Kļūsti par klientu

Pieteikuma soļi mobilajā lietotnē

Lai uzsāktu izpildi, spied uz “Kļūt par bankas klientu” un iepazīsties ar pamatinformāciju.Pārliecinies, ka esi ievadījis korektu tālruņa numuru un e-pastu, jo turpmāk pieteikšanās procesā e-pasta un SMS veidā saņemsi svarīgu informāciju, kā arī nepieciešamības gadījumā mēs ar tevi sazināsimies. 

Adreses laukā norādi to adresi, uz kuru vēlies saņemt savu karti. Ņem vērā –  ja tu dzīvo ārpus pilsētas, izvēlies sadaļu “Novads”, šajā sadaļā varēsi norādīt novadu un pagastu.Solī Nr.4. tev ir iespēja izvelēties atbilstošāko karti – izšķirsti un apskati visus piedāvājumus.


     
Kad esi izvēlējies karti, apstiprini savu telefona numuru un izveido PIN kodu. Ņem vērā, ka šis PIN kods tev būs nepieciešams arī pēc tam, kad būsi kļuvis par klientu, lai pieslēgtos un veiktu maksājumus.Sniedz atbildes uz turpmākiem jautājumiem par sevi.Norādi, kāds būs tavs vidējais ienākošo maksājumu apjoms mēnesī. Ņem vērā, ka kļūstot par bankas klientu Citadeles mobilajā lietotnē, sākotnēji tavam kontam  maksimālā ienākošo maksājumu summa būs 3000 EUR. Šo nosacījumu vari mainīt, ierodoties bankas filiālē.
Nākamajā solī iepazīsties un apstiprini visus nepieciešamos noteikumus.

Atzīmē, kuru Latvijas Republikā izdoto personu apliecinošo dokumentu izmantosi. 

Atceries, ka vari izmantot tikai pilsoņu vai nepilsoņu eID karti vai pasi. 

Lai foto uzņemšana būtu veiksmīga un mēs varētu apstiprināt tavu pieteikumu, pārbaudi, vai dokuments nav bojāts un ir derīgs, kā arī pārliecinies, ka tavas ierīces kameras (gan priekšējā, gan aizmugurējā) ir tīras.
Tāpat parūpējies, lai  apgaismojums, kurā uzņemsi foto, ir pietiekami labs un neviens tevi netraucē. 

Uzņemot foto, ņem vērā pāris būtiskas lietas:

  • Izmanto dokumenta oriģinālu;
  • Dokumentam ir jābūt pilnībā iekļautam attēlā;
  • Pase jāfotografē pilnā atvērumā – arī pases augšējai lapai ir jābūt pilnībā redzamai.

Esmu pabeidzis pieteikumu, kas jādara tālāk?

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?