Priority Pass karte

Priority Pass Lounge telpas – lieliska vieta, kur atpūsties vai strādāt, pirms izlidošanas baudot bezmaksas uzkodas un atspirdzinošus dzērienus. Neatkarīgi no tā, vai galamērķī jūs gaida atpūtas ceļojums vai darba tikšanās, šeit varēsiet atgūties no lidostas kņadas un atjaunot enerģiju.

Priority Pass karti jūs varat saņemt bez maksas un tā sniegs iespēju apmeklēt vairāk nekā 1 300 VIP atpūtas zonas vairāk nekā 500 pilsētās 143 valstīs.

X Infinite pamata kartes lietotājiem kalendārā gada laikā ir pieejami 5 bezmaksas apmeklējumi ar Priority Pass karti, kas ir piesaistīta pie X Infinite kartes konta (Priority Pass kartēm, izsniegtām līdz 11.02.2019. - 3 bezmaksas apmeklējumi).

Cenu par katru VIP telpas apmeklēšanas reizi varat apskatīt cenrādī.

Aicinām jūs iepazīties ar aktuālo VIP atpūtas telpu sarakstu Priority Pass mājaslapā.

Fast Track lidostā “Rīga”

Lidosta „Rīga” piedāvā pakalpojumu - piekļuve ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktam. Iegādājoties kuponu, pasažieriem iespējams iziet drošības kontroli caur Ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktu, nestāvot rindā.
Piekļuve ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktam ir īpaši izdevīgs, ceļojot kopā ar bērniem - bērniem līdz 12 gadu vecumam pakalpojums pienākas bez maksas, ja ceļo kopā ar kādu, kurš iegādājies kuponu.

X Infinite pamata kartes lietotājiem kalendārā gada laikā ir pieejami 8 bezmaksas Fast Track kuponi. Cenu par vienu Fast Track kuponu varat apskatīt cenrādī.

Kā saņemt Fast Track kuponu?
Pirms doties uz drošības kontroli, saņemiet savu/-s Fast Track kuponu/-s , apmeklējot “Welcome Rīga” biroju lidostas pirmajā stāvā un uzrādot savu X Infinite karti.

Auto noma

Jums ir iespēja saņemt priekšrocības, kas nodrošina:

  • iespēju izmantot apkalpošanu bez rindas;
  • iespēja nomainīt mašīnu pret labāku (ja tāda ir pieejama);
  • saņemt un nodot auto jums izdevīgā vietā.

Kā arī jūs varat iznomāt elitāras automašīnas vai automašīnas ar personīgo šoferi.

Lai veiktu rezervāciju vai iegūtu papildu informāciju, lūdzu sazinieties ar Concierge servisu pa tālruni +371 6 710 7610.

Privātie lidaparāti

Privātās lidmašīnas un helikopteri nodrošina jums pilnīgu brīvību lidot pašam pēc sava grafika jebkurā laikā un uz jebkuru vietu. Ar Air Partner jūs varat vienkārši izvēlēties izīrēt kādu lidmašīnu no plašā lidmašīnu piedāvājuma visā pasaulē.

Lai veiktu rezervāciju vai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar Concierge servisu pa tālruni +371 6 710 7610.