ABLV/PNB bankas klientiem

Vai es varu saņemt naudu, neatverot kontu bankā Citadele, uz savu kontu citā bankā? Ja jā, kādā veidā?

Ja neesat bijis VSAA maksājumu saņēmējs AS “PNB Banka”, varat brīvi izvēlēties, kuras kredītiestādes vai finanšu iestādes kontā vēlēsieties saņemt valsts garantēto atlīdzību. Būtiski, lai norēķinu konts būtu atvērts uz Jūsu vārda. Šī konta numuru jānorāda bankai Citadele, piesakoties valsts garantētās atlīdzības saņemšanai.

Ja esat bijis VSAA maksājumu saņēmējs AS “PNB Banka”, Jums būs no 22.08.2019. jādodas uz jebkuru Citadeles filiāli, dokumentu parakstīšanai līdzi ņemot pasi vai ID karti. Jums tiks automātiski atvērts norēķinu konts bankā Citadele un ieskaitīta garantētā atlīdzība. Aicināsim Jūs rakstīt iesniegumu par naudas pārskaitīšanu citas bankas kontā. Tā tiks pārskaitīta pēc dokumentu apstrādes. Naudas pārskaitījums notiks tāpat kā jebkurš standarta eiro pārskaitījums uz citu banku.

Turpat Jums būs iespēja aizpildīt iesniegumu VSAA par turpmāko pabalstu/pensiju saņemšanu citas bankas kontā.

Ja esat VSAA maksājumu saņēmējs un Jums jau ir konts citā bankā, dodieties uz VSAA un paziņojiet viņiem savu jauno konta numuru, uz kuru turpmāk vēlēsieties saņemt maksājumus. Visi VSAA maksājumi, kuri nav izpildīti uz AS “PNB Banka”, tiks izpildīti 3 darba dienu laikā pēc tam, kad VSAA būs saņēmusi informāciju par jauno klienta konta numuru.

Jautājumu gadījumā zvaniet uz +371 67507020 vai rakstīt uz e-pastu konsultacijas@vsaa.gov.lv

Vai atradi atbildi uz savu jautājumu?