Jaunie projekti Rīgas reģionos

Buciņu Rezidence

Dzīvokļi atrodas 12 dzīvokļu ēkā jaunuzceltā privātmāju ciematā Buciņi pie Rīgas pilsētas administratīvās robežas aptuveni 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas pilsētas centra un netālu no Juglas ezera.

Uzzini vairāk

Saliena

Saliena piedāvā elitāras dzīvojamās mājas modernā un sakārtotā vidē, kas atbilst visām mūsdienīga dzīvesstila prasībām.

Uzzini vairak

Sapņu terases

Jauns mūsdienīgs māju komplekss „Sapņu terases” sastāv no piecām četrstāvu un divām piecstāvu ēkām. Šobrīd pārdošanā tiek piedāvāti divi plaši divstāvu dzīvokļi un pieci ērti divistabu dzīvokļi. Dzīvokļu kopējā platība ir no 74 līdz 183 kv. m. Visi dzīvokļi ir ar pabeigtu pilnu iekšējo apdari. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar individuālu siltuma skaitītāju, kas ļaus Jums kontrolēt ikmēneša siltumenerģijas patēriņu. Iedzīvotāju ērtībai pie mājas atrodas bruģēta autostāvvieta, savukārt par drošību parūpēsies 24h videonovērošana un apsardze. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumiem, apstādījumiem un bruģētiem celiņiem.

Uzzini vairāk

Ciemats Dailas, Ādaži

Mežiem un ezeriem bagātais Ādažu novads atrodas vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas robežas. Savukārt privātmāju ciemats DAILAS atrodas nepilnu 2 km attālumā no Ādažu centra. Ādaži ir prestiža un ģimenei izcili piemērota dzīvesvieta. Kopumā DAILĀS plānots uzbūvēt 94 mājas, būvniecību veicot vairākās kārtās. Šobrīd uzsākta 2. kārtas infrastruktūras izbūve.

Uzzini vairāk

Ciemats Ziedlejas, Carnikava

Piejūras ciemats ZIEDLEJAS Carnikavā atrodas pusstundas brauciena jeb 27 km attālumā no Rīgas centra. Dzīvot ZIEDLEJĀS ir īpaši, jo tuvumā ir jūra un gleznainā Gauja, pļavas, meži un ezeri. No jaunā ciemata ZIEDLEJAS viss sadzīvei nepieciešamais atrodas vien pāris minūšu gājiena attālumā.

Uzzini vairāk

Krustkalni

Projekts „Krustkalni” ir veiksmīgas arhitektu biroja „Kubs” un Igaunijas-Norvēģijas celtniecības uzņēmuma „ECD Latvia” sadarbības rezultāts. Uzņēmumu augstais profesionalitātes līmenis un līdzīgais arhitektūras skatījums ļāvuši izveidot kvalitatīvu projektu.

Uzzini vairāk

Ciemats Lapsas, Babīte

Privātmāju ciemats LAPSAS atrodas Babītes novadā pusceļā starp Rīgu un Jūrmalu, Liepājas šosejas kreisajā pusē. Ciemats tiek attīstīts klusā un ainaviskā vietā mežu ielokā, vizuāli pārdomāts. Līdz Jūrmalai ir 10 minūšu brauciens, bet līdz Rīgas centram jābrauc vien 15 minūtes. Tieši tik, lai mājupceļā spētu pārslēgties no darbiem un pienākumiem uz nesteidzīgu dzīves baudīšanu.

Uzzini vairāk

Dubultu rezidence, Jūrmala

Daudzdzīvokļu komplekss „Dubultu rezidence" atrodas Rīgas jūras līča piekrastē, 50 metru attālumā no pludmales un 10 minūšu kājām iešanas attālumā no Jūrmalas pilsētas aktīvā centra, 25 minūšu braucienā līdz Rīgas centram. Projektam ir labiekārtota un nožogota teritorija, iebraukšana teritorijā tikai ar atļaujām. Dzīvokļi ir ar ērtu un pārdomātu plānojumu. Projekts ir aprīkots ar videonovērošanas sistēmu, pilsētas ūdensapgādi, regulējamu gāzes apkuri, individuāliem skaitītājiem. Projektā ir gan pazemes, gan virszemes autostāvvieta.

Uzzini vairāk

Ošu iela, Vimbukrogs

Ciemats atrodas netālu no Daugavas, tikai 20-30 min. braucienā no Rīgas pilsētas centra. Apkārtējā teritorija ir klusa un apzaļumota. Tuvumā atrodas visi nepieciešamākie infrastruktūras objekti un autobusa pietura. Mājokļi ir ar ērtu un praktisku plānojumu. Pirmajā stāvā plaša viesistaba apvienota ar virtuvi, sanmezgls un saimnieciskā telpa ar individuālu gāzes apkures katlu. Viesistabā ir paredzēta vieta kamīnam. Otrajā stāvā trīs guļamistabas, sanmezgls un divas terases. Bēniņus ir iespējams pārveidot par mansarda stāvu ar kopējo platību ~ 75 kv.m. Katrai māju sekcijai ir garāža (vienai vai divām automašīnām) ar automātiski paceļamiem vārtiem. Gāzes apkure, centralizēta ūdensapgāde (artēziskais urbums), pilsētas kanalizācija, elektroapgāde. Ekspluatācijā nodošanas datums: 2008. gads.

Uzzini vairāk

Sky Garden, Jūrmala

Sky Garden ir dzīvojamo māju komplekss ar pilnībā izveidotu infrastruktūru – pilsēta pilsētā, kas tiek attīstīts ievērojot visus zaļās būvniecības un apsaimniekošanas „GREEN RESIDENCE” principus. Šī projekta mērķis ir nodrošināt galveno cilvēka ikdienas vajadzību apmierināšanu vienā ergonomiskā, mūsdienīgā un mājīgi veidotā vidē.

Uzzini vairāk

Ciemats Mežavēji

Jaunais privātās apbūves ciemats MEŽAVĒJI atrodas Mārupē, vienā no iecienītākajiem dzīvojamajiem rajoniem Pierīgā, kuru dzīves kvalitātes, skaisto apkārtnes ainavu, sakārtotās sociālās infrastruktūras, izglītības iestāžu, kultūras un sporta iespēju dēļ izvēlas arvien vairāk ģimeņu.

Uzzini vairāk

Ciemats Jaunzemes

Jaunais ciemats JAUNZEMES Jaunzemju ielā Salaspilī atrodas skaistā un ērti piebraucamā vietā, kur saplūst pilsētas priekšrocības ar dabas klātbūtni. Īsta lauku idille, turklāt netālu atrodas autobusa pietura, dzelzceļa stacija, veikals “Maxima”, plašs un labiekārtots bērnu rotaļu laukums.

Uzzini vairāk

The Pearl, Baltezers

Mēs smēlāmies iedvesmu šī ezera krastā un radījām māju, kas saplūst ar apkārtējo dabas ainavu un turpina tās aprises. Organiskums, tīras arhitektūras līnijas un atvērtība gleznainajam ezeram – tādi ir bijuši kompleksa projektēšanas pamatprincipi.

Uzzini vairāk

Vēlies uzzināt vairāk?

Nāc uz bankas Citadele filiāli, zvani vai raksti

67010000