Jaunie projekti Latvijas reģionos

Mēness Nams, Liepāja

Jauns dzīvoklis Mēness Namā - no jauna būvētā 9-stāvu mājā Liepājā, Ezerkrasta rajonā – Liepājas ezers 150m, bet jūra – 1.5km attālumā. Dzīvokļi pieejami ar pelēko, balto vai pilnu iekšējo apdari.

Uzzini vairāk

Alejas Nams, Liepāja

Alejas Nams ir jauns augstas klases dzīvokļu projekts, kas atrodas Liepājas centra klusajā daļā un 10 minūšu gājiena attālumā no pludmales un pilsētas centra. Alejas Nams ir ar apzaļumotu iekšējo dārzu. Nams ir aprīkots ar beztrokšņu “ThyssenKrupp” liftu. Zem ēkas atrodas pazemes autostāvvieta, kā arī individuālas slēdzamas mantu glabātuves. Katram dzīvoklim ir klasiskais, vai franču balkons, savukārt jumta stāva dzīvokļa īpašnieki var baudīt brīnišķīgu skatu, kas paveras no dzīvokļa plašās terases uz priežu mežu un iedvesmojošo pilsētu.

Uzzini vairak

Rietumkrasta nams, Liepāja

Rietumkrasta Nams ir jauns mūsdienīgu un ekskluzīvu dzīvokļu projekts, kas atrodas skaistā un sakārtotā vidē pie Baltijas jūras. Mājā izvietoti 29 (2-istabu, 3-istabu, 4-istabu, 5-istabu,6-istabu un 7-istabu) dzīvokļi, kuru platība ir no 50 m² līdz 220 m², griestu augstums līdz 3,8 m.

Uzzini vairāk

Vēlaties uzzināt vairāk?

Nāciet uz bankas Citadele filiāli, zvaniet vai rakstiet

67010000