Seifu glabātava

Svarīga informācija seifu glabātavas klientiem

2020. gada februārī Citadele pieņēma lēmumu veikt izmaiņas seifu glabātuves pakalpojumu sniegšanā. Mēs arī turpmāk nodrošināsim visaugstākos standartus seifa satura drošībai. Drīzumā, ja klients vēlēsies izmantot šo pakalpojumu, mums būs jāzina seifa saturs. Izmaiņas pakāpeniski ieviesīsim no šī gada 1.maija.

  1. Ja vēlaties turpināt lietot seifu, Jums būs jānodrošina, ka bankas darbinieks tiks iepazīstināts ar seifa saturu. Tas attiecas arī uz klientiem, kuri vēlas izīrēt jaunu seifu.
  2. Turpmāk katra seifa atvēršana, kā arī lietu ievietošana vai izņemšana no seifa notiks tikai bankas darbinieka klātbūtnē.
  3. Tāpat izvērtēsim tos gadījumus, kad klienti pilnvarojuši savam seifam piekļūt citas personas. Klientiem būs jāiesniedz šādas nepieciešamības pamatojums. To varēs izdarīt, rakstot brīvas formas rīkojumu internetbankā, nosūtot elektroniski parakstītu iesniegumu uz info@citadele.lv vai ierodoties klātienē filiālē “Citadele”.

Plašāka informācija internetbankā vai pie sava privātbaņķiera.

Filiāle Citadele (Republikas laukums 2A, Rīga)

Seifa izmēri Komisijas maksa, ieskaitot PVN (Mēnesī) Komisijas maksa, ieskaitot PVN (Gadā)
XS, augstums līdz 55 mm 58 EUR 580 EUR
S, augstums līdz 95 mm 58 EUR 580 EUR
M, augstums līdz 145 mm 58 EUR 580 EUR
L, augstums līdz 300 mm 94 EUR 940 EUR
XL, augstums līdz 300 mm 94 EUR 940 EUR

Komisijas maksa par seifa nomu tiek ieturēta par pilnu līguma darbības (seifa nomas) termiņu, noformējot līgumu vai tā (seifa nomas) termiņa pagarinājumu.
Spēkā no 15.05.2019.

 

Seifu iznomāšana

Komisijas maksa par seifa atvēršanu gadījumā, ja klients ir pazaudējis seifa atslēgu vai, beidzoties seifa nomas termiņam, nav nodevis atslēgu Bankai 330 EUR
Komisijas maksa par klienta seifa satura uzglabāšanu bankas Citadele kopējā seifā1 23 EUR mēnesī (ieskaitot PVN)
Paaugstināta maksa par neatbrīvotā seifa nomu pēc seifa nomas termiņa beigām (dienā) 5 EUR (ieskaitot PVN)

Spēkā no 01.05.2020.

 


Komisijas maksa tiek piemērota, ja saskaņā ar Seifu nomas noteikumiem klienta seifa saturs ir ievietots un tiek uzglabāts bankas Citadele kopējā seifā.

 

-->