Internetbanka

Kā veikt Internetbankas maksājumu Krievijas rubļos?

Maksājums Krievijas rubļos uz jebkuru saņēmējbanku tiks izpildīts kā Starptautiskais maksājums, izmantojot Citadeles Krievijas rubļu korespondentbanku.

Lai izveidotu Krievijas rubļu maksājumu ir nepieciešams ieiet internetbankas sadaļā "Maksājumi" un izvēlēties "Jauns maksājums".

Atverot sadaļu "Jauns maksājums", pieprasītie ievades lauki būs tādi paši, kā SEPA maksājumam. Tiklīdz maksājuma uzdevumā tiks norādīts, ka maksājums tiks veikts Krievijas rubļos, atvērsies papildu lauki nepieciešamās informācijas ievadei.

Lai varētu veikt maksājumu, nepieciešams aizpildīt visus pieprasītos laukus. Obligātie lauki ir atzīmēti ar zvaigznīti. Atsevišķiem laukiem ir iestrādāti kontroles mehānismi, un neprecīzas informācijas gadījumā tev tiks uzrādīts brīdinājums. Šādā situācijā precizē informāciju un veic labojumus. Jāņem vērā, ka pieprasītā informācija maksājuma uzdevumā var atšķirties atkarībā no valsts, uz kuru tiek veikts maksājums. Skatīt paraugu maksājumam rubļos.

 

 

 

 

Speciālās prasības, noformējot maksājumus Krievijas rubļos vari apskatīt šeit

Pēc maksājuma informācijas norādīšanas, noformēto maksājumu nepieciešams parakstīt un nosūtīt izpildei. Uzklikšķini uz Tālāk un apstiprini maksājumu ar autorizācijas ierīci. Vienmēr vari pārliecināties par maksājuma izpildes statusu sadaļā Maksājumu vēsture. Ja ir nepieciešams, sadaļā Maksājumu vēsture var maksājuma uzdevumu saglabāt arī PDF formātā.

Pārskaitījumus uz maksājumu karti un budžeta maksājumus nav iespējams veikt.
 

Informāciju par maksājumu komisijas maksām vari apskatīt Cenrādī.

Ja nevari pieslēgties internetbankai aicinām ieskatīties sadaļā Traucējumi piekļūt internetbankai.

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?