Saņemt ienākumus Citadelē tagad ir vēl izdevīgāk

Piedāvājuma nosacījumi

 

Sākot ar 21.03.2016 klientiem (privātpersonām), kuri ir pieteikušies Citadeles norēķinu kartei vai Citadeles norēķinu kartei ar American Express, kā arī pieslēguši Citadeles internetbanku un SMS banku, ir iespēja saņemt piedāvājumu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem:

  • Citadeles norēķinu karte bez izsniegšanas un mēneša maksas;
  • Bezmaksas naudas izmaksa no Citadeles un Nordea bankomātiem Latvijā;
  • 5 reizes mēnesī bezmaksas naudas izmaksa no jebkuras bankas bankomāta Latvijā un visā pasaulē;
  • Inovatīva internetbankas autorizācijas ierīce MobileSCAN.

Izdevīgie nosacījumi saglabājas 12 mēnešus no brīža, kad noformēta Citadeles norēķinu karte vai Citadeles norēķinu karte ar American Express, kā arī Citadeles internetbanka un SMS banka.

Arī pēc 13. mēneša no kartes noformēšanas brīža izdevīgie nosacījumi saglabāsies, ja pēdējo 6 kartes lietošanas mēnešu laikā ikmēneša karšu pirkumu summa būs ne mazāka kā 100 EUR. Ja arī turpmāk, ik pēc 6 mēnešiem izvērtējot ar  karti veikto pirkumu apjomu, tas būs ne mazāks kā 100 EUR mēnesī, jūs saglabāsiet iespēju izmantot  īpašos piedāvājuma nosacījumus!

Piedāvājums neattiecas uz:

  • Pārformētām un atjaunotām kartēm;
  • Papildus kartēm;
  • Nepilngadīgām personām;
  • Klientiem, kuriem jau tiek piemēroti īpaši maksājumu karšu tarifi, piemēram, akciju tarifi, individuāli tarifi vai tarifi saskaņā ar uzņēmumiem/iestādēm noslēgtiem līgumiem par norēķinu karšu izdošanu šo uzņēmumu/iestāžu darbiniekiem,
  • Klientiem, kuriem jau ir izsniegta Citadeles norēķinu karte, Citadeles norēķinu karte ar American Express vai Citadeles norēķinu karte Maestro pirms 21.03.2016.

Saņemiet savus ienākumus Citadelē un izmantojiet ne tikai piedāvājuma īpaši izdevīgos nosacījumus, bet arī iespēju saņemt patēriņa un hipotekāro kredītu ar zemākam procentu likmēm!

Ja jau esi kādas citas bankas klients, atceries, ka pāreju uz citu banku atvieglos Eiropas banku sektora komitejas (The European Banking Industry Committee jeb EBIC) ieviestie vienotie fizisko personu norēķinu kontu maiņas principi.

Lai saņemtu karti, kļūsti par mūsu klientu. Ja jau esi mūsu klients, piesakies kartei savā internetbankā vai aizpildi pieteikuma formu.