Ceļojumu apdrošināšana – jums un jūsu ģimenei

Svarīgi zināt pirms dodies ceļojumā

Jums kā X Infinite kartes lietotājam un Jūsu ģimenei tiek nodrošināta bezmaksas ceļojumu apdrošināšana, dodoties ceļojumos uz ārzemēm vai pa Latviju (tālāk par 95 km no pastāvīgās dzīvesvietas un apmaksājot viesnīcu ne mazāk kā par 2 diennaktīm). 

X Infinite kartes apdrošināšana ceļojumu laikā garantē:

  • medicīnisko izdevumu segšanu, t.sk. medikamentu iegādi;
  • ceļojumu neērtību apdrošināšanu, t.sk. ceļojuma atcelšanas, pārtraukšanas vai bagažas aizkavēšanās gadījumā;
  • nomas auto KASKO pašriska apdrošināšanu;
  • juridiskās palīdzības apdrošināšanu;
  • civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

Medicīniskie izdevumi ceļojumu laikā

Dodoties uz ārvalstīm, Jums  vairs nav jāuztraucas par ceļojumu apdrošināšanas iegādi, jo Jūsu X Infinite karte nodrošina medicīnisko izdevumu segšanu Jums  un Jūsu ģimenei. Pēkšņas saslimšanas vai nelaimes gadījumā Jums  tiks atlīdzināti ārstēšanās izdevumi ārvalstīs.

Apdrošināšana ir spēkā kartes lietotājam vai ģimenes locekļiem arī slēpojot, braucot ar sniega dēli, peldot ar akvalangu (ne dziļāk par 30 metriem), kāpjot kalnos (līdz augstumam 4500 metri) vai citādi aktīvi atpūšoties ārvalstīs, pie nosacījuma, ka ar šiem un citiem sporta veidiem ārzemēs nodarbojaties amatieru līmenī un nepiedaloties sacensībās.

Apdrošināšanas aizsardzība attiecībā uz medicīnisko un repatriācijas izdevumu riskiem un nelaimes gadījumu risku ir spēkā arī terora akta vai dabas stihiju gadījumā.

Jums un Jūsu ģimene turpmāk ceļojuma laikā būs apdrošināti ne tikai braucot ar nomātu auto, bet arī ar nomātu motociklu, mopēdu, kvadraciklu vai citu mototransportu.

Esam parūpējušies arī par Jūsu drošību un labsajūtu pilsētās un apdzīvotās vietās, kas atrodas augstāk par 3000 m virs jūras līmeņa. Piemēram, Jūs būsiet apdrošināts, pat aizbraucot ceļojumā uz Čungaras ezeru Čīlē vai uz El Alto pilsētu Bolīvijā.

Ceļojuma neērtību apdrošināšana

Jūtieties droši arī situācijās, kad ceļojums nenorit kā plānots! X Infinite karte nodrošina ceļojuma neērtību radīto zaudējumu kompensāciju gadījumos, ja Jūsu bagāža aizkavējas vai tiek nozaudēta, aizkavējas vai tiek atcelts lidojums, esat nokavējis saistītos reisus vai ir nepieciešama Jūsu dokumentu (pase, ID karte, vadītāja apliecība) atjaunošana zādzības vai nozaudēšanas gadījumā.

Bagāžas aizkavēšanas risks stājas spēkā, bagažas izsniegšanai aizkavējoties ilgāk par 3 stundām, ne tikai ierodoties ceļojuma galamērķī, bet arī starpposmā. 

Jums nebūs jāsatraucas arī par ceļojuma atcelšanas izmaksām (transporta biļetes un naktsmītnes rezervācija) gadījumos, kad pekšņas saslimšanas dēļ (darba nespējas lapa vismaz uz 10 dienām) nevarēsiet doties ceļojumā.

Nomas auto KASKO pašriska apdrošināšana

Jums tiks atlīdzināti zaudējumi par pašrisku, kuru no Jums ieturēs auto nomas uzņēmums par negadījuma rezultātā radītiem fiziskiem bojājumiem īres automašīnai. Apdrošināšana nav attiecināma uz ģimenes locekļu izīrētajām automašīnām.

Juridiskās palīdzības apdrošināšana ceļojumu laikā

Ja ceļojuma laikā netīši pārkāpsiet valsts normatīvos aktus tādējādi nodarot zaudējumu trešajai personai un Jums ir nepieciešama juridiska palīdzība, X Infinite kartes apdrošināšana atlīdzinās jurista honorāru 3 000 EUR apmērā.

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana ceļojumu laikā

Ja ceļojuma laikā Jūsu vai Jūsu ģimenes locekļu darbības rezultātā trešajai personai tiks nodarīti miesas bojājumi vai bojāta trešajai personai piederošā manta, tad tiešos zaudējumus Jums segs civiltiesiskās atbildības apdrošināšana.

Apdrošināšanas summas ceļošanai ārvalstīs:

Medicīniskie izdevumi*, t. sk. medikamentu iegāde 225 000 EUR
Zobārstniecība 150 EUR
Medicīniskais transports 100 000 EUR
Repatriācija nāves gadījumā 100 000 EUR
Slimnieka repatriācija 100 000 EUR
Izdevumi cietušā pavadītājam 3 000 EUR
Nelaimes gadījumu apdrošināšana 75 000 EUR
Medicīniskais transports mītnes zemē 500 EUR
Tuvinieku ierašanās ceļojuma izdevumi 5 000 EUR
Bērna evakuācija 30 000 EUR
Medicīniskie palīglīdzekļi 500 EUR
Bagāžas nozaudēšana, sabojāšana, zādzība 1 500 EUR
Bagāžas aizkavēšanās 500 EUR
Ceļojumu dokumentu apdrošināšana (pase, ID karte, vadītāja apliecība) 300 EUR
Lidojuma aizkavēšanās, nokavētais savienotais reiss, vietas atteikums lidmašīnā 500 EUR
Ceļojuma atcelšana, pārtraukšana 1 500 EUR
Ceļojuma nokavēšana ceļu satiksmes negadījuma dēļ 1 500 EUR
Apdrošinātā aizstāšana 1 000 EUR
Telefonu sarunu apmaksa 100 EUR
Nomas auto KASKO pašriska apdrošināšana 1500 EUR
Automašīnas atslēgu zādzība 500 EUR
Slēgto slēpošanas trašu apdrošināšana 200 EUR
Slēpošanas pases apdrošināšana 200 EUR
Ziemas sportu inventāra bojāšana nelaimes gadījuma rezultātā 300 EUR
Naudas zādzība un laupīšana ceļojumā 300 EUR
Juridiskā palīdzība 3 000 EUR
Civiltiesiskā palīdzība 30 000 EUR

* Ja apdrošināšanas gadījums ir iestājies Turcijā, Ēģiptē, Grieķijā, Spānijā, Bulgārijā, Taizemē vai Krievijā Jums  ir jāizmanto AAS BTA Klientu atbalsta dienesta pakalpojumi palīdzības organizēšanai, ņemot vērā atbalsta dienesta ieteikumus medicīnas iestādes izvēlei.

Apdrošināšanas summas ceļošanai mītnes zemē:

Ceļojumu dokumentu apdrošināšana (pase, ID karte, vadītāja apliecība) 300 EUR
Slimnieka repatriācija 3 000 EUR
Repatriācija nāves gadījumā 3 000 EUR
Ceļojuma atcelšana 700 EUR
Ceļojuma atcelšana, ja ceļojuma mērķis ir teātra izrādes vai koncerta apmeklējums 700 EUR
Nelaimes gadījumu apdrošināšana 12 500 EUR
Naudas zādzība un laupīšana ceļojumā 300 EUR

Kopējā ceļojumu risku apdrošinājuma summa – 250 000 EUR

Svarīgi atcerēties!

Ceļojumu apdrošināšana ir spēkā arī tad, ja ceļojuma apmaksa nav veikta ar Jūsu X Infinite karti.

Apdrošināšana ir spēkā pirmās 90 kalendārās dienas katrā braucienā, savukārt braucienu skaits gada laikā nav ierobežots. Apdrošināšanas summas ir attiecināmas uz maksājumu karšu lietotājiem vecumā līdz 80 gadiem (ieskaitot). Klienti vecumā virs 80 gadiem netiek apdrošināti.

Pirkumu apdrošināšana

Svarīgi zināt par pirkumu apdrošināšanu

Iepērcieties droši! Ikviens Jūsu pirkums, kas apmaksāts ar X Infinite karti, ir apdrošināts pret zādzības vai bojājumu risku 120 dienas no pirkuma brīža. Jūsu X Infinite kartes pirkumi ir apdrošināti arī pret cenas aizsardzības risku un garantē pagarinātu garantiju elektroierīcēm.

Neatkarīgi no tā, kur ir veikts pirkums – Latvijā, internetā vai jebkurā citā pasaules valstī, Jūsu pašrisks zādzības, defekta vai bojājuma gadījumā sastāda tikai 50 EUR, savukārt atlikušo pirkuma vērtību līdz par 1 500 EUR Jums atlīdzinās X Infinite kartes pirkumu apdrošināšana.  Apdrošināšana darbojās 120 dienas no pirkuma brīža.

Tagad būs apdrošināti arī zaudējumi, kas Jums var rasties maksājumu kartes zādzības gadījumā.

Cenas aizsardzība

Ja 30 dienu laikā no pirkuma iegādes brīža identiskas preces iegāde pie alternatīva tirgotāja iespējama par zemāku cenu nekā Jūs par to samaksājāt un cenas starpība ir lielāka par 20 EUR, tad pirkumu apdrošināšanas ietvaros cenas starpība Jums tiks atmaksāta. Cenas aizsardzības apdrošināšana darbojas Latvijā (Latvijas rezidnetiem) vai kartes lietotāja mītnes zemē. 

Pagarinātā garantija elektroierīcēm

Pagarinātās garantijas ilgums ir viens gads pēc ražotāja garantijas termiņa beigām. Garantijas ietvaros tiek kompensēti preces remonta vai aizstāšanas izdevumi uz tādiem pašiem nosacījumiem, kā norādīts konkrētās preces ražotāja rūpnīcas garantijā.

Preces nepiegādāšanas risks

Ja pasūtot preci ar piegādi tā netiks piegādāta 90 dienu laikā no preces iegādes un apmaksas brīža, tad pirkumu apdrošināšanas ietvaros Jums tiks kompensēta preces pirkuma maksa. Apdrošināšanas aizsardzība darbojas precēm, kuru cena pārsniedz 20 EUR, un Jūs esat saņēmis apliecinājumu par preces izsūtīšanu un pārdevēja sniegtu atteikumu preces pirkuma maksas atgriešanai.

Kur zvanīt, ja noticis negadījums?

Ja Jums ir nepieciešams apdrošināšanas speciālista padoms, konsultācijā vai vēlies pieteikt negadījumu, jebkurā laikā sazinies ar AAS “BTA Baltic Insurance Company” Klientu atbalsta dienestu, zvanot uz bankas Citadele klientiem paredzēto diennakts tālruni +371 27772261 vai raksti assist@bta.lv

Jūsu rīcībā ir arī Citadele Concierge serviss, kas izskaidros apdrošināšanas nosacījumus un palīdzēs rast atbildi uz ikvienu jautājumu. Vienkārši piezvaniet +371 6710 7610.