotnē, sākotnēji tavam kontam  maksimālā ienākošo maksājumu summa būs 3000 EUR. Šo nosacījumu vari mainīt, ierodoties bankas filiālē.
Nākamajā solī iepazīsties un apstiprini visus nepieciešamos noteikumus.

Atzīmē, kuru Latvijas Republikā izdoto personu apliecinošo dokumentu izmantosi. 

Atceries, ka vari izmantot tikai pilsoņu vai nepilsoņu eID karti vai pasi. 

Lai foto uzņemšana būtu veiksmīga un mēs varētu apstiprināt tavu pieteikumu, pārbaudi, vai dokuments nav bojāts un ir derīgs, kā arī pārliecinies, ka tavas ierīces kameras (gan priekšējā, gan aizmugurējā) ir tīras.
Tāpat parūpējies, lai  apgaismojums, kurā uzņemsi foto, ir pietiekami labs un neviens tevi netraucē. 

Uzņemot foto, ņem vērā pāris būtiskas lietas:

 • Izmanto dokumenta oriģinālu
 • Dokumentam ir jābūt pilnībā iekļautam attēlā
 • Pase jāfotografē pilnā atvērumā – arī pases augšējai lapai ir jābūt pilnībā redzamai 

Esmu pabeidzis pieteikumu, kas tālāk?

Pēc pabeigta pieteikuma banka ar tevi sazināsies, ja tas būs nepieciešams. Ja pieteikums būs veiksmīgs un papildu informācija nebūs nepieciešama, tuvākajā laikā saņemsi 3 īsziņas:

 • apsveikumu ar pievienošanos Citadeles klientu lokam
 • internetbankas pieslēgšanās vārdu
 • internetbankas paroli

Internetbankas autorizācijas datus noteikti saglabā, jo tie tev būs nepieciešami, ja gribēsi ieiet pilnajā versijā vai atjaunot MobileSCAN licenci jaunā mobilajā ierīcē. 
Tāpat nosutīsim tev e-pastu ar svarīgāko informāciju un internetbankā ievietosim ziņojumu. Uz šo ziņojumu atbildē lūgsim norādīt telefona paroles jautājumu un atbildi. To noteikti izdari, jo, ja tev radīsies jautājumi un vēlēsies ar mums sazināties telefoniski, mums būs nepieciešams veikt identifikāciju. Tajā uzdosim tevis norādīto jautājumu, un tev būs jānosauc atbilde. Bez šī jautājuma un atbildes telefoniski mēs nevarēsim pārliecināties, ka zvanītājs patiešām esi tu. 
Karti un PIN kodu saņemsi pa pastu uz norādīto adresi nedēļas laikā. 
Atceries, ka, kļūstot par bankas klientu Citadeles mobilajā lietotnē, sākotnēji tavam kontam maksimālā ienākošo maksājumu summa būs 3 000 EUR mēnesī. Šo nosacījumu vari mainīt, ierodoties bankas filiālē.

Ja tev ir "Atved savējo!" akcijas kods, vari to norādīt Mobilās lietotnes čatā pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas. Tāpat savu akcijas kodu vari nosaukt zvana laikā, kad mēs zvanīsim tev par aizpildīto kartes pieteikumu.

Biežāk uzdotie jautājumi par Kļūšanu par klientu mobilajā lietotnē.

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?