/ Privātpersonām / Noderīga informācija / Valsts garantētās atlīdzības izmaksa AS “Latvijas Krājbanka” klientiem

Valsts garantētās atlīdzības izmaksa AS “Latvijas Krājbanka” klientiem

Banka Citadele nodrošina valsts garantētās atlīdzības summas izmaksu visos klientu apkalpošanas centros un filiālēs Latvijā. Piedāvājam vairākas iespējas kā saņemt savu naudu.

Informācija Krājbankas klientiem — juridiskām personām →

Ja Jums ir atvērts konts bankā Citadele

 • Ja Jums ir atvērts konts bankā Citadele un ir pieslēgta Citadeles internetbanka - ietaupiet savu laiku, nenākot uz banku! Jūs varat savā Citadele internetbankā noformēt brīvas formas rīkojumu ar norādi, kurā kontā pārskaitīt saņemamās atlīdzības summu. Ja esat aizmirsis savu Citadeles internetbankas paroli, Jūs to varat atjaunot zvanot uz diennakts klientu atbalsta centru pa tālruni 6 701 0000.
  Rīkojuma paraugs
  Lūdzu izmaksāt man, kā AS Latvijas Krājbanka noguldītājam pienākošos garantētās atlīdzības summu uz norēķinu kontu Nr._________________.
 • Ja Jums ir konts bankā Citadele, bet nav pieslēgta internetbanka - Jums ir iespēja garantēto atlīdzības naudas summu saņemt jebkurā Citadele klientu apkalpošanas centrā vai filiālē visā Latvijā: veicot pārskaitījumu uz jebkuru Jūsu norādīto kontu vai izņemot skaidrā naudā.

Ja Jums nav konta bankā Citadele

 • Piedāvājam kļūt par bankas Citadele klientu. Ja izlemsiet atvērt kontu bankā Citadele, Jūs varat būtiski ietaupītu laiku, izdrukājot un pirms bankas apmeklējuma jau mājās aizpildot iesniegumu par konta atvēršanu, kā arī citiem Jums interesējošiem produktiem.
 • Jums ir iespēja garantēto atlīdzības naudas summu saņemt jebkurā Citadele klientu apkalpošanas centrā vai filiālē visā Latvijā: veicot pārskaitījumu uz jebkuru citu Jūsu kontu.

Svarīga informācija!

 • Nākot uz izvēlēto bankas filiāli, noteikti paņemiet līdzi pasi! Ja esat fiziskas personas pārstāvis - paņemiet līdzi pasi, kā arī notariāli apstiprinātu pilnvaru!
 • Atlīdzības izmaksa notiek vienā transakcijā, līdz ar to nevar daļu summas izņemt skaidrā naudā un daļu – pārskaitīt uz bankas kontu.
 • Nauda tiks izmaksāta Latvijas latos. Ja noguldījuma summa ir bijusi citā valūtā, tā tiks konvertēta latos. Līdz ar Latvijas pievienošanos eirozonai 2014. gada 1. janvārī, visas neizmaksātās garantētās atlīdzības, kas bija aprēķinātas latos, automātiski tiks konvertētas eiro pēc oficiālā maiņas kursa (1 lats – 0.702804 eiro).
 • Noguldītājiem ir tiesības pieteikties garantētās atlīdzības saņemšanai 60 gadu laikā no noguldījumu nepieejamības iestāšanās dienas.
 • Valsts garantēto atlīdzības saņemšana, ja tās saņēmējs ir nepilngadīga persona.
 • Informācija par kredītu maksājumu pieņemšanu.
 • Jebkuru jautājumu gadījumā zvaniet uz diennakts klientu atbalsta centra informatīvo tālruni 67010000.

Vairāk informācijas varat uzzināt šeit!