Bootcamp ar pašu Kiwie un vēl balvas

Ekskluzīva iespēja, kas pieejama tikai X smart KIWIE kartes lietotājiem! Ja tu jau sen esi gribējis iemācīties krāsot kā Kiwie, gribi uzkrāsot pats savu Kiwie Fat Monster un tev pat ir ideja, kādu tieši Fat Monster tu gribētu uzkrāsot, šis konkurss ir tev. 

  • Aizpildi anketu laikā no 25.08.-10.09.2023. Noteikti pievieno arī skici ar paša izdomātu Fat Monster, kuru gribētu uzzīmēt uz audekla – bez tās tālāk tikt nesanāks. Būtu forši, ja skice būt JPG vai PNG formātā.
  • Kiwie atlasīs 20 labākās skices, un to autori piedalīsies radošajā darbnīcā (workshop) 16. un 17. septembrī. Ar darbnīcas dalībniekiem sazināsimies 12. septembrī, tāpēc pārliecinies, ka tevis norādītā kontaktinformācija ir pareiza.
  • Darbnīcā tapušie darbi tiks anonīmi publicēti balsošanai Citadeles instagram kontā. Aicini visus draugus balsot līdz 28. septembrim!
  • Pirmās vietas ieguvēji saņems balvas - 500 EUR balva 1. vietai, 300 EUR balva 2. vietai, 200 EUR balva 3. vietai. 
  • Uzvarētāju paziņošana – 29. septembrī.

Pilni konkursa noteikumi

Loterijas atļaujas numurs 7847.

Pieteikums X smart KIWIE bootcamp

Esi gatavs pieteikties un pacīnīties par galveno balvu? Lūdzu, aizpildi anketu. Ņem vērā – ja esi nepilngadīgs, anketa jāaizpilda un piekrišana tavu datu apstrādei jāsniedz tavam vecākam vai aizbildnim.

Informācija par personas datu apstrādi pieejama AS “Citadele banka” Privātuma atrunā.