Jaunie projekti Rīgā

Lāčplēša iela 11

Elegantais un mūsdienīgais jaunais daudzdzīvokļu projekts ar gaišiem, plašiem un kvalitatīviem dzīvokļiem atrodas prestižajā Baznīcas un Lāčplēša ielas krustojumā - pašā Rīgas centrā. Skaistā ēka ir tieši blakus pilsētas labākajiem restorāniem, kafejnīcām, veikaliem un Rīgas arhitektūras pērlēm. Noslēpumainā un aktīvā Vecrīga, izsmalcinātais Klusais centrs ar skaistām jūgendstila ēkām, labiekārtotie pilsētas parki, augstākās klases restorāni, tirdzniecības centri un visi ikdienā nepieciešamie pakalpojumi - viss atrodas tepat līdzās. Jaunais projekts ir labs mūsdienu arhitektūras un dizaina piemērs, kas apvieno labākās vēsturiskās apbūves tradīcijas un jaunākās pilsētu attīstības tendences pasaulē. Dzīvokļi ir ar divām, trīs vai četrām istabām, modernu un plašu virtuvi, kas apvieno funkcionalitāti un mūsdienīgi izstrādātu dizainu.  Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari - ekoloģiskas koka grīdas, itāļu akmens masas flīzes un skaistas tapetes, augstas kvalitātes santehnika. Ēkā būs iebūvēts kluss un elegants lifts. Pazemes autostāvvieta un mantu glabātuves.

Pieteikt konsultāciju

Lāčplēša iela 13

Greznais sešstāvu nams Lāčplēša ielā 13 ar izbūvētu jumta stāvu ir celts 1900. gadā pēc eklektisma stila meistara, arhitekta Kārļa Johana Felsko projekta. Šis nams veido nozīmīgu Lāčplēša ielas kultūrvēsturiskās apbūves fragmentu un labi iekļaujas pilsētas ainavā. Ēka gadsimta laikā ir saglabājusi ielas fasādes kompozīciju ar ļoti greznu neorenesanses apdari, kuras visi elementi ir saudzīgi restaurēti un saglabāti. Ir atjaunotas gan ielas, gan pagalma fasādes, kāpņu telpas un greznās parādes ieejas. Fasādē pret Lāčplēša ielu tiks ierīkots nakts izgaismojums, kas ne tikai izcels fasādes krāšņumu, bet arī padarīs gaišāku šo Lāčplēša ielas posmu. Ēkas krāsojums ir veidots līdzīgi tā sākotnējai iecerei. Lai noteiktu ēkas vēsturisko krāsojumu, tika veikta gan sienu un cokola, gan arī logu un durvju krāsojuma izpēte, atsedzot un fiksējot dažādos krāsojuma slāņus. Ir veikta arī visu logu nomaiņa ar dubultajiem koka pakešu logiem, pilnīga kāpņu telpu renovācija — dekoratīvo kāpņu margu un kāpņu seguma atjaunošana, māksliniecisks apgaismojums (piegādātājs „Trentini”), dzīvokļiem tika uzstādītas jaunas koka durvis („Reaton” ražojums). Tiks izbūvēts jauns lifts (ražotājs „Kone”) un ierīkota videonovērošanas sistēma. Ēkā ir 28 dažādu platību dzīvokļi, pārsvarā no 36 līdz 128 m² platībā. Dzīvokļos renovācija netiek veikta, tie tiek pārdoti pašreizējā stāvoklī, ar iekšējo apdari, mēbelēm un visu dzīvokļa iekārtojumu. Ēkas pirmajā stāvā ir izveidotas komerctelpas: nelieli biroji un restorāns Lāčplēša ielas pusē. Nama pagalms veido vienotu pasāžu ar elegantajiem un mūsdienīgajiem daudzdzīvokļu blakus namiem „Club Central Residence”, kā arī skaisti restaurēto pagalma ēku, kurā tiks izveidots elitārs medicīnas centrs. Dzīvoklis renovētā namā pašā Rīgas centrā, prestižajā un pieprasītajā Baznīcas un Lāčplēša ielas kvartālā, būs lieliska investīcija ilgtermiņā!  

Pieteikt konsultāciju

IRIS Shampeteris Apartments

Apuzes iela 51A, Rīga

Tas ir unikāls dzīvojamo ēku komplekss, ar iežogotu apsargājamu teritoriju, kas izvietots ekoloģiski tīrā, zaļā un gleznainā Rīgas rajonā – Šampēterī, kas atrodas starp Latvijas galvaspilsētu Rīgu un vienu no skaistākajām kurortpilsētām Latvijā, Jūrmalu. Tie būs 72 moderni pilsētas dzīvokļi ar privātmājas priekšrocībām. Projekta autoru vēlme pietuvināt cilvēku dabai, ir radījusi vietu, kur baudīt dabas ainavas un arhitektūras harmoniju, justies komfortabli, droši un eleganti par pieejamu cenu. IRIS dzīvokļu dizains tiks veidots, balstoties uz jaunākajām stila tendencēm, mājīga un komfortabla mājokļa izveidei. Dzīvokli tiek pārdoti ar pilnu, kvalitatīvu apdari. Katrā dzīvoklī būs savs balkons, terase vai patio. Panorāmas tipa logi piešķirs plašumu un ļaus sajust dabas klātbūtni galvaspilsētā. Projekta pirmā ēka tiks nodota ekspluatācijā 2019. gada maijā. 

Pieteikt konsultāciju

Liepziedi

No ēkas augstākajiem stāviem uz apkārtni paveras neatkārtojams panorāmas skats. Lieliskā atrašanās vieta dabas tuvumā, rūpīgi plānotā teritorijas zaļā zona un labiekārtotie rotaļu laukumi padara “Liepziedus” piemērotus ģimenēm ar bērniem un ikvienam veselīga un sportiska dzīvesveida piekritējam. Vien pāris minūšu gājiena attālumā atrodas pilsētas sabiedriskā transporta pieturas, tostarp vilciena pietura “Mangaļi”, kas “Liepziedus” savieno ar pilsētas centru un pludmali gan Vecāķos, gan Saulkrastos. 

Pieteikt konsultāciju

Miera iela 105

Miera Residence atrodas tuvumā sazarotam transporta tīklam, dažiem lieliem iepirkšanās centriem, skolām, sporta un atpūtas kompleksiem, kā arī netālu no pilsētas zaļās oāzes Mežaparka un labiekārtotas pludmales Vecāķos.

Pieteikt konsultāciju

River Park

Raņķa dambis 9, Rīgā, atrodas skaistā vietā blakus Daugavai un Uzvaras parkam – vienas pieturas braucienā no Vecrīgas. Tikai minūtes gājiena attālumā plūst Mārupīte un Daugava, kā arī atrodas AB dambis. Tiešā sava mājokļa tuvumā Jūs varēsiet baudīt viesnīcas Radisson Blu Daugava piedāvātos SPA centra pakalpojumus un izmantot Latvijas Nacionālās bibliotēkas sniegtās iespējas. Kas vēl atrodas un ko darīt dažu minūšu gājienā no Jūsu dzīvokļa? Bērniem - rotaļu laukums, plašs parks ar pastaigu vietām, bērnudārzs. Jauniešiem un aktīvās atpūtas cienītājiem - Rīgas veloceliņu krustpunkts, Zelta boulinga centrs, sporta stadions. Vasarā iespēja burāt, ziemā slēpot distanču slēpošanas trasē, kā arī makšķerēt visu gadu. Kas var būt labāks par šo vietu?

Pieteikt konsultāciju

Sapieru iela 3B

Dzīvokļu komplekss „P17“ Sapieru ielā 3B sastāv no 3 saistītiem korpusiem, kuros pieejami lifti. Liela uzmanība pievērsta ēkas kvalitātei, izmantojot kvalitatīvus būvniecības un apdares materiālus. Dzīvokļiem ir laba skaņas izolācija. Dzīvokļi ir ar pilnu apdari iekšējo apdari, uzstādītu santehniku. Teicama infrastruktūra,netālu atrodas sabiedriskā transporta pieturas, veikali, skolas, bērnu dārzi, TC Domina.

Pieteikt konsultāciju

Silmaču Nami

Dzīvokļu komplekss Silmaču ielā 1 ir mūsdienu prasībām atbilstošs mājokļa risinājums. Lieliska infrastruktūra, ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota ēka, pārdomāts dzīvokļu plānojums, profesionāla apsaimniekošana un vides pieejamība ir tikai daži no iemesliem, lai savu mājokli izvēlētos tieši šeit.

Pieteikt konsultāciju

Akācijas

Akāciju iela, Rīga

Mājas, kur veidojas atmiņas, sapņi un iedvesma. Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju komplekss Akācijas atrodas Imantā, Akāciju ielā. Projektā ir četras deviņstāvu dzīvojamās mājas, kurās izvietoti 216 dzīvokļi ar vienu, divām un trim guļamistabām. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām. Ērtākai saimniekošanai, pagrabstāvā katram dzīvoklim ir izvietotas noliktavas telpas. Dzīvojamā kompleksa labiekārtotajā teritorijā  atradīsies rotaļu laukums, autostāvvietas, velo novietnes un zaļš pagalms.

 • Nodots ekspluatācijā 2019.gadā

Pieteikt konsultāciju

Anniņmuižas bulvāris 11, Rīga

Unikāls dzīvojamais nams priežu ielokā Anniņmuižas parkā Imantā. Ēka projektēta kā rindu mājas sekciju un dzīvokļu apvienojums. Ēkā ir 7 mājokļi, cenā ir iekļautas auto novietnes. Šis projekts atbilst prasīga rīdzinieka vēlmēm dzīvot zaļi, bet ar pieejamu pilsētas infrastruktūru, būt neatkarīgam no kaimiņiem, kā savrupmājā, bet ar minimālam rūpēm par saimniecību.

Piesakies konsultācijai

Biķerziedi

Jaunais komplekss "Biķerziedi" ir nozīmīgs ne vien ar to, ka tas novietots Rīgas stratēģiski izdevīgā vietā Teikā, ar teicamu sabiedrisko transportu un dzīvošanai nepieciešamo infrastruktūru apkārt, bet arī tāpēc, ka tas atrodas vienā no Rīgas vēsturiski viszaļākajiem rajoniem.

 • Ir uzsākta kompleksa “Biķerziedi” 6. mājas būvniecība, kas būs noslēdzošā kārta šajā projektā

Pieteikt konsultāciju

Bišumuiža

Premium klases projekta "Bišumuiža" otrā un trešā kārta aptver astoņas projekta ēkas ar 112 jauniem, skaistiem dzīvokļiem ar pilnu, augstas kvalitātes apdari. Projekts atrodas ainaviskā vietā Pārdaugavā, blakus mežam, tikai 10 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Iegādājoties dzīvokli Bišumuižā Jūs izbaudīsiet mazstāvu apbūves priekšrocības – katrā ēkā ir tikai 14 dzīvokļi, no kuriem liftu ikdienā izmanto 10 dzīvokļi. Ēku konstruktīvie elementi, kvalitatīvi trīskāršā stiklojuma logi, apvienojumā ar ekonomisku gāzes apkures sistēmu un siltuma skaitītājiem, nodrošina lielisku energoefektivitāti un skaņas izolāciju. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar plašu (8-10 kv.m.) balkonu un ozolkoka parketa grīdas segumu. Četristabu dzīvokļiem papildus balkonam ir gandrīz 30 kv.m. plaša terase. Griestu augstums dzīvokļos sasniedz 2.80 – 4.20 m. Projekta attīstītājs EfTEN Capital īpašu vērību ir pievērsis arī piemājas autostāvvietām. Pircējiem varam piedāvāt divas autostāvvietas.

 • Projekts nodots ekspluatācijā.

Pieteikt konsultāciju

Dreilinga mājas Trend

Piedāvāsim funkcionāli pārdomāta plānojuma 2 un 3 istabu dzīvokļi, ar balkonu uz kura katrs varēs izveidot savu ziedu vai garšaugu dārziņu. Telpās būs atsevišķi regulējami radiatori, kuros jūs varēsiet uzstādīt sev vēlamo temperatūru. Katram dzīvoklim būs pieejama īpaša mantu glabātuve, kur varēsiet novietot velosipēdu, mašīnas riepas, bērnu ratiņus vai ceļotāji varēs novietot savus izbraucienu koferus. Visapkārt mājām būs daudz zaļās zonas, kamēr bērni varēs rotaļāties turpat blakus esošajos bērnu laukumiņos, tikmēr vacāki varēs baudīt patīkamu vakara skrējienu pa gājēju celiņu, kurš vīsies cauri mājām visa projekta garumā. Kas attiecas uz dzīvokļu apdares materiāliem un santehniku, mūsu dizaineri un arhitekti būs īpaši piemeklējuši vairākus kolekciju variantus, izstrādājot tās līdz pašām detaļām, lai jūs varētu iekārtot savu dzīvokli atbilstoši savām iecerēm un velmēm. Pirmā stāva dzīvokļos būs piemājas dārziņi, kas savā starpā tiks atdalīti ar vizuāli pievilcīgiem apstādījumiem.

 • Projekta  nodošana ekspluatācijā plānota 2019.gada beigās

Pieteikt konsultāciju

Dzirciema nams

YIT jauno mājokļu projekts “Dzirciema nams” atradīsies vienā no šarmantākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem – Dzirciemā, Pārdaugavā, salīdzinoši klusajā Eiženijas ielā, taču pavisam netālu atrodas rosīgā Dzirciema iela ar pilsētas sajūtu un iespējam. Ēku veidos četru un piecu stāvu korpusi, kopumā izvietoti 74 dzīvokļi, piedāvājumā divu, trīs, četru istabu mājokļi.

 • Ēka atrodas būvniecības stadijā
 • Nodošana ekspluatācijā paredzēta 2019.gada pavasarī

Pieteikt konsultāciju

Doles mājas

Abas Doles mājas zemes gabalā novietotas, īpašu uzmanību pievēršot tam, lai visos dzīvokļos būtu pietiekami daudz saules gaismas. Dzīvokļu logi vērsti vai nu uz austrumiem, vai rietumiem. Katram dzīvoklim paredzēts balkons, kas piešķir mājīgu un omulīgu noskaņu gan mājai, gan katram dzīvoklim atsevišķi. Pirmā stāva dzīvokļu balkonus paredzēts iestiklot, dodot iespēju tur iekārtot ērtu un praktisku atpūtas zonu, kas būs izmantojama ne tikai vasarā un labos laikapstākļos.

Pieteikt konsultāciju

Filozofu Rezidence

Raņķa dambis 34, Rīga

Filozofu Rezidence atrodas labiekārtotā 4200 kvadrātmetru plašā teritorija. Projektā ir 115 dzīvokļi, 2 dzīvokļu ēkas (22 stāvu un 23 stāvu), ko savieno pazemes stāvvieta 121 automobiļiem. Filozofu rezidence - tas ir vienreizēji skati no panorāmu logiem, balkoniem un terasēm uz Daugavu, Vecrīgu un zaļo Ķīpsalu; ērts projekta izvietojums - pilsētas centrā, un tajā pašā laikā nost no steigas un trokšņiem; mūsdienīga intelektuāla arhitektūra; unikāls ieejas un halles interjers; augstākās prasības būvniecības un apdares kvalitātei, enerģijas un siltuma taupīšanas sistēmām; projekts ar vārdu un filozofiju, ar kuru Jūs varēsiet lepoties, kā arī ienesīgs ieguldījums - augstākās klases "premium" kvalitāte par vidējā tirgus projekta cenu (no 1900 EUR/m2).

Pieteikt konsultāciju

Hausmaņa terases

Stirnu iela 20, Rīga

Jaunais projekts pārsteigs ar rūpēm par ģimeniskumu un labām kaimiņu attiecībām - vienā no ēkām būs labiekārtota jumta terase, apzaļumotajā pagalmā plānoti divi bērnu rotaļu laukumi, teritorijā tiks iekārtotas grila un atpūtas vietas. Unikāls arhitektonisks risinājums būs grīdā iestrādātā apkures sistēma, kas ļaus iztikt bez radiatoriem un ierīkot panorāmas logus līdz pat grīdai. Mājvietai plašumu sniegs augstie griesti un lielie balkoni. Rūpīgi pārdomāts dzīvokļu plānojums atbilst mūsdienu dzīves tempa prasībām. Projekta būvniecība tika uzsākta 2018.gada pavasarī.

 • Balkons
 • Noliktavas telpas
 • Jumta terase 

Pieteikt konsultāciju

HOFT

Strēlnieku 5, Rīga

Projekts HOFT atrodas labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 1212 m2. Projektam ir divas dzīvojamas daudzdzīvokļu mājas ar 7 stāviem, kuri ir savienoti ar pazemes autostāvvietu ar 23 vietām. Ēka Strēlnieku ielā – rekonstruējamais arhitektūras piemineklis ar piebūvētiem diviem stāviem. Ēka pagalmā – jauna ēka. Projektā ir 42 dzīvokļi, dzīvokļu platības: no 76 m2 līdz 232 m2, ar apvienošanas iespēju. Visiem dzīvokļiem ir balkoni, kuru platība ne mazāk par 1,80 m, lieli gaiši logi un logi līdz grīdai ar grezniem skatiem uz pagalmu un kokiem. Griestu augstums 2,90 m, jumta stāvos – 3,00 metri. Projektējot HOFT, tika veidoti parametri, kuri pārsniedz Eiropas Savienības noteiktus būvniecības normatīvus un atbilst paaugstinātām drošuma un komforta prasībām, kas ļauj attiecināt projektu pie Premium klases projektiem.

Pieteikt konsultāciju

Krasta Kvartāls Trend 

Šī būs atbilstošākā mājvieta visiem pilsētnieku dzīvesstila mīļotājiem, kuri novērtē iespēju labi pavadīt brīvo laiku, kā arī ērti un ātri nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Tuvāko gadu laikā pašlaik nedaudz aizmirstais un neievērojamais kvartāls starp Kojusalas, Maskavas ielu, Krīdenera dambi un Grēdu ielu tiks izveidots par modernu un pievilcīgu dzīvesvietu vairāk kā tūkstotim rīdzinieku. Jau 2018. gadā uz vairāk kā trīs hektārus lielā zemes gabala blakus atpūtas centram LIDO tiks uzsākta jaunā projekta būvniecība. To paredzēts realizēt vairākās kārtās, piedāvājot pircējiem izvēlēties platības, plānojuma, apdares līmeņa un cenas ziņā sev atbilstošāko mājokli. Norobežotajā teritorijā, kas tiks aprīkota ar modernu videonovērošanas sistēmu, plānots uzbūvēt sešas deviņstāvu ēkas ar 500 dzīvokļiem kā arī apzaļumot un labiekārtot plašo teritoriju ap mājām. No augšējo stāvu dzīvokļiem jebkurā gadalaikā pavērsies lielisks skats uz Daugavu un pilsētu.

Pieteikt konsultāciju

Imantas Ozoli

Imantas Ozoli ir mūsdienīgu daudzdzīvokļu māju projekts Imantā, Jūrmalas gatvē 82 k-1. Abās mājās kopā izvietoti 216 individuālām prasībām piemēroti dzīvokļi – ar vienu, divām un trīs guļamistabām, kā arī studijas tipa. To projektēšanā ņemtas vērā aktuālās pircēju vajadzības un plašais plānojumu klāsts papildināts ar mūsdienīgiem risinājumiem.

Pieteikt konsultāciju

Jaunā Teika

Jaunā Teika tuvāko piecu gadu laikā papildinās rajonu ar jaunām telpām dzīvošanai un darbam. Teju 35 000 m2 tiks izbūvēti 500 dzīvokļi ar vienu, divām, trim un četrām istabām. Ērti, gaiši un klusi 35 līdz 115m2 dzīvokļi ar panorāmas logiem un katram savu balkonu. Turpat blakus 55 000 m2 atvēlēti birojiem, restorānam, sporta klubam, veikaliem un dažādu servisu sniedzējiem. 

Pieteikt konsultāciju

Kalnciema kvartāla rezidences

Kalnciema kvartāla rezidences veido trīs 4 stāvus augstas dzīvojamās ēkas. Gan koplietošanas telpu, gan dzīvokļu plānojumā un iekārtojumā galvenais ir ērtība apvienota ar dizainu. Dzīvokļus īpašus padara to unikālais interjers, ko veidojuši Latvijas interjera dizaineri, katrs ieliekot savu vīziju par pilsētas dzīvi. Lai apkaimes sajūtu izbaudītu agros rītos un vēlos vakaros, piemājas teritorija ir labiekārtota un apzaļumota. Ērta kā automašīnu īpašniekiem, tā velobraucējiem un kājāmgājējiem. Pagalmā ierīkotas apzaļumotas atpūtas zonas un bērnu rotaļu laukums. Ir pieejama slēdzama telpa velosipēdu un bērnu ratiņu novietošanai un iekšpagalms, ko norobežo sēta, tādēļ piekļūt tam var tikai ēkas iedzīvotāji. Automašīnu īpašniekiem KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences iekšpagalma teritorijā pieejamas atklātās virszemes auto novietnes par papildus samaksu.

Pieteikt konsultāciju

LOFT&ROSEGOLD

Strēlnieku iela 8, Rīga

Lofts&Rosegold – dzīvojamais kvartāls, kur dzīves stils nosaka visu, kur forma spilgti atspoguļo saturu. Lofts & Rosegold projekts atrodas 3955 kvadrātmetru labiekārtotā teritorijā. Projekts sastāv no jaunas 7-stāvu daudzdzīvokļu ēkas un arhitektūras pieminekļa četrstāvu ēkas, kas apvienotas ar stikla galeriju. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi, sākot no 50,2 m2 līdz 171,4 m2, kas atrodas no 2. līdz 7. stāvam. Griestu augstums 2,96 m, 7. Stāvā - 3,00 m. Ēkas pirmajā stāvā atrodas komerclatības. Četrstāvu ēku var izmantot komerciālām platībām vai sadalīt LOFT dzīvokļos.

Pieteikt konsultāciju

Magdelēnas kvartāls

Labākajā Rīgas rajonā, klusajā centrā, starp Antonijas, Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielu top Magdelēnas kvartāls - pilnīgi jauna veida dzīves un darba telpa, kur darīts viss, lai iemītnieki justos labi. Pirmajā kārtā tapušas divas sešstāvu ēkas ar 116 dzīvokļiem, kuru platība ir no 46 m2 līdz 130 m2, un septiņām unikālām Live-Work telpām. Dzīvokļiem ir lieli logi, kas lielākoties vērsti uz ēkas abām pusēm. 2,95m augstie griesti ļauj telpām elpot, savukārt ēkas saulainajā dienvidu pusē ir lieli balkoni un plašas terases. Starp mājām labiekārtots plašs dārzs, zem kura atrodas slēgta autostāvvieta 73 automašīnām, kā arī noliktavu telpas dzīvokļu īpašniekiem. 2017. gadā Magdelēnas kvartāla pirmo dzīvojamo ēku projekts tika apbalvots kā “Labākais komercobjekts” nominācijā “Ilgtspējīgākais projekts Latvijā 2017”. 2019.gadā pirmās ēkas ieguva 1.vietu konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2018” nominācijā “Jauna dzīvojamā ēka” un 1.vietu konkursā “Gada labākā būve Latvijā 2018” nominācijā “Dzīvojamā jaunbūve”.

Pieteikt konsultāciju

Midtown apartments

Projekts Hospitāļu ielā 39 atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, kvartālā starp Kareivju, Hospitāļu un Ierēdņu ielām. Klusais un prestižais kvartāls atrodas pastaigas attālumā no pilsētas aktīvā centra un Vecrīgas kafejnīcām, restorāniem, teātra un kino. Plānots uzbūvēt vienu sešu stāvu dzīvojamo māju ar kopējo dzīvokļu skaitu 67. Jaunajā projektā paredzēti mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli vienu, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar platību sākot no 35 kv. m. līdz 103 kv. m.

Pieteikt konsultāciju

Priedes

Ēku komplekss atrodas Pupuķu ielā 5, 7, 9,11 (bij. Gulbju ielā 68), Pierīgā priežu meža ielokā.  Klusa un mierīga apkārtne. Projekts izvietots stratēģiski ērtā un nozīmīgā vietā, ērti sasniedzams gan no Rīgas centra pār Dienvidu tiltu,  Ziepniekkalna vai Ķekavas puses. Netālu no kompleksa atrašanās vietas ir pieejami tādi infrastruktūras objekti kā - lielveikals A7,  Veselības centra 4 filiāle, SEB bankas centrālais birojs un citi nozīmīgi objekti. Daugavas otrā krastā tirdzniecības centrs „Azur”, pavisam tuvā nākotnē arī tirdzniecības parks "Akropolis”. Kopumā projekta ietvaros paredzēts uzbūvēt četras 5-stāvu ēkas.  Mājokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.  Dzīvokļu īpašniekiem būs iespējams iegādāties virszemes un pazemes autostāvvietas par papildus samaksu.

 • Dzīvokļi pārdošanā trīs mājās
 • Ceturtās mājas būvniecību plānots pabeigt 2018. gada martā

Pieteikt konsultāciju

Pūces iela 19

Pūces ielā 19, Rīga

Jauno projektu Pūces ielā 19 veido 5 stāvus augsta dzīvojamā ēka ar 65 dzīvokļiem. Tiks piedāvāti pārdomāta plānojuma un platības 1, 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi, par plašam klientu lokam pieejamām cenām. Jauno mājas iemītnieku labsajūtai, katrā dzīvoklī būs izplānots balkons un individuāla noliktavas telpa mājas pagrabstāvā, kur novietot ikdienā neizmantotās mantas, lai atbrīvotu telpu dzīvojamā zonā. Iedzīvotāju ērtībām ēkas 1. stāvā paredzēta speciāla telpa bērnu ratiņu un riteņu novietošanai. Pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem būs iespēja izbaudīt privātā dārziņa burvību. Piemājas teritorija tiks labiekārtota ar piknika zonu - lapenīti, 2 bērnu rotaļu laukumiem, kuri tiks pielāgoti dažādām vecuma grupām un atpūtas zonām ar soliņiem. Zonas tiks atdalītas ar vizuāli izteiksmīgiem un mūsdienīgiem apstādījumu risinājumiem. Pagalmā paredzēta vieta virszemes autostāvvietām, kā arī tiks piedāvātas dažas virszemes autostāvvietas zem nojumes. Projekta būvniecība tiks uzsākta 2018. gada nogalē.

Pieteikt konsultāciju

River Breeze Residence

Nav tādas vietas kā River Breeze Residence. Tā ir unikāla mājvieta cilvēkiem, kuri augstu novērtē kvalitāti, izbauda modernu arhitektūru un pārdomātu zaļu dzīvojamo vidi vislabākajā atrašanās vietā - pašā Rīgas sirdī.   River Breeze Residence Klīversalā ir patiešām neatkārtojams elements pilsētas siluetā, kas atrodas Daugavas krastā. Augstas klases dzīvokļi piedāvā skatu uz Vecrīgas panorāmu un tās torņiem. Atrodoties pašā Rīgas sirdī, reizē radot sajūtu, ka esat klusā un zaļā dārzu pilsētā. Pieejama pazemes autostāvvieta divos stāvos un diennakts durvju apsardze. Visiem 47 dzīvokļiem ir plašas terases, no vairākuma paveras elpu aizraujošs skats uz Daugavu. Blakus teritorijā atrodas Sajūtu dārzs, skaista zaļa zona, kuru projektējusi Helēna Gūtmane.

 • Godalgota arhitektūra
 • Augstas kvalitātes interjera materiāli no pasaules klases ražotājiem

Piesakies konsultācijai

Riverstone Residence

Ķīpsalā top dzīvojamo māju komplekss, kuru veidos sešas ēkas. 2015. gadā tika uzsākta pirmās trīsstāvu mājas būvniecība ar 10 dzīvokļiem tajā, ēka nodota ekspluatācijā 2017. gada jūnijā. Jaunajā projektā pieejami mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli divu, trīs , četru un piecu istabu dzīvokļi ar platību sākot no 56.1 m2 līdz 143.6 m2 ar lielām terasēm vai balkoniem. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar baltu vai pilnu apdari.

Pieteikt konsultāciju

Skanstes parks

Jūsu jaunais dzīvoklis būs moderns un komfortabls mājoklis, kas atrodas vienā no Rīgas perspektīvākajiem jaunajiem rajoniem. Tā apkārtnē tikai dažu minūšu attālumā atrodas viss nepieciešamais: skolas un bērnudārzi, lielveikali, sporta centrs, medicīnas iestādes un skaistumkopšanas saloni, kafejnīcas un restorāni, kā arī sabiedriskais transports, kas nodrošina ātru un ērtu nokļūšana pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā.

Pieteikt konsultāciju

Trebū home

Trebū HOME ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo. Projektā izmantoti moderni tehniskie risinājumi, lai sniegtu iedzīvotājiem klasiskās mājokļa vērtības - komfortu, energoefektivitāti un drošu vidi. Īpašas rūpes veltītas Trebū HOME ainavas dizainam - plašā teritorija tiks labi izgaismota un labiekārtota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un bērnu rotaļlaukumiem,  kā arī bagātīgi apzaļumota ar kokiem un ziedošiem augiem.

Pieteikt konsultāciju

Zasulauka iela

Zasulauka iela 13, Rīga

Jauno projektu Zasulauka ielā 13 veido piecus stāvus augsta dzīvojamā ēka ar 45 dzīvokļiem. Šajā privātmāju un zaļas vides ieskautajā dzīvojamā namā tiks piedāvāti pārdomāta plānojuma un platības 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi, par plašam klientu lokam pieejamām cenām. Jauno mājas iemītnieku ērtībām un labsajūtai, katram dzīvoklim būs balkons un individuāla noliktavas telpa mājas pagrabstāvā. Piemājas teritorija tiks labiekārtota un apzaļumota. Mājas iedzīvotāju ērtībām ir paredzēta speciāla telpa bērnu ratiņu, riteņu un tml. novietošanai ēkas 1.stāvā. Pagalmā paredzēta arī vieta virszemes autostāvvietām. Tās atradīsies zemāk nekā ēka un atpūtas zonas, un no pārējās teritorijas tiks atdalītas ar koku joslu. No ielas un kaimiņu mājām projektu un tā plašo teritoriju norobežos zaļš dzīvžogs. Projekta būvniecība tika uzsākta 2018.gada pavasarī.

Pieteikt konsultāciju

Alfrēda

Divu soļu attālumā no Rīgas vēsturiskā centra atrodas viens no UNESCO pasaules mantojuma objektiem,  kurš ar saudzīgiem ēku restaurācijas paņēmieniem ir pārvērsts par luksusa klases kluba tipa dzīvojamo māju. Grezni, ar kamīniem un balkoniņiem rotāti brīvā plānojuma apartamenti jau gaida savus īpašniekus. "Alfreda" ēku iekļaujošajās ielās un kvartālos ir atrodami daudz un dažādi veikali, restorāni, skaistumkopšanas saloni, sporta, tirdzniecības un izklaides centri.

Pieteikt konsultāciju

Club Central Residence

Elegantā un mūsdienīgā Club Central Residence ēka atrodas Rīgas centrā, mazajā un klusajā Baznīcas ielā. Noslēpumainā un aktīvā Vecrīga, izsmalcinātais Klusais centrs ar skaistām jūgendstila pērlēm, labiekārtotie pilsētas parki, augstākās klases restorāni, jaunais tirdzniecības centrs Galleria Riga un visi ikdienā nepieciešamie pakalpojumi - viss atrodas tepat līdzās.

Pieteikt konsultāciju

Ezerparka Nami

Projekts ir daļa no plašās 24 ha teritorijas apbūves plāna, kas paredz jauna Rīgas mikrorajona – „Pilsētas pilsētā” – attīstību un izbūvi. Projekta unikālā priekšrocība ir sakārtota un inovatīva apbūve, kas veidosies ap dzīvojamo kompleksu tuvāko gadu laikā, tai skaitā jaunā pilsētas publiskā parka „Lūcijas Dārzs” izveidošana un unikālas kanālu sistēmas iekārtošana projekta teritorijā, pārdomātas transporta kustības shēmas un ērtu piebraucamo ceļu tīklu izveide. Tā ir iespēja izvēlēties mājokli topošajā jaunajā Rīgas mikrorajonā un aktīvi piedalīties tā attīstībā.

Pieteikt konsultāciju

Felicity Apartments

Projekta īpašā priekšrocība ir privātie dārzi pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem. Nama romantiskais pagalms – vēsturiskā Upīša pasāžas gājēju iela – ir labiekārtota, apgaismota un apzaļumota. Ēkā ir diennakts apsardze, videonovērošana, inovatīvs rotaļu laukums bērniem.

Pieteikt konsultāciju

Gaiļezera nami

Jūsu jaunais dzīvoklis būs moderns un komfortabls mājoklis, kas atrodas vienā no Rīgas rajoniem. Tā apkārtnē tikai dažu minūšu attālumā atrodas viss nepieciešamais: skolas un bērnudārzi, lielveikali, medicīnas iestādes un nenovērtējamais dabas tuvums.

Pieteikt konsultāciju

Ģipša fabrika

Apartamentu komplekss „Ģipša Fabrika” atrodas ekskluzīvā vietā Rīgā - Ķīpsalā, pašā Daugavas upes krastā. Projektā ar iekšējo dārzu ietilpst 58 elites klases dzīvokļi un 4 ekskluzīvas villas, slēgta pazemes autostāvieta un noliktavas telpas. No dzīvokļa logiem paveras lielisks skats uz Vecrīgas torņiem, Valsts prezidenta pili un ostā ienākošajiem kuģiem. Pie projekta izbūvēta privāta jahtu un kuteru piestātne. Iedzīvotāju ērtībai un drošībai – slēgta teritorija, konsjerža serviss, diennakts apsardze, videonovērošana.

Pieteikt konsultāciju

Katoļu

Sešu stāvu māja atrodas pašā ērtākajā Maskavas priekšpilsētas daļā, tikai divu kvartālu attālumā no Lāčplēša ielas, kas ļauj ērti un ātri nokļūt gan pilsētas centrā, gan uz Salu tilta. Braucot ar sabiedrisko transportu, tikai 2 pieturas līdz Centrālajai stacijai, bet, ja vēlaties doties nesteidzīgā pastaigā, tad ceļš līdz stacijai aizņems vien 10 minūtes. Blakus atrodas divi lieli parki - „Klusais dārzs” un „Miera parks”, kā arī divi dievnami.

Pieteikt konsultāciju

Z-Towers

Daudzfunkcionālais komplekss Z-Towers atrodas Rīgā, Daugavas kreisajā krastā uzreiz aiz Vanšu tilta. Projekta izvietojums tiešām ir unikāls: Vecrīgā var nokļūt 5-10 minūtēs pastaigājoties, lidosta atrodas 10 minūšu braucienā, bet Latvijas pērle un Baltijas lielākā kūrortpilsēta Jūrmala – 20 minūšu braucienā ar automašīnu. Kopējais apartamentu skaits abos torņos ir 336. North Tower tiks piedāvāti 199 apartamenti no 4. līdz 30. stāvam platībā no 35 līdz 302 kvadrātmetriem. Premium klases iekšējā apdare (ar iebūvētu virtuvi) paredzēta apartamentiem no 4. līdz 18. stāvam. South Tower tiks piedāvāti A klases biroji no 4. līdz 13. stāvam, sākot no 14. stāva, izvietosies apartamenti platībā no 65 līdz 190 kvadrātmetriem, un pēdējā stāvā būs penthauss ar plānojumu līdz pat 900 kvadrātmetriem.

Pieteikt konsultāciju

Mežaparka Rezidences

“Mežaparka Rezidences” ir viens no vērienīgākajiem dzīvojamo īpašumu attīstības projektiem Baltijas valstīs. Projekts ir unikāls ar to, ka varam izmantot pēdējo iespēju papildināt tradicionālo Mežaparku ar jaunu, saulainu un zaļu dzīvojamo rajonu 31 hektāra platībā. Tā ir moderna infrastruktūra, ilgtspējīga arhitektūra, droša un sakārtota vide- visi priekšnosacījumi ērtai dzīve zaļajā pilsētas daļā, tikai 15 min no centra. Projekta apbūves koncepcijas autors ir Andris Kronbergs (ARHIS). Ēku arhitektūru te ir veidojuši tādi Latvijā atzīti arhitekti kā Reinis Liepiņš un Gatis Didrihsons, kā arī ASV arhitekts Vladimirs Arsene (Westfourth Architecture). Mēs piedāvājam iegādāties gan dzīvokļus un rindu mājas, gan plašākas savrupmājas un divģimeņu mājas, kā arī apbūves zemes gabalus privātmāju būvniecībai.

 • Rindu un dvīņu māju nodošana ekspluatācijā- 2019. gada aprīlis
 • Pirmās dzīvokļu mājas nodošana ekspluatācijā- 2019. gada jūnijs
 • Otrās un trešās dzīvokļu mājas nodošana ekspluatācijā- 2019. gada novembris

Piesakies konsultācijai