COVID-19

Kā notiek video konsultācija ar bankas speciālistu?

Pēc sazvana, kurā pieteiksies video konsultācijai, saņemsi uzaicinājumu savā norādītajā e-pastā no Citadeles.

Apstiprini kalendārā saņemto uzaicinājumu – arī bankas darbiniekam būs pārliecība, ka esi gatavs tikties attālināti norunātajā laikā. Iepazīsties ar e-pastā nosūtītājām detaļām un ņem vērā norādīto laiku video konsultācijas norisei.

Kā rīkoties, lai pievienotos video konsultācijai attālināti?

Iesakām veltīt vismaz 5 minūtes pirms plānotās video konsultācijas, lai sagatavotos. Pievienoties video konsultācijai iespējams 4 vienkāršos soļos:

  1. Nepieciešams noklikšķināt e-pastā saņemtajā uzaicinājumā uz saites ar nosaukumu “Join Microsoft Teams Meeting” (Pievienoties sapulcei):


     
  2. Ja vēlēsies video konsultācijai pievienoties ar savu viedierīci, vispirms būs nepieciešams lejupielādēt Microsoft Teams aplikāciju (pieejama gan Android, gan iOS lietotājiem). Ja vēlēsies video konsultācijai pievienoties web pārlūkprogrammā savā datorā, lejupielādēt lietotni nav nepieciešams -  piedāvātajā ekrānā uzreiz klikšķini “Join on the WEB instead


     
  3. Noklikšķini uz “Joining as a guest” (Pievienoties kā viesim), papildu reģistrāciju neveicot. Ievadi savu vārdu un apstiprini savu dalību sapulcē.


     
  4. Pārliecinies, ka tehniskais aprīkojums (mikrofons un video kamera) ir ieslēgts, pirms pievienojies zvanam. Kad tas paveikts, nepieciešams noklikšķināt “Join now” (Pievienoties tagad), un būsi savienots ar mūsu konsultantu. Ņem vērā: ja iepriekš neesi lietojis Microsoft Teams savā datorā vai viedierīcē, būs nepieciešams apstiprināt aplikācijas piekļuvi mikrofonam un video kamerai.  

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?