Akcijas noteikumi

Īpašs piedāvājums jauniem klientiem ar kartēm X supreme un X prime

1. Piedāvājums ir spēkā no 02.05.-31.07.2022.
2. Lai piedalītos akcijā, dalībniekiem jāievēro visi turpmāk minētie nosacījumi:
     a. Dalībnieks nav bijis aktīvs Citadeles klients pirms piedāvājuma perioda sākuma, un ir kļuvis par klientu akcijas periodā, vai arī dalībnieks reiz ir bijis Citadeles klients un ir slēdzis kontu pirms piedāvājuma perioda.
     b Dalībnieks ir privātpersona, SIA “Citadele Līzings” klients un Latvijas Republikas, Lietuvas vai Igaunijas rezidents.
     c. Dalībnieks kļuvis par Citadeles klientu attālināti, izmantojot lietotni, vai arī kļuvis par klientu bankas filiālē, un pieteicis X supreme vai X prime karti.
     d. Dalībnieks ir veicis vismaz vienu ikmēneša līzinga maksājumu no X supreme vai X prime kartes konta.
3. Dalībnieki, kas atbilst visiem 2. punkta nosacījumiem, saņems īpašo piedāvājumu:
     a. Pasūtot X supreme karti – 3 mēneši bez kartes mēneša maksas un bonuss 7000 X REWARDS lojalitātes punktu veidā, kas ir ekvivalents 20 EUR.
     b. Pasūtot X prime karti – 6 mēneši bez kartes mēneša maksas un bonuss 17 500 X REWARDS lojalitātes punktu veidā, kas ir ekvivalents 50 EUR.
4. Lai saņemtu bonusu, dalībniekiem jāreģistrējas X REWARDS lojalitātes programmā: www.xrewards.lv. Reģistrācija ir bezmaksas.
5. Piešķirtos X REWARDS punktus par lojalitātes programmu var apmainīt pret jebkuru no X REWARDS programmas balvām, ko dalībnieks izvēlējies pret attiecīgo punktu skaitu.
6. X REWARDS lojalitātes punkti tiks piešķirti nākamajā mēnesī pēc tam, kad tiks izpildīti visi nosacījumi un veikts pirmais ikmēneša maksājums no X supreme vai X prime kartes konta.

Akciju organizē AS “Citadele banka”, reģistrācijas nr. 40103303559, juridiskā adrese: Republikas laukums 2A, Rīga, LV – 1010, kontakttālruņa numurs: 37167010000.