Individuālo investīciju portfeļu pārvaldīšana

Uzticiet savu līdzekļu pārvaldīšanu augsti kvalificētiem speciālistiem

Individuālā investīciju portfeļa pārvaldīšanas pakalpojums klientam ļauj

  • Uzticēt savu līdzekļu pārvaldīšanu augsti kvalificētiem speciālistiem
  • Izvairīties no sarežģīta un laikietilpīga investīciju procesa
  • Izteikt savas vēlmes un prasības investīciju portfeļa veidošanā

Plašs aktīvu pārvaldīšanas pakalpojumu klāsts ļauj CBL Asset Management realizēt dažādas investīciju izvietošanas stratēģijas, vadoties no klientam pieņemamā riska līmeņa un sagaidāmā ienesīguma prasībām.

Mūsu klientu vidū ir ne tikai privātpersonas, bet arī uzņēmumi: pensiju fondi, apdrošināšanas kompānijas, vietējās un ārzemju investīciju kompānijas un fondi. Gadu gaitā iegūtās pieredzes attīstīto valstu un Austrumeiropas tirgos, kā arī rūpīgas finanšu instrumentu atlases un to nepārtraukta monitoringa kombinācija ļauj piedāvāt investoram visaugstākās kvalitātes investīciju pakalpojumus.

Starp daudzajām priekšrocībām īpaši vērts atzīmēt šādas

  • Pieredze un profesionalitāte - aktīvus pārvalda speciālisti ar plašu pieredzi pasaules finanšu tirgos ar specializāciju Austrumeiropas tirgos
  • Individuāla pieeja - optimālākās investīciju stratēģijas izstrāde, saskaņā ar katra klienta individuālajām vēlmēm un prasībām
  • Informācijas pieejamība - mūsu klienti saņem detalizētas atskaites un konsultācijas par savām investīcijām

Sīkāku informāciju par individuālo investīciju portfeļu pārvaldīšanu Jūs varat saņemt personīgi vēršoties pie mūsu speciālistiem Latvijā vai ārvalstīs.

CBL Asset Management

Ieguldījumu fondi

Cenrādis