Jaunie projekti ārpus Rīgas

Rietumu apartamenti

Celtnieku iela 12, Liepāja

Projektā tiek piedāvāti 34 mājīgi dzīvokļi pilnībā rekonstruētā ēkā ar jau veiktu augstvērtīgu iekšējo apdari. Pircēju ērtībām par papildu maksu iespējams iegādāties vietu pagalma autostāvvietā, kā arī kādu no pagrabstāvā izbūvētajām mantu glabātuvēm. Projekts nodots ekspluatācijā 2020. gada oktobrī.

 • Iegādes cena: sākot no 25 990 EUR

Uzzināt par piedāvājumu

Ūbeļu Nami

Ūbeļu Nami ir jauns daudzdzīvokļu namu projekts Ādažos, Ūbeļu ielā, netālu no Gaujas, Vējupes ielokā. Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu jauniem cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem un visiem, kas Ādažus izvēlējušies par savām mājām. Projekta attīstītājs ir īpaši domājis par detaļām un tehniskajiem risinājumiem, lai Ūbeļu Nama iedzīvotāji šeit justos labi un ērti ilgtermiņā. Dzīvokļu platības ir no 40 m2 līdz 62 m2. Katram dzīvoklim ir pieejams balkons.

 • Iegādes cena: sākot no 1250 EUR/kv.m
 • Virszemes un pazemes auto stāvvieta: sākot no 2600 EUR

Uzzināt par piedāvājumu

Jurmala Park House

Jaunais projekts Jurmala Park House atrodas Jūrmalas prestižākajā daļā - Dzintaros, kuru ieskauj mūžzaļš priežu parks. Projektam ir modernās arhitektūras dizains, plašas terases, no kurām paveras gleznains skats uz Baltijas jūru un priežu mežu, kas dāvina jaunas iespējas tiem, kuri dzīvošanai izvēlas Jūrmalu!  Pārdošanā tiek piedāvāti 56 apartamenti ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti rūpīgi izvēlēti augstas kvalitātes materiāli, kas uzticami kalpos ilgus gadus. Lai nodrošinātu projekta iedzīvotājiem ērtības, ēkas pirmajā stāvā atrodas plaša un eleganta halle ar atpūtas zonu un trenažieru zāle. Ēka ir aprīkota ar apsargājamu pazemes autostāvvietu. Kompleksa drošību nodrošina videonovērošanas sistēmas un  „dzīvā” apsardze.  

Uzzināt par piedāvājumu

Jaunlazdu mājas

Jaunlazdu mājas ir mūsdienīga un draudzīga dzīvesvieta ģimenes dzīvei ārpus pilsētas. 10 jaunie māju projekti saskanīgi apvieno dabisko ainavu, klusumu un priežu meža svaigo gaisu ar galvaspilsētas sniegtajām iespējām rokas stiepiena attālumā. Patīkamai dzīves videi labiekārtota 3,5 ha teritorija ar zaļiem apstādījumiem, labiekārtotu teritoriju un plašu bērnu laukumu.

 • Jaunlazdu iela 12 , Ķekavas pag.

Uzzināt par piedāvājumu

Saliena Park Apartments

Saulkrastu iela, Piņķi, Babītes novads

Saliena piedāvā elitāras dzīvojamās mājas modernā un sakārtotā vidē, kas atbilst visām mūsdienīga dzīvesstila prasībām. Dzīvokļu projekts, ko izstrādājuši respektabli arhitekti, veidots ar skatu uz apzaļumotajām teritorijām - mazstāvu ēkas ar lieliem logiem, plašām terasēm pirmajā stāvā un balkoniem - lieliski harmonizē ar apkārtējo vidi. Jaunais dzīvokļu projekts atrodas starp diviem skaistiem Salienas parkiem, veidojot mierpilnu vidi drošā un zaļā dzīvojamajā kompleksā netālu no galvaspilsētas.

 • No 77 000 EUR.

Uzzināt par piedāvājumu

Sky Garden

Sky Garden ir dzīvojamo māju komplekss ar pilnībā izveidotu infrastruktūru – pilsēta pilsētā, kas tiek attīstīts ievērojot visus zaļās būvniecības un apsaimniekošanas „GREEN RESIDENCE” principus. Šī projekta mērķis ir nodrošināt galveno cilvēka ikdienas vajadzību apmierināšanu vienā ergonomiskā, mūsdienīgā un mājīgi veidotā vidē.

 • Asaru prospekts 53, Asari, Jūrmala

Uzzināt par piedāvājumu

Ciemats Dailas, Ādaži

Privātmāju ciemats DAILAS atrodas pie Podniekiem, nepilnu 2 km attālumā no Ādažu centra. Ādaži ir ērta un ģimenei izcili piemērota dzīvesvieta - plašas atpūtas un izglītības iespējas, sakārota sociālā infrastruktūra, svaigs gaiss, zaļa vide un līdz Rīgai vien 15 minūšu brauciens. Ciematā iegādei pieejami labiekārtoti zemes gabali apbūvei ar savu projektu. Tiem nodrošināti visi pilsētas komunikāciju pieslēgumi. Ja nav vēlme būvēt, tad var izvēlēties kādu no gatavajām rindu vai privātmājām ar ērtu plānojumu, kvalitatīvu pilnu apdari. Ciemata ielas ir asfaltētas un apgaismotas

 • Gredzenu iela, Ādaži

Uzzināt par piedāvājumu

Ciemats Lapsas

Zaķu iela, Babītes novads

Privātmāju ciemats LAPSAS atrodas Babītes novadā pusceļā starp Rīgu un Jūrmalu, klusā un ainaviskā meža ielokā. Līdz Rīgas centram jābrauc vien 15 minūtes - tieši tik, lai mājupceļā spētu pārslēgties no darbiem uz nesteidzīgu dzīves baudīšanu. Ideāla vieta, kur realizēt savu sapni par privātmāju. Iegādei pieejami labiekārtoti apbūves zemes gabali ar nodrošinātiem komunikāciju pieslēgumiem un privātmājas pilnā apdarē. Ciemata ielas un gājēju asfaltētas un apgaismotas.

Uzzināt par piedāvājumu

Ciemats Mežavēji, Mārupe

Labiekārtots ciemats MEŽAVĒJI atrodas Mārupē – blakus Lielās un Padedzes ielu krustojumam, klusā un zaļā privātmāju rajonā, vienā no iecienītākajiem dzīvojamajiem rajoniem Pierīgā, kuru dzīves kvalitātes, sakārtotās sociālās infrastruktūras, izglītības iestāžu, kultūras un sporta iespēju dēļ izvēlas arvien vairāk ģimeņu. Katram zemesgabalam nodrošināti visi komunikāciju pieslēgumi – elektrība, gāze, pilsētas ūdens un kanalizācija. Ciemata ielas un gājēju celiņi ir bruģēti un apgaismoti.

 • Ziemciešu iela, Mārupe

Uzzināt par piedāvājumu

Ciemats Jaunzemes, Salaspils

Jaunzemju iela, Salaspils

Privātmāju ciemats JAUNZEMES atrodas Salaspilī, ainaviskā un ērti piebraucamā vietā, kur saplūst pilsētas priekšrocības ar dabas klātbūtni. Īsta lauku idille, turklāt netālu atrodas autobusa pietura, dzelzceļa stacija, veikali, plašs bērnu rotaļu laukums. Iegādei pieejamas energoefektīvas rindu mājas un privātmājas pilnā apdarē, apbūves zeme ar nodrošinātiem komunikāciju pieslēgumiem - elektrība, pilsētas ūdens un kanalizācija. Ciemata ielas un gājēju asfaltētas un apgaismotas.

Uzzināt par piedāvājumu

Ciemats Ziedlejas

Piejūras ciemats ZIEDLEJAS Carnikavā atrodas vien pastaigas attālumā no Carnikavas centra, klusā un zaļā privātmāju rajonā. Blakus ir veikali, skola, stadions, bērnudārzs, kultūras nams un atpūtas parks. Ciemata ielas ir asfaltētas un apgaismotas. Laba sabiedriskā transporta pieejamība. Lieliska vieta, kur būvēt savu māju. Labiekārtoti zemes gabali apbūvei ar savu projektu - nodrošināti visi pilsētas komunikāciju pieslēgumi: elektrība, gāze, pilsētas ūdens un kanalizācija. Būvniecību var uzsākt uzreiz. Ja nav vēlme būvēt, tad var izvēlēties kādu no gatavajām rindu vai privātmājām ar ērtu plānojumu, kvalitatīvu pilnu apdari.

 • Zelmeņu iela, Carnikava

Uzzināt par piedāvājumu

Rīgas iela 49, Jūrmala

Rīgas 49 ir jaunais projekts Jūrmalā, Dzintaros, kas atrodas slēgtā, apzaļumotā teritorijā ar nemitīgu videonovērošanu un diennakts apsardzi. Kopā ir trīs četrstāvu mājas, kurās ir pieejami 2-3 istabu dzīvokļi platībā no 45 līdz 95 m2. Projekts nodots ekspluatācijā 2018. gadā. Dzīvokļiem ir pelēkā apdare, līdz ar to projektā izvietotie dzīvokļi ir Jūsu iespēja iegūt un iekārtot savas mājas pēc savas patikas un dzīvot dzīvoklī, kas pilnīgi atbilst Jūsu stilam un gaumei. Ir iespējams iegādāties arī vietu savai automašīnai pazemes autostāvvietā, kurai noliktava iet dāvanā.

 • Dzintari, Jūrmala

Uzzināt par piedāvājumu

The Pearl

Mēs smēlāmies iedvesmu šī ezera krastā un radījām māju, kas saplūst ar apkārtējo dabas ainavu un turpina tās aprises. Organiskums, tīras arhitektūras līnijas un atvērtība gleznainajam ezeram – tādi ir bijuši kompleksa projektēšanas pamatprincipi.

 • „Čiekurkrasti”, Baltezers, Ādažu novads, Latvija

Uzzināt par piedāvājumu