Jaunie projekti ārpus Rīgas

Jaunlazdu mājas

Jaunlazdu mājas ir mūsdienīga un draudzīga dzīvesvieta ģimenes dzīvei ārpus pilsētas. 10 jaunie māju projekti saskanīgi apvieno dabisko ainavu, klusumu un priežu meža svaigo gaisu ar galvaspilsētas sniegtajām iespējām rokas stiepiena attālumā. Patīkamai dzīves videi labiekārtota 3,5 ha teritorija ar zaļiem apstādījumiem, labiekārtotu teritoriju un plašu bērnu laukumu.

 • Jaunlazdu iela 12 , Ķekavas pag.

Pietiekt konsultāciju

Saliena Park Apartments

Saliena piedāvā elitāras dzīvojamās mājas modernā un sakārtotā vidē, kas atbilst visām mūsdienīga dzīvesstila prasībām. Dzīvokļu projekts, ko izstrādājuši respektabli arhitekti, veidots ar skatu uz apzaļumotajām teritorijām - mazstāvu ēkas ar lieliem logiem, plašām terasēm pirmajā stāvā un balkoniem - lieliski harmonizē ar apkārtējo vidi. Jaunais dzīvokļu projekts atrodas starp diviem skaistiem Salienas parkiem, veidojot mierpilnu vidi drošā un zaļā dzīvojamajā kompleksā netālu no galvaspilsētas.

 • Līvu iela, Piņķi, Babītes novads 

Pieteikt konsultāciju

Sky Garden

Sky Garden ir dzīvojamo māju komplekss ar pilnībā izveidotu infrastruktūru – pilsēta pilsētā, kas tiek attīstīts ievērojot visus zaļās būvniecības un apsaimniekošanas „GREEN RESIDENCE” principus. Šī projekta mērķis ir nodrošināt galveno cilvēka ikdienas vajadzību apmierināšanu vienā ergonomiskā, mūsdienīgā un mājīgi veidotā vidē.

 • Asaru prospekts 53, Asari, Jūrmala

Pieteikt konsultāciju

Ciemats Dailas

Mežiem un ezeriem bagātais Ādažu novads atrodas vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas robežas. Savukārt privātmāju ciemats DAILAS atrodas nepilnu 2 km attālumā no Ādažu centra. Ādaži ir prestiža un ģimenei izcili piemērota dzīvesvieta. 

 • Ādaži, Ādažu novads

Pieteikt konsultāciju

Ciemats Lapsas

Privātmāju ciemats LAPSAS atrodas Babītes novadā pusceļā starp Rīgu un Jūrmalu, Liepājas šosejas kreisajā pusē. Ciemats tiek attīstīts klusā un ainaviskā vietā mežu ielokā, vizuāli pārdomāts. Līdz Jūrmalai ir 10 minūšu brauciens, bet līdz Rīgas centram jābrauc vien 15 minūtes. Tieši tik, lai mājupceļā spētu pārslēgties no darbiem un pienākumiem uz nesteidzīgu dzīves baudīšanu.

 • Babīte, Babītes novads

Pieteikt konsultāciju

Ciemats Mežavēji

Jaunais privātās apbūves ciemats MEŽAVĒJI atrodas Mārupē, vienā no iecienītākajiem dzīvojamajiem rajoniem Pierīgā, kuru dzīves kvalitātes, skaisto apkārtnes ainavu, sakārtotās sociālās infrastruktūras, izglītības iestāžu, kultūras un sporta iespēju dēļ izvēlas arvien vairāk ģimeņu.

 • Mārupe, Mārupes novads

Pietiekt konsultāciju

Ciemats Jaunzemes

Jaunzemju iela, Salaspils

Jaunais ciemats JAUNZEMES Jaunzemju ielā Salaspilī atrodas skaistā un ērti piebraucamā vietā, kur saplūst pilsētas priekšrocības ar dabas klātbūtni. Īsta lauku idille, turklāt netālu atrodas autobusa pietura, dzelzceļa stacija, veikals “Maxima”, plašs un labiekārtots bērnu rotaļu laukums.

 • Salaspils

Pieteikt konsultāciju

Ciemats Ziedlejas

Piejūras ciemats ZIEDLEJAS Carnikavā atrodas pusstundas brauciena jeb 27 km attālumā no Rīgas centra. Dzīvot ZIEDLEJĀS ir īpaši, jo tuvumā ir jūra un gleznainā Gauja, pļavas, meži un ezeri. No jaunā ciemata ZIEDLEJAS viss sadzīvei nepieciešamais atrodas vien pāris minūšu gājiena attālumā.

 • Carnikava, Carnikavas novads

Pieteikt konsultāciju

Dubultu rezidence

Projektam ir labiekārtota un nožogota teritorija, iebraukšana teritorijā tikai ar atļaujām. Dzīvokļi ir ar ērtu un pārdomātu plānojumu. Projekts ir aprīkots ar videonovērošanas sistēmu, pilsētas ūdensapgādi, regulējamu gāzes apkuri, individuāliem skaitītājiem. Projektā ir gan pazemes, gan virszemes autostāvvieta.

 • Z. Meierovica prospekts 11, Jūrmala

Pieteikt projektu

IRIS Shampeteris Apartments

Tas ir unikāls dzīvojamo ēku komplekss, ar iežogotu apsargājamu teritoriju, kas izvietots ekoloģiski tīrā, zaļā un gleznainā Rīgas rajonā – Šampēterī, kas atrodas starp Latvijas galvaspilsētu Rīgu un vienu no skaistākajām kurortpilsētām Latvijā, Jūrmalu. Tie būs 72 moderni pilsētas dzīvokļi ar privātmājas priekšrocībām. Projekta autoru vēlme pietuvināt cilvēku dabai, ir radījusi vietu, kur baudīt dabas ainavas un arhitektūras harmoniju, justies komfortabli, droši un eleganti par pieejamu cenu. IRIS dzīvokļu dizains tiks veidots, balstoties uz jaunākajām stila tendencēm, mājīga un komfortabla mājokļa izveidei. Dzīvokli tiek pārdoti ar pilnu, kvalitatīvu apdari. Katrā dzīvoklī būs savs balkons, terase vai patio. Panorāmas tipa logi piešķirs plašumu un ļaus sajust dabas klātbūtni galvaspilsētā. Projekta pirmā ēka tiks nodota ekspluatācijā 2018. gada ceturtajā ceturksnī.

Pieteikt konsultāciju

Library House

Dzimtenes 13 iela, Jūrmala

Projekts paredzēts, lai apmierinātu visas vajadzības komfortablai dzīvei Jūrmalā, Rīgas jūras līča krastā. Projekta komanda ir strādājusi ilgu laiku pie projekta izstrādes, lai jaunajiem īpašniekiem būtu pieejams šis īpašums ar nākotnē izdevīgiem komunalajiem maksājumiem. Regulējama apkure, individuāls gāzes katls. Katrā dzīvoklī garderobe. Plaša, labiekārtota terase uz ēkas jumta mājas iedzīvotāju koplietošanai. Projekts atrodas klusā vietā, Jūrmalas pilsētā Asaros, pastaigas attālumā no pludmales un sabiedriskā transporta. Māja ir būvēta no videi draudzīgiem materiāliem, jaunākajām sistēmas tehnoloģijām. Pārdošanā tiek piedāvāti dzīvokļi ar dažādām platībām, ar balto apdari un ar pabeigto apdari. Projektā ir 2, 3 istabu dzīvokļi un ir iespēja apvienojot izveidot 4 istabu dzīvokļus. Ceļš līdz starptautiskajai lidostai Rīga aizņem 15 minūtes un līdz Rīgas centram 20 minūtes. Atrašanās vieta: Prestižā Jūrmala daļa, bakus bibliotēka, restorāni, veikali, dzelzceļa stacija.

Pieteikt konsultāciju

The Pearl

Mēs smēlāmies iedvesmu šī ezera krastā un radījām māju, kas saplūst ar apkārtējo dabas ainavu un turpina tās aprises. Organiskums, tīras arhitektūras līnijas un atvērtība gleznainajam ezeram – tādi ir bijuši kompleksa projektēšanas pamatprincipi.

 • „Čiekurkrasti”, Baltezers, Ādažu novads, Latvija

Pieteikt konsultāciju

Tuvidi

TUVIDI - jauns dzīvokļu projekts Baložos. Moderni un pārdomāti divu un trīs istabu dzīvokļi pāriem,  ģimenēm ar bērniem un visiem tiem, kas vēlas dzīvot tuvāk dabai un vienlaikus būt tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.   Projektā ietilpst divas blakus esošas dzīvokļu ēkas, kuras no ziemeļu puses ieskauj bagātīgs priežu mežs. 

 • Baloži

Pieteikt konsultāciju